Skoči na vsebino

Čiščenje notranjosti avtomobila


Pips

Priporočene objave

Tu ti resno ne znam odgovoriti.

Poskusi pri raznih ročnih pralnicah, ki se v glavnem ukvarjajo s čiščenjem avtomobilov, ki jih registrirani švercerji uvažajo iz Nemčije. Ti iz napol klumpa znajo narediti salonski primerek avtomobila.

Morda ti izdajo skrivnost cigaretnega zadaha.

Ali pa jim plačaj tistih 100 €, samo potem bo avto za šestino dražji :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po avtu poliješ mleko in pustiš na vročini da se skisa in se cigareti nič več ne vohajo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa kozlaš po avtu :SS, tako kot je moj mulc, ko smo šli na morje :headbang:. Sigurno se ne bo več vohalo cigaret :naughty:. No, pa še malo resno. Najbolje, da ga odpelješ v kakšno avtopralnico, tam ti bodo najprej znali pomagati :whistle:.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse se da.

Najprej odstani plastike na dnu avta (okoli menjalnika, naslona za roko, talno konzolo,...) in okoli pepelnika (ponavadi srednji del armature) in presenečen boš, koliko pepela se nabere tam- posesaj, spucaj. S tem boš naredil največ.

Potem pa lepo počasi pucat.

Mokro globinsko sesanje s kakim dobrim čistilom, ampak _NIKAKOR_ ne stropa (ker se odlepi).

Veliko zrači....čez par tednov ponovi sesanje.

Seveda če je avto poceni ne hodi v čistilnico da ti ga sesajo..sigurno imaš kakega kolega s sesalcem s katerim bi si podelila plato piva in ob pametovanju o joškah in mopedih posesala (pivo in avto).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Globinsko čiščenje v dobri avtopralnici učinkovito odpravi porumenelost in vonj po cigaretih. Večkrat sprobano na avtu staršev, ki je bil znotraj kot pepelnik. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše so pralnice, ki se ukvarjajo z rekondicioniranjem zunanjosti/notranjosti avtomobila, kar se ponavadi naredi pred prodajo.

Na štajerskem oz. v MB - link

Okolica Ljubljane - AVTOKOZMETIKA Auto magic, Marjan Novoselec s.p. (Medvode)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljše so pralnice, ki se ukvarjajo z rekondicioniranjem zunanjosti/notranjosti avtomobila, kar se ponavadi naredi pred prodajo.

Na štajerskem oz. v MB - link

Okolica Ljubljane - AVTOKOZMETIKA Auto magic, Marjan Novoselec s.p. (Medvode)

ja spolira ti ga tako da ti barvo dol dobi, pa cenovno je nekje na drugem planetuheadbang.gif .

Pips kava pomaga vrjemi. sprobano ze xx krat. nastaviš lonček ali pa bos se znebil neprijetnega vonja. aja jaz tudi kadim v avtu pa nix ne smrdiclosedeyes.gif samo tu in tam malo posesam pepel iz zadnji zicevrolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

1. avto lepo normalno ocistis

2. cez noc das na tla v kabino skodelico s kisom

3. naslednjo noc pa skodelico sveze mlete kave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:trance_33_sleep: V mojem avtu je tudi od vraga smrdelo po cigaretah :unsure: Zadevo sem rešil tako, da sem kupil novega. :naughty:

Malo pa je pomagalo tudi to, da mi je v novem žena prepovedala kaditi :headbang:

lp Jest

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!