Skoči na vsebino

Fitnes


AREA

Priporočene objave

Pa ne samo to - kot pravim, energijo bi črpal iz že nakopičene maščobe lažje kot jo sedaj.

Hehe, zdaj mi je jasno ... pri meni to ne pride v postev ... hard gainer, ni pri meni nakopicene mascobe hehe, moram pa pojest cim vec :lol: ... po moznosti hrano z visoko energijsko vrednostjo ... riz, kosmici, itd., saj poznas :wink:

Grem zdaj .. na fitness :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dlje ko tole berem, bolj razumem zakaj nekateri včasih s težavo najdete razlog za življenje... :shock: :roll: :wink:

Sicer lepo da razumes, to je vedno pohvalno, da tudi tebi uspe kdaj kaj postudirat, ne vem pa, od kod ti ideja, da kdo od naju (sklepam, da mislis naju z Areo 51) s tezavo isce razlog za zivljenje :D

Ampak ne bom ti kvaril veselja, ne bi bilo lepo od mene :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc to, če si hardgainer še zdaleč ne pomeni da ne moreš met nakopičene maščobe (čeprav verjamem da ti nimaš) :D :wink: Kolega je visok 170cm in ima 54kg, star 23 (res totalno too much presuh). Pol sma se pa dolgo provucirala na to temo in na koncu ugotovila da ma 100% več maščobe od mene - torej 22% pri svojem suhem videzu :shock: Praviš hardgainer? Tak sem bil jaz in se nisem držal nobenih navodil, pojedo sem vse kar mi je prišlo pod roko pa ponavadi je blo še to premalo :D Garantiram ti da se boš v roku 1 leta zredil za najmanj 15kg, kolk od tega bo pa mišične mase pa v tem trenutku ni najbolj pomembno, recimo da bo slaba polovica. Ampak vidlo se bo za dosti več ker bo lepše razporejeno, čez poletje narediš definicijo (ampak ne v neke skrajnosti ker preveč mase pobere če nimaš dobre podlage) drugo leto pa spet začneš z maso in ko prideš na kakih 105-110kg skuriš maščobo in ostane ziher čistih 95-100. To pa je že lepo, kaj praviš? :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, te mase o katerih govoris so zame utopija, mi pa itak niso cilj sploh. :D Kar se podkozne tolsce tice, vem, da sem jo imel vedno ful malo. Ampak ze dolgo nisem imel prilike merit tega.

Ti o precej velikih razlikah govoris ... daj malo napisi kakih jedilnikov si se ti drzal :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da tudi tebi uspe kdaj kaj postudirat...

Važno je, da mi je dovolj hitro uspelo poštudirat, da ga ni preparata na svetu, ki bi lahko naredil iz tebe sociabilnega človeka... :evil: :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo da najprej tebi odgovorim - o kaki sociabilnosti te govoriš? Kaj misliš da jaz pa cyc to delama zarad pičk? No, za njega ne vem, jaz vsekakor zarad sebe (sem delal, zdaj več ne), enako kot motorizem. Če delaš za nekoga drugega nikol ne moreš bit tak uspešn kot če delaš za sebe, ker kmalu zgubiš motivacijo, ker vidiš da se ne splača :wink: Če pa delaš za sebe pa je to čist druga pesem. Svoje telo vsak sam najboljše pozna, ve kje so meje, ve kak daleč lahko gre, zakaj to dela, se sproti uči in si odpira nova obzorja, spoznava novi folk...tak kot pri vseh stvareh. Res je dosti narcisoidov v fitnes centrih ampak med njih zagotovo ne spadajo tisti bilderi, ko jim majce po šivih pokajo (malo karikirano). Jih dosti poznam pa ti lahko povem da je v njih več človečnosti kot v marsikaterem navadnem obiskovalcu fitnesa, ki gre tja samo tolko da pičke gleda pa lahko reče da pač hodi na fitnes. Sociabilnost? A misliš zdravljenje kompleksov? Zakaj bi pol izbral glih fitnes? Upam da me ne boš še obtožo da sem kupo motor zato da bi postal sociabilen :roll: Pa brez zamere, samo nea razmišljaš v pravo smer :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj primerov obrokov:

1. 200g špagetov

185g tune

2. 120g cornflakeosv

0.5 litra mleka 0.5% maščobe

3. 140g riža z zelenjavo

2 para belih piščančjih hrenovk

4. 250g skute + 3dcl mleka 0.5% + 1 banana (ZMIKSANO v napitek, po potrebi dodaj še malo mleka da se stvar razredči)

5. orehi, arašidi, mandlji ( 3 x 50g na dan, predvsem zjutraj in takoj pred in 2. obrok po treningu)

6. dostikrat pač improvoziraš ker se ti ne da držat teh jedilnikov, vglavnem glej da boš zjutraj dobil v sebe čimveč OH in beljakovin, pred treningom izključno kompleksnih OH in takoj po treningu "beljakovinsko inekcijo". Eno uro po treningu kompleksni OH in beljakovine, 2 obroka pred spanjem pa izključno beljakovine. Če se ponoči zbudiš si lahko komot narediš kaki proteinski napitek, ampak naj bo bolj mali :wink:

sicer ti pa tak vse piše na maxximumu :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Važno je, da mi je dovolj hitro uspelo poštudirat, da ga ni preparata na svetu, ki bi lahko naredil iz tebe sociabilnega človeka... :evil: :twisted: :wink: :lol:

Sociabilnost? Heh ... s tem si pa cisto mimo ustelil :D Fitness je pac sport ki sem si ga izbral, da ne cepim samo za kakim ekranom. In kako resno se ga lotim nima s tem nic, ce bi se sel kajakastvo ali kaj drugega ne bi bil cisto nic bolj/manj "sociabilen". Sicer pa, glavno da jaz nimam s tem tezav :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Desmo da najprej tebi odgovorim - o kaki sociabilnosti te govoriš? Kaj misliš da jaz pa cyc to delama zarad pičk? No, za njega ne vem, jaz vsekakor zarad sebe (sem delal, zdaj več ne), enako kot motorizem.

