Skoči na vsebino

Genius 5.1


Priporočene objave

Genius 5.1 so mi crknli,dva zvočnika,kaj mislite,da je krivo?prehudo nabijanje?ja no so kr dost glasniampak js rad nabijam pesem motori motori.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mel isti problema na mojih... izhod iz suba za oba zadnja zvočnika je preminul... sej pustil samo sprednja sva in sub, dal mami, na svojem sm pa na Creative 5,1 prešaltal in mi že 2 leti igra zelo bolše :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poveži zvočno kartico z stolpom :naughty:

Mam na DVD Player te zvočnike.PA musko nabijam na dvd.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naj preverim oz zmerim?

Nimam nobene elektronske mašine doma za zmert.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm pa mel elektro v tehnični gimnaziji za izbirni predmet,a z ampermetrom al voltmetrom???

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam woffer (ko je ojačevalec notri) drugega ne rabiš :D Kateri točno model pa imaš to ?

Sam povej kdaj bi se oglaso.

Popravljeno . Popravil goranzaric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čip???? Verjetno si mislil izhodne tranzistorje v končni stopnji.

Mislo sem čip. Kakšen TDA7293 ali kaj podobnega. Dvomim da je narjen v tranzistorski tehniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislo sem čip. Kakšen TDA7293 ali kaj podobnega. Dvomim da je narjen v tranzistorski tehniki.

To je možno, vendar je potem celotno vezje bolj kot ne samo en čip, ki pa ni ravno poceni (vsaj včasih so bili ti čipi zelo dragi) in ne vem ali se sploh splača popravljat zadeve. Menjat je potrebno celoten čip, v drugem primeru pa v najslabši varianti 4 tranzistorje v kolikor sta šla dva kanala. Sicer vidim, da zadeve obvladaš in te ne bom učil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je možno, vendar je potem celotno vezje bolj kot ne samo en čip, ki pa ni ravno poceni (vsaj včasih so bili ti čipi zelo dragi) in ne vem ali se sploh splača popravljat zadeve. Menjat je potrebno celoten čip, v drugem primeru pa v najslabši varianti 4 tranzistorje v kolikor sta šla dva kanala. Sicer vidim, da zadeve obvladaš in te ne bom učil.

Pred tednom dni sem imel na servisu genius 5.1 sistem kjer sta šla dva izhodna čipa en komad je bil 7€ pri HTE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred tednom dni sem imel na servisu genius 5.1 sistem kjer sta šla dva izhodna čipa en komad je bil 7€ pri HTE.

Pocen je ratal!!! Ja, HTE je nejcenejš, pol pa kak IC pride, če v HTE ne dobiš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj je pa IC se mi zdi,tako oranžni so,oz podobni razrezanemu deblu,svetlo oranžni.rjavi bol,al kak naj povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E se mi je mal prevrnil pa je začel delat.sm ga mel v rokah pa mi je na tla padel pa je začel delat.Kaj mislite da je krivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E se mi je mal prevrnil pa je začel delat.sm ga mel v rokah pa mi je na tla padel pa je začel delat.Kaj mislite da je krivo?

Hladni spoj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaa sm se že pozanimal na netu to je nehalo prevajat elektriko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaaaaaaaaaaaa sm se že pozanimal na netu to je nehalo prevajat elektriko.

Važno da dela, če pa bo kej še hecalo pa se oglas pa bomo porihtal pol pa nardil mal krog do kostanjevice na kofe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ne ne kostanjevica,blizu cerkelj ob krki,mal u hrib,proti hrvaški.

Skor vsak dan se pelem čez kostanjevco na krki :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!