Skoči na vsebino

Fitnes


AREA

Priporočene objave

Ne mi zameriti, ampak nismo brisali v drugih temah in ne bomo v tej. lahko pa vsak akter zbrise svoje objave.... :wink:

Pa brez zamere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA PIZDA MATERINA, KAJ VAS SPLOH BRIGA MOJ KURAC IN KAM GA PORIVAM. DOST O TEM PA PEJTE KAM DRUGAM SMETIT!!!

Motoratorji prosim za izbris zadnjih par strani neumnosti.

In zakaj nej bi oni to brisal??? A zato kr se tvoj nick omenja al kaj?!?!? Ce so ze nacele to temo nej se nadaljuje!

bi se kej rekla sam ne bom nisi vreden mojega casa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako drago občinstvo spremljamo hud dvoboj deklic za našega postavnega fantiča hotschko-ta :lol: (sicer pa kaj ma un k mi nimamo a??)

hotschko ima vse kar imajo veliki :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mi zameriti, ampak nismo brisali v drugih temah in ne bomo v tej. lahko pa vsak akter zbrise svoje objave.... :wink:

Pa brez zamere...

Ah, je bilo pranje perila že kdaj pobrisano samo preden je večina to sploh opazila. Ice ve (je brisal), jaz pa tudi, ker sem bral.

No ja pa naj ostane. Sicer se pa svojih postov razen, če je zadnji v temi ne da brisat !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj nej bi oni to brisal??? A zato kr se tvoj nick omenja al kaj?!?!? Ce so ze nacele to temo nej se nadaljuje!

bi se kej rekla sam ne bom nisi vreden mojega casa!

No no, da se ne boš spotaknila ... ti tudi vsevprek naokoli KOMANDIRAŠ, kaj naj se briše in kaj ne ... pa teme sploh niso povezane s tabo. :? :arrow: ... jaz pa lahko vsaj PROSIM, da se brišejo stvari, ki sejejo neumnosti o meni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako drago občinstvo spremljamo hud dvoboj deklic za našega postavnega fantiča hotschko-ta :lol: (sicer pa kaj ma un k mi nimamo a??)

hotschko ima vse kar imajo veliki :lol:

Ahti de nevš še ti v dvoboj padla Sicer pa kdo prav de sm mejhn :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj casa nazaj je nekaj vrlih clanov tega foruma motilo to da je stvar zelo anonimna in da se ne ve, kdo je kdo. No ce bi tako ostalo (kar bi bilo najlepse) ne bi vedeli, kdo je kdo in kdo komu kaj hoce, koga kdo poriva (da bo vzgal ali ne)...

Hotschko ima prav, tole bi bilo treba vse pobrisati pa Mayo na gobec (pa naj to kaksna zenska naredi - predlagam Pupo, ki bo znala to prav izvesti).

Ne se spuscat na osebno raven (tudi midva z LuCy bi lahko prala perilo kle gor pa ga nisva - mogoce sva pa malce bolj odrasla - vsaj ona :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA PIZDA MATERINA, KAJ VAS SPLOH BRIGA MOJ KURAC IN KAM GA PORIVAM. DOST O TEM PA PEJTE KAM DRUGAM SMETIT!!!

Zgleda da briga Mayo 205. Mene osebno zanimajo samo sočne, žgečkljive podrobnosti, nič drugega :wink: Pa ne se tolk kregat, Kletar, saj si vendar faca, ane?!

PEPE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PA PIZDA MATERINA, KAJ VAS SPLOH BRIGA MOJ KURAC IN KAM GA PORIVAM. DOST O TEM PA PEJTE KAM DRUGAM SMETIT!!!

Motoratorji prosim za izbris zadnjih par strani neumnosti.

stari pa si pomislil, da ga mogoce v mayo nisi porinil pa je uzaljena :twisted: ? prav neodgovorno od tebe da jo zapostavljas, zato zdaj nosi posledice :twisted: :wink:

predlagam da se maya preseli v hormonski forum in tam izliva svoje frustracije.

deklica saj se bo tudi za tebe kak k...c nasel, samo potrpezljivo se nastavljaj :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, nekaterih ne zanima najbolj Hotschkotovo privatno zivljenje ...

Tisti med zgoraj omenjenimi, ki prakticirate fitness ... kako je s sportno prehrano? Najprej naravna ... cesa se drzite, po treningih samo beljakovine, pred treningi ogljikovi hidrati ipd.?

In katere dodatke k prehrani jemljete? Anabolikov upam da nihce ... :D Jaz sem se weiderjevega WG drzal in triprotein complex ... zdaj pa se cincam kaj bi ... "vse ali nic" sistem ... ce bom bom cez cas poleg nizkoprocentnih beljakovin se visokoprocentne (za po treningih) in creatine pa kake vitamine ... za amino se pa se nisem odlocil :wink:

Ampak najprej tolk da nazaj pridem samo skutke ipd, pa bomo potem videli :wink:

Vase izkusnje :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

deklica saj se bo tudi za tebe kak k...c nasel, samo potrpezljivo jo nastavljaj :twisted:

Kdor caka tudi enkrat docaka. Tudi slepa kura enkrat zrno najde.

