Skoči na vsebino

Lazer čelade


Hudoba

Priporočene objave

Pozdravljeni,

zanima me, če je v Ljubljani ali okolici kakšna trgovina kjer prodajajo čelade lazer? Zanimam se namreč za nakup modela Paname GL, pa bi rad preveril kako paše na glavo.

Pa če je kdo lastnik tega modela se tudi toplo priporočam za kakšno mnenje o čeladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

zanima me, če je v Ljubljani ali okolici kakšna trgovina kjer prodajajo čelade lazer? Zanimam se namreč za nakup modela Paname GL, pa bi rad preveril kako paše na glavo.

Pa če je kdo lastnik tega modela se tudi toplo priporočam za kakšno mnenje o čeladi.

Lazer čelade prodaja Trgoavto, mislim pa, da sem jih videl tudi v Moto raj-u v Radomljah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zdravo imam en problem. Imam čelado staro ene 2 leti mogoce manj vse skup sem jo nosu nvm ce 1 uro, ker se ne vozm dost z motorjem. Nekega dne sem se šel peljat in ko sm prisel domov mi je na enkrat na levi strani celade vizir kr odstopil snemem čelado in vidim da sm izgubil TOLE, TOLE ki pride SEM, SEM. Nimam pojma kako mi je lahko to stran palo da sem izgubil in zdaj nvm kje naj to dobim. Zto prosim ce mi lahko pomagate mogoce s kakim linkom kje bi lahko to dobil pa kako se sploh tem rece. Firma čelade je pa LAZER. Hvala

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolše da greš v najbližji Trgoavto, ker so uvozniki za te čelade in naj ti tam svetujejo za rezervne dele.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!