Skoči na vsebino

Fitnes


Priporočene objave

Aja, samo na tebi ni nič opazit, da bi ti kaj telovadila, a so mogoče pripomočki premalo oz. preredko? Bo treba telovadit, ne vsak dan, ampak več krat na dan... Mogoče je pa problem, da imaš premalo žrebcev ob sebi, bo treba še kakšnega kje dobit, sej zate baje to ni problem... Še Hočkota si iztrgala eni bjondi iz rok... grdo.

Maya_250 to so pa ze bolane, kar ti pises! Tukaj se pogovarjemo o fitnesu. Ce ti kaj pri Aji ni vsec, obstajo PM, pa ji tja pisi.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maja_205

Dej se mal skuleri zenska no ce mata kaksne take pogovore se zmenta po PM ne pa tle javno na forumu no.... tole je pa tema kjer se pac pogovarjamo o fitnessu itd tko da ce niams kaj za sem dat se pa pober ven! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

green te pa sma ble nekje čist blizu, jaz sem mel 43cm :wink: Zdaj mam pa še samo 38...ma jaz sem se takrat boljše počuto, že zarad tega ker sem bil v boljši telesni kondiciji, zdaj se pa počutim včasih ko ena izžeta cota. Najprej poškodba bicepsa, pol težave z želodcem in pol hitro hujšanje... :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat: tole bo pa zdele plaz komentarjev; pa čist ven iz topica.

.... :shock: ne vem zakaj ven iz topica - tudi jaz naredim nekaj za svoje telo (pa ne samo za svoje! :lol: ), utrjujem določene mišice, ki jih nekateri utrjujejo pri fitnesu, se pri tem utrudim (izključno prijetno).... pa nič mi ni treba plačat za to (razen, če kakšen 'pripomoček' razsujem :oops: )...

Aja, samo na tebi ni nič opazit, da bi ti kaj telovadila, a so mogoče pripomočki premalo oz. preredko? Bo treba telovadit, ne vsak dan, ampak več krat na dan... Mogoče je pa problem, da imaš premalo žrebcev ob sebi, bo treba še kakšnega kje dobit, sej zate baje to ni problem... Še Hočkota si iztrgala eni bjondi iz rok... grdo.

Jaz sem s svojim telesom čisto zadovoljna. Moj 'žrebec' tudi. :D

O tem, kaj je grdo, bi pa lahko razpravljali... a ni vredno.

Pozabljaš, da sta za nekatere stvari potrebna dva.

:)

Noli tangere circulos meos!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj se ne bi rada spuscala v detajle, imas pa prav, res sta potrebna dva, ti pa on....

Lepo, da dobro mislis o svojem telesu, samo ne vem zakaj pa pol Hočko še okoli išče dodatne sprostitve... "nočno - dnevni" fitnes.

Pa ne zamerit, ampak je dobro, da veš kaj si si nakopala na glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh ... debate pa pol :?

Glede fitnessa ... tretje leto z vmesnimi odmori (cas, lenoba ...). Jemljem pa to rekreativno, niti nisem prevec reci jedel .... nizko in visokoprocentni proteini samo en cas ... razmisljam da bi spet, pa se mi ne zdi smiselno dat 30+k SIT mesecno za proteine, aminokisline in creatin. Morda bo bolj "na easy". Ne vem se :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj se ne bi rada spuscala v detajle, ampak je dobro, da veš kaj si si nakopala na glavo.

če se že prepucavate po forumu, detajli? :shock:

Tko ja ak namesto Springerja, pa gremo. :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne zamerit, ampak je dobro, da veš kaj si si nakopala na glavo.

:lol: Haha... :lol: :lol:

Ne vem, zakaj se ti obremenjuješ s tem.... :?:

Sicer pa - piši mi PM, če imaš kak problem in nehaj smetit forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne zamerit, ampak je dobro, da veš kaj si si nakopala na glavo.

:lol: Haha... :lol: :lol:

Ne vem, zakaj se ti obremenjuješ s tem.... :?:

Sicer pa - piši mi PM, če imaš kak problem in nehaj smetit forum.

Problema nimam jaz, ampak ti. Čist slučajno poznam ozadje oz. Hočkota.

Smetit forum?! Mislim, da publika čist uživa, sicer pa itak vsi vejo, da nisi neka svetnica in dobrotnica, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :? ... blagor meni ker toliko fitnesiram :? 8) :arrow: ... dost o tem, gremo dalje.

Maya daj napiš od kje se poznava, če se res in ne bit tko jezna na celi svet :?: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ce se ze tko na velko kregata a lohko povesta kva mata to? pa podrobnosti bi nekateri radi vedeli ...

Jaz imam vse razjasnjeno oz. vsaj tiste stvari, ki so zame pomembne(očitno to razburja Mayo :roll: ) ... ostalo me pa ne zanima. 8)

Če komu kaj ne paše, se lahko pa kar s sabo prepira in buta z glavo v zid...

:wink: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

And saga continues in another topic... :wink: :twisted: :D

Kar tako naprej... Plebs ima ze pomanjkanje telenovel... hihihi.... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, res je bla huda luna napovedana, ampak v kombinaciji s potrtesom pa izgleda še toliko bolje udar. Pol nas pa mal udar, a ne, sej tud jest nimam najboljšega dneva. Ampak, da bi pa umazano perilo tle gor pral? Nein, danke, vi pa kakor komu drago! :wink: 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj se ne bi rada spuscala v detajle, imas pa prav, res sta potrebna dva, ti pa on....

Lepo, da dobro mislis o svojem telesu, samo ne vem zakaj pa pol Hočko še okoli išče dodatne sprostitve... "nočno - dnevni" fitnes.

Pa ne zamerit, ampak je dobro, da veš kaj si si nakopala na glavo.

Ce si Hotschko isce se ostale vire sprostitve se ne pomeni, da je z Ajo kej narobe...

Moski smo pac kurbe in tko je! Zenskam to vsec ali pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne štekam :shock: ampak hočem sočne podrobnosti. Čimveč čimbolj sočnih, začinjenih z bledo zeleno zavistjo in vsem ostalim orkestrom začimb. Jerry je vajenec :!:

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al pa doma kej fitnesiram, domaci pripomocki - miza, pojstlja, stol...

Ja, jaz tudi doma fitnesiram, ampak ne Z zgoraj naštetimi pripomočki, temveč NA njih :?: :oops: :lol: :lol: :wink:

Še enkrat: tole bo pa zdele plaz komentarjev; pa čist ven iz topica.

...IN TAKO DALJE. Aja, a zdele vidš, kako ta star Fifty zna predvideti situacijo. Sem kar slutu, da bo p... Kakorkoli že; s kletarjem fitnesirajta tako in toliko, kot vama paše. Nekateri bomo moral pač švicat na raznih mučilnih napravah (bomo pa mel velike mišice, pa ploske trebuhe... al kaj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA PIZDA MATERINA, KAJ VAS SPLOH BRIGA MOJ KURAC IN KAM GA PORIVAM. DOST O TEM PA PEJTE KAM DRUGAM SMETIT!!!

Motoratorji prosim za izbris zadnjih par strani neumnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!