Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

Kompi, koliko stane metaliziran vizir za čelado x-lite 801RR-R in ali so na zalogi? Punci bi namreč za božička kupil novo helmo, ful všeč ji model Mask, ampak mora bit s špegl vizirjem :zzz: ... Če mi bo transparenten ostal viška, a paše od 801 tudi na kater drug model (601,701?) da vem, če ga bom slučajno prodajal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako dolgo bodo trajali servisni pregledi? Do kdaj?

Sezona še namreč traja.. :yes:

Do prve pomladne odjuge ... pa še kakšen dan več.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, koliko stane metaliziran vizir za čelado x-lite 801RR-R in ali so na zalogi? Punci bi namreč za božička kupil novo helmo, ful všeč ji model Mask, ampak mora bit s špegl vizirjem :zzz: ... Če mi bo transparenten ostal viška, a paše od 801 tudi na kater drug model (601,701?) da vem, če ga bom slučajno prodajal?

Metalizirano srebrne vizirje za čelado X-801RR imamo na zalogi. Redna cena znaša €66. Vizirji za X-801 (R; RR) ustrezajo le temu modelu čelade in jih žal ni mogoče namestiti na druge čelade (X-601, X-701).

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi,hvala za servisiranje čelade in za prijaznost. :worship:

Se vidimo spomladi ,da malo potestiram novo N 103. :krneki:

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda! Že letos so bile celo sezono na voljo čelade N102 z vgrajenim N-Com Bluetooth sistemom povezave. Takoj, ko bodo na voljo pa bo možno na lastnem motociklu preizkusiti tudi N103.

Lp, Boris Kompare B)

:worship: Hvala, pridem probat ob prvem lepem vremenu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi,

ker bo verjento zanimalo še koga, sprašuje tule...

1. Kdaj bo oziroma če je že na voljo prenovljena X-1002? Logično, da me zanima tudi cena ;)

2. Kdaj bo pripravljen N-Com X? In seveda, če bo imel doseg daljši (se pravi Bluetooth druge generacije), kot klasičen N-Com? Aja, in če je znana, pa še cena.

Hvala in LP,

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi,

ker bo verjento zanimalo še koga, sprašuje tule...

1. Kdaj bo oziroma če je že na voljo prenovljena X-1002? Logično, da me zanima tudi cena ;)

2. Kdaj bo pripravljen N-Com X? In seveda, če bo imel doseg daljši (se pravi Bluetooth druge generacije), kot klasičen N-Com? Aja, in če je znana, pa še cena.

Hvala in LP,

M.

Čelade X-1002 z letnico 2008, v katere bo možno vgraditi nov N-com komunikacijski sistem serije X, bodo na voljo že januarja 2008, sam komunikacijski sistem pa nekaj mesecev kasneje.

Nov komunikacijski sistem serije X bo, poleg Bluetooth brezžične povezave, omogočal še povezave preko radijskih frekvenc, kar bo bistveno povečalo doseg delovanja.

Maloprodajna cena za čelado bo znašala 419,-€, za komunikacijski sistem pa cena zaenkrat še ni znana.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov komunikacijski sistem serije X bo, poleg Bluetooth brezžične povezave, omogočal še povezave preko radijskih frekvenc, kar bo bistveno povečalo doseg delovanja.

Lp, Boris Kompare B)

Boris hvala!

V kakšnem smislu pa bo omogočal