Ah nene, Desmotu je sla moja pohvala da mu rata kaj postudirat v glavo pa je ves domisljav ratal zato :twisted: :twisted:

Jasno da zase to delam, Vrtnica me pri tem skoraj nazaj drzi. No, res je glavni razlog za "proti" kolicina denarja ki bi jo mesecno zmetal za futr ... Skratka, tu ni kakega takega motiva :D To pocnem ker mi pase ... ce kdo to tezko razume pa ni moj problem :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj primerov obrokov:

1. 200g špagetov

185g tune

2. 120g cornflakeosv

0.5 litra mleka 0.5% maščobe

3. 140g riža z zelenjavo

2 para belih piščančjih hrenovk

4. 250g skute + 3dcl mleka 0.5% + 1 banana (ZMIKSANO v napitek, po potrebi dodaj še malo mleka da se stvar razredči)

5. orehi, arašidi, mandlji ( 3 x 50g na dan, predvsem zjutraj in takoj pred in 2. obrok po treningu)

6. dostikrat pač improvoziraš ker se ti ne da držat teh jedilnikov, vglavnem glej da boš zjutraj dobil v sebe čimveč OH in beljakovin, pred treningom izključno kompleksnih OH in takoj po treningu "beljakovinsko inekcijo". Eno uro po treningu kompleksni OH in beljakovine, 2 obroka pred spanjem pa izključno beljakovine. Če se ponoči zbudiš si lahko komot narediš kaki proteinski napitek, ampak naj bo bolj mali :wink:

sicer ti pa tak vse piše na maxximumu :wink:

........no tako nekako zgleda moj zajtrk.......šele potem lahko začnem delati z štemarco.........

.......BTW,kaj se potem zgodi z človekom, ko enkrat preneha z dieto in fitnesom?.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........no tako nekako zgleda moj zajtrk.......šele potem lahko začnem delati z štemarco.........

:D :D

.......BTW,kaj se potem zgodi z človekom, ko enkrat preneha z dieto in fitnesom?.........

Ce prenehas z dieto nic tako groznega ... s fitnessom pa ne smes naenkrat odnehati, pac pa postopoma zmanjsujes kolicino treningov. Ker ce ne se misice, ki postanejo odvec, zelo preprosto spremenijo v speh :) In pol je kmetija ... :wink:

Tudi odvisno zelo verjetno od konstitucije posameznika, koliko si pridobil na masi, ali si s fitnessom v bistvu shujsal ker si samo definicijo delal itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......BTW,kaj se potem zgodi z človekom, ko enkrat preneha z dieto in fitnesom?.........

....ratas mesanica med cycom in lojzijem......(pjeba,pa ne se hudit :wink: 8) ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ratas mesanica med cycom in lojzijem......(pjeba,pa ne se hudit :wink: 8) ).

Kaksna bi bila po tvoje fizicno mogoca mesanica? :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......BTW,kaj se potem zgodi z človekom, ko enkrat preneha z dieto in fitnesom?.........

....ratas mesanica med cycom in lojzijem......(pjeba,pa ne se hudit :wink: 8) ).

To je potemtakem skrivnost moške lepote ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......BTW,kaj se potem zgodi z človekom, ko enkrat preneha z dieto in fitnesom?.........

....ratas mesanica med cycom in lojzijem......(pjeba,pa ne se hudit :wink: 8) ).

To je potemtakem skrivnost moške lepote ...

Ja ,Lojzi, ti bi predstavljal moško lepoto-Cyc pa skrivnost !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako drago občinstvo spremljamo hud dvoboj deklic za našega postavnega fantiča hotschko-ta :lol: (sicer pa kaj ma un k mi nimamo a??)

hotschko ima vse kar imajo veliki :lol:

Široka ramena, ozka obzorja pravijo nekateri, jaz pa pravim, da ma Hot-schko ozka ramena, široka obzorja, moško lepoto in veliko skrivnosti. 8)

V tem fitnesu je pa kar mal dolgčas ratal. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako drago občinstvo spremljamo hud dvoboj deklic za našega postavnega fantiča hotschko-ta :lol: (sicer pa kaj ma un k mi nimamo a??)

hotschko ima vse kar imajo veliki :lol:

Široka ramena, ozka obzorja pravijo nekateri, jaz pa pravim, da ma Hot-schko ozka ramena, široka obzorja, moško lepoto in veliko skrivnosti. 8)

V tem fitnesu je pa kar mal dolgčas ratal. :(

ne izzivaj bo še prehitro spet vroče :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O sirokih obzorjih mamo tudi debato v "Windows vs. Linux" :twisted: :twisted: :wink:

Sem pa vceraj spoznal Udija - na Taboru, tudi on tja hodi na fitness :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 13 let pozneje...
pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Ne da se mi :blush:

važn, da se ti nč ne vzame :P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut temo iz leta 2002 znate unićt :O

bolj zgrožen že ne mogu bit već :dry: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!