Skoči na vsebino

kajak


blondie

Priporočene objave

zivjo fantje! (ali je še kakšna punca tukaj gor?) :)

Zanimajo me vaše izkušnje z nakupi kajaka za začetnike. V čoln sem šla, blo je fajn zdej sem na tem da ga kupim. Vsakršna mnenja dobrodošla. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst sem včasih treniru kajak. To verjetno misliš za po divjih vodah? Preprosto-politilenec pa glej da ne bo preveč porezan čene bo v rolah veselica, drugega pa nič kaj posebnega. Velja po moje podobno načelo kot pri motorjih-ne kupuj tok z očmi kot z možgani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaš primerne družbe je kajak neugodna zadeva, ga je potrebno spraviti na "štart" in potem pobrati, tudi "solo" veslanje ni priporočljivo in je nevarno (lahko se kam zatakneš), za začetek rabiš izkušenega "spremljevalca", ki se ne sme prehitro naveličati (takšni pa običajno vedo kakšen kajak je ustrezen za začetnika). Še bolje pa je, da pred nakupom obiščeš Skoka v Tacnu in si omisliš kakšen začetni tečaj, potem pa tako ali tako ne bo več skrivnosti.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam!!!!!! Najprej narest tečaj!!!!!!! In nikoli ne veslat sam-tudi najbolj izkušeni kajakaši na divjih vodah vedno veslajo vsaj v paru. Skok v tacnu je pa sploh najbolša izbira-ti bo najbolj znal svetovat, pa tudi tečaje za začetnike imajo. Zlo uredu človek, z dooooolgoletnimi izkušnjami.

Aja kar se pa nošenja čolna tiče se bo a že morala sama pomatrat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jaz sem imela v mislih kajak kot tista bananca čoln. Če podrajsaš po dnu alpa se mal zaletis v skalo haha, da ni bogi takoj. Bolj okoren je, toj ze res, samo vseen se mi zdi da je primernejsi zame kot pa tisti tekmovalni kajaki. Pri skoku sem ze bila, se osebno poznamo. samo računa 30eu na uro, kar se meni zdi ulik prevec, ce lahko dobim zastonj ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista banca čoln je iz politilena aka. politilenec. So pa različnih vrst od rodeo čolnov, ki so porezani-se pravi z zelo majhnim volumnom. Pa do turističnih varjant ala banc. Tekovalen čoln je za turistično uporabo zagotovo neprimeren.

Če misliš mal čofotat po mirnih vodah (npr. jezera) res ne rabiš tečaja. Za divje vode oz. reke pa obvezno tečaj-oz. pač nekoga ki obvlada zadevo. Aja pa to ne v enmu tednu...

Še dobro pomnim kako smo Švabe vlekl iz Soče :headbang: Da o Čehih pa njihovi famozni skali sploh ne govorim.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

VRHUNSKI KAJAK (za to ceno, s SLO garancijo :OK::eek: ...v tujini imajo redno ceno 300 do 400eur, oni pa kr za 189eur ze z 20% DDV...ce ga v tujini kupis v akciji ga domov dobis za 170eur - kje je pa se rizik in reklamacije - ko ga bo treba nazaj posiljat )

http://www.bolha.com/oglas383067784/novi-gumenjaki-kajak-kanu-pathfinder-400x90cm-napihljivi-colni-profesionalen-orema-top-akcija

post-26948-12677034881_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jaz sem kar precej veslal na divjih vodah in bil tud vodnik, če ga mogoče še nisi nabavla se oglasi, bomo dobil kaj ugodnega, poznam dosti teh fantov ki prodajajo razno robo!

LP Simch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce poznas koga, k bi prodaju KANU za 3 osebe, torej dolzine okol 5m, povej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!