Kakor SF pravi: Prej das prej si frej. Ena ocitno se ni frej!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc pred treningom in po njem kompleksne OH (maltodestrin najboljše) drugač pa riž in testetine, v skrajnem primeru kosmiče :oops: zraven seveda mleko 3.2. To nardim 1 uro pred treningom, obrok vglavnem vsebuje cca. 100g OH. Si že poskusil MTC olje? Trioglicerid, ki nadomesti energijsko potrebo pa še v maščobno tkivo se ne veže. 10 minut pred koncem treninga 10g glutamina, takoj po treningu 35g Whey proteinov, ki se hitro absorbirajo, ko pridem domov še cca. 70g "normalnih" beljakovin in cca. 1 uro po treningu kompleksni hidrati+beljakovine v razmerju 5:2. Čez celi dan gledano: 4g B, 6-7g OH in 0.5-1g M na kilogram telesne teže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ves kako, jaz se nisem nikoli obremenjeval s tem v toliko da bi si sesteval grame zauzitih beljakovin, jaz sem pac gledal da je ona naravna prehrana taka ki je primerna za fitness (skuta, tunina (ampak vseeno ne v slanici!), kosmici ipd.), pojedel sem tega kolikor sem lahko, zraven pa se dodatek ... shake pac, to itak lahko popijes zraven.

Olja pa tega nisem nic ... a si opazil na maxximum-portal.com ... stalno tezijo z nekim lanenim oljem - WTF? :shock: :D

Letos ce bom dodatke jemal, verjetno ne bom Weiderja vec, to je po ameriski licenci delano v Spaniji, pitaj boga kaj not vrzejo ... Multipowerju (Nemcija) bolj zaupam, je pa drazji :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. a si opazil na maxximum-portal.com ... stalno tezijo z nekim lanenim oljem - WTF? :shock:  :D  

Letos ce bom dodatke jemal, verjetno ne bom Weiderja vec, to je po ameriski licenci delano v Spaniji, pitaj boga kaj not vrzejo ... Multipowerju (Nemcija) bolj zaupam, je pa drazji  :?

In potem od lepote in zdravja človek kar poka po šivih.Kr mal kičasti že postanete.... :wink: :lol: 8) :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem od lepote in zdravja človek kar poka po šivih.Kr mal kičasti že postanete.... :wink:  :lol:  8)  :o

... yep ... ampak tvoje mnenje tukaj ni pomembno .... glavno da so bejbam všeč ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem od lepote in zdravja človek kar poka po šivih.Kr mal kičasti že postanete.... :wink:  :lol:  8)  :o

Heh cisto odvisno kaj delas in koliko ... ce pretiravas, nima to z zdravjem prav nobene zveze ... oz. jo ima - skoduje. Je pac nekje ena razumna meja, pri vsakem drugje - med fitnessom kot rekreacijo in bodybuildingom, s katerim jaz nic nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... yep ... ampak tvoje mnenje tukaj ni pomembno .... glavno da so bejbam všeč ...  :lol:

Spet odvisno kaj :lol: Ne poznam nobene, ki bi ji one bodybuildingske skrajnosti bile vsec ... tko da za moje pojme je ono kmetija ... futrajo se z anaboliki, si sesujejo zdravje, pa se zenskam ni vsec, pol se pa lahk vprasas zakaj hudica to delajo :lol: :lol:

Ampak s tem itak nihce med nami nima opravka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In potem od lepote in zdravja človek kar poka po šivih.Kr mal kičasti že postanete.... :wink:  :lol:  8)  :o

... yep ... ampak tvoje mnenje tukaj ni pomembno .... glavno da so bejbam všeč ... :lol:

Et tu Brutus? Easy, po pravic povedano, tebe mam že dolgo na sumu, da si k svoji lepoti pomagaš! Naravnalepotanispolnoprenosljiva PRESS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede lanenega olja - dober vir esencialnih maščob, ki se ne vežejo v maščobno tkivo, z njim dobiš dodatno energijo za trening (čeprav ne tolko kot pri MTC) hkrati pa pospešuje prebavo in aktivira že nakopičeno maščobo za energijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede lanenega olja - dober vir esencialnih maščob

V redu ... ampak to je verjetno smiselno samo v primeru, da si dejansko na dieti in ne jes mascob in jih moras tako zauziti - tocno doloceno vrsto, tako ki ti ne podre vsega skupaj ... :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ne bi mel skoz take diete, sicer ne max. stroge ampak še vedno na principu esencialnih maščob in kompleksnih hidratov? Maščoba se ne bi nabirala tak hitro kot sicer in bi mel v fazi definicije lažjo nalogo. Pa ne samo to - kot pravim, energijo bi črpal iz že nakopičene maščobe lažje kot jo sedaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!