Skoči na vsebino

Fitnes


Priporočene objave

Torej - kdo se ukvarja s fitnesom, kolk dolgo in kaki so rezultati? Jaz razmišljam da bi se spet not vrgo, nekak voljo (pa dnar :? ) skup zbiram...mogoče kdo iz MB tud?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En znanc hodu na fitnes neki let pa nič (še vedni je bil suh ko prekla) :)

Pol je pa zečel ene praške jest, pa skuto (nemastno), pa... :shock:

Zdej je pa pravi mišičnjak :wink:

Ma pa zdej skisane možgane :|

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - kdo se ukvarja s fitnesom, kolk dolgo in kaki so rezultati? Jaz razmišljam da bi se spet not vrgo, nekak voljo (pa dnar :? ) skup zbiram...mogoče kdo iz MB tud?

Area 51, glede na to, da sma iz istega eka, ti svetujem sledeče.

Saj poznaš tisto goro, planino na južni strani Maribora. Ma kaki fitnes, ni varijante. Pohorje je zakon. Imaš pa tudi Piramido, Kalvarijo, vmes Mestni vrh pa Pekersko gorco, Betnavski gozd, Stražun, pa Mestni park, Urban (pazi, da se ga ne napiješ), peš pot ob Dravi......tega je kot smetja. Jaz pač nisem ljubitel fitnesa. Prav vse skupine mišic lahko obremenjuješ tudi v naravi. Vse kar potrebuješ je volja.

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bila jaz nazadnje, sem dvignila več kot inštruktor, al kako se jim že reče, tako da čeprav je bil bolj suh pa majhen, glede na to, da je vsak dan v fitnesu - sram ga naj bo! Sicer pa ne maram preveč zaprtih prostorov in drugih ljudi okrog sebe, sploh pa ne raznih "raztezalnih" in "natezalnih" naprav. Najraje bi imela doma eno boks vrečo - zdaj ko nimam več vsak dan brata pri roki. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

premza - skuta zakon :!: 8) 250g nemastne skute, 3dcl mleka pa 1 banana - zmiksaš pa maš za obrok po treningu - full dobro, probaj (hehehe če K8 zdaj to bere... :lol: :lol: :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ene dve leti on/off treniral. 4-5x na teden po uro in pol do dve, redno jedel preparate za hitrejso presnovo mascob...

Ucinek nikakav. Ampak bom najbrz spet to pocel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja valda če si telo pretreniral :D Ne moreš pričakovat napredka če tolko delaš. 2-3x na teden po 45-60 minut, ampak skrajno intenzivno pa boš vido kaki boš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ene dve leti on/off treniral. 4-5x na teden po uro in pol do dve, redno jedel preparate za hitrejso presnovo mascob...

Ucinek nikakav. Ampak bom najbrz spet to pocel.

Preparati? No, thanks.

Ein, kaj pa rolerji pa bicikl pa vsak dan laufat? :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ene dve leti on/off treniral. 4-5x na teden po uro in pol do dve, redno jedel preparate za hitrejso presnovo mascob...

Ucinek nikakav. Ampak bom najbrz spet to pocel.

Preparati? No, thanks.

Ein, kaj pa rolerji pa bicikl pa vsak dan laufat? :lol: :lol: :lol:

Einherjer pa še psa nabavi, da te bo silil k tekanju. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cross motor je zlo fajni fitnes :D

Sicer pa nism najbojl za to. Če pa že, pa sm raje v naravi. Se zapeljem na kak vrh s beciklom alpa kr 'treniram' pri punci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ene dve leti on/off treniral. 4-5x na teden po uro in pol do dve, redno jedel preparate za hitrejso presnovo mascob...

Ucinek nikakav. Ampak bom najbrz spet to pocel.

Preparati? No, thanks.

Ein, kaj pa rolerji pa bicikl pa vsak dan laufat? :lol: :lol: :lol:

Z mojimi koleni je zal to nemogoce - laufanje me sicer mika, ampak se bojim, da bi si se bolj zjebal vezi in hrustance.

Rolerji - padem ze ko vidim koga na rolerji, si jih ne rabim niti obuvat. :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cross motor je zlo fajni fitnes :D

quote]

pr meni še je skijanje,bicikla pa ni..spiz***..maj** jim je***** :!: :!: ...te pac namesto tega grejem kavč...najljubši fitnes :wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj drugega bi probal, sam fitnes mi pa bul dol visi. Pol si pa napihnjen, pa gibčen kot hlod.

Zaenkrat je poležavanje čist OK, ko bo pa vamp spet zrasel pa za nekaj dni v hribe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud sama gruntam, da bi zacela spet s fitnesom, sm ko se spomnem, da ne bom prisla na vrsto, k bo guzva, me pa mine. Tko, da bom kr tek al pa doma kej fitnesiram, domaci pripomocki - miza, pojstlja, stol, se (ne)zivo, kar dobim pod roke in je uporabno, sm mal domisljije je potrebno, pa imas homefitnes.

LP

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj fitness, zakaj pa nucate mišice? Pojdite raj na kak tenis, badminton al pa košarko špilat. To je dobro za ohranjanje osnovne moči, dovolj se pretegneš, koordinacija se izboljša, motorika, je tudi za srce ok... Pozimi pa skijat, boradat al kar pač počnete... Juhu, kmalu bo sneg.

Lp, Onim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni osebno je fitnes dolgčas. Se mi pa zdi Body Pump odlična pogruntavščina, saj v skupini fitnesiraš ob glasbi. Ne vem, meni, ki sem bolj grupni človek se taka vadba ala aerobika velik bl dopade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!