Skoči na vsebino

Fitnes


Priporočene objave

... al pa doma kej fitnesiram, domaci pripomocki - miza, pojstlja, stol...

Ja, jaz tudi doma fitnesiram, ampak ne Z zgoraj naštetimi pripomočki, temveč NA njih :?: :oops: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - kdo se ukvarja s fitnesom, kolk dolgo in kaki so rezultati? Jaz razmišljam da bi se spet not vrgo, nekak voljo (pa dnar :? ) skup zbiram...mogoče kdo iz MB tud?

S fitnesom se ukvarjam že kakšnih 5-6 let, občasno tudi po 8 in več ur dnevno. Efekt - utrujenost, pa nekaj spremembe stanja na računu, drugega nič.

P.S.

Da ne pozabim omeniti - ukvarjam se z izdelavo fitnes naprav :twisted: :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al pa doma kej fitnesiram, domaci pripomocki - miza, pojstlja, stol...

Ja, jaz tudi doma fitnesiram, ampak ne Z zgoraj naštetimi pripomočki, temveč NA njih :?: :oops: :lol: :lol: :wink:

Še enkrat: tole bo pa zdele plaz komentarjev; pa čist ven iz topica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat: tole bo pa zdele plaz komentarjev; pa čist ven iz topica.

.... :shock: ne vem zakaj ven iz topica - tudi jaz naredim nekaj za svoje telo (pa ne samo za svoje! :lol: ), utrjujem določene mišice, ki jih nekateri utrjujejo pri fitnesu, se pri tem utrudim (izključno prijetno).... pa nič mi ni treba plačat za to (razen, če kakšen 'pripomoček' razsujem :oops: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kak fitnes, pa preparati, pa ....(nevemkaše) Pridte vsi k bi se rad nabildal k men za tedn na počitnice, bomo mal gnoj kidal, premetaval, šli u gošo po les, mal lopato gonl, pa vile, pa metlo okol hiše, pa mal bomo u kevder stopl na jabček (topimaščobo), pa bote čist spremenjen pršl domov (ko tridelne omare bote) ČE se bote pr fojtru nazaj držal :twisted: :twisted: :twisted: :roll: :wink: :lol: 8) :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud zdi aerobika bl zanimiva... telovadis v skupini, ob glasbi, je vodena (no ja, sej je fitnes tud, sam...)... bl zanimivo... bl zame :wink:

Ja izgleda, da si ti bl tip za grupne variante :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se tud zdi aerobika bl zanimiva... telovadis v skupini, ob glasbi, je vodena (no ja, sej je fitnes tud, sam...)... bl zanimivo... bl zame :wink:

Ja izgleda, da si ti bl tip za grupne variante :twisted: :wink: :lol:

ak TIPUZLKA :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem nekje na TV slišal naslednjo izjavo:

Punce morajo hoditi v fitness zato, da ne postanejo močne... :? :shock: :roll: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem nekje na TV slišal naslednjo izjavo:

Punce morajo hoditi v fitness zato, da ne postanejo močne... :? :shock: :roll: :wink: :lol:

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: ... A LALALALALALALALALALALALALALA... BLA BLA BLA... :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat: tole bo pa zdele plaz komentarjev; pa čist ven iz topica.

.... :shock: ne vem zakaj ven iz topica - tudi jaz naredim nekaj za svoje telo (pa ne samo za svoje! :lol: ), utrjujem določene mišice, ki jih nekateri utrjujejo pri fitnesu, se pri tem utrudim (izključno prijetno).... pa nič mi ni treba plačat za to (razen, če kakšen 'pripomoček' razsujem :oops: )...

Aja, samo na tebi ni nič opazit, da bi ti kaj telovadila, a so mogoče pripomočki premalo oz. preredko? Bo treba telovadit, ne vsak dan, ampak več krat na dan... Mogoče je pa problem, da imaš premalo žrebcev ob sebi, bo treba še kakšnega kje dobit, sej zate baje to ni problem... Še Hočkota si iztrgala eni bjondi iz rok... grdo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kar nekaj časa v fitnes centrih preživel, marsikaj vase vrgel, prišel na koncu na obseg zdefinirane roke 44cm! Se poškodoval, shujšal in sedaj ne izstopam več in tako je tudi prav, saj se tako bolje počutim. Ne verjamem da bom še kdaj tako obremenjeval svoje telo-no, nikdar ne veš. Lahko pa z veseljem svetujem o prehrani in treningih za povečevanje mišične mase, kot tudi za hujšanje oz. definiranje. Ker imam trenutno računalnik sesut in lahko uporabljam le službenega, bodo morebitni odogvori prihajali z določenim časovnim zamikom.Lep pozdrav :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi jo je računalnik zagodel, ker je podčrtal E-mail in se ne da točno prebrati naslova: andro_naposim...("spodnja črtica" je falila,ha,ha) :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nek pregovor pravi, da naj vsak najprej pomete pred svojim pragom, nek drug pa da bi lahko foušija gorela. Pa še kaj bi se lahko našlo. Maya_205, grdo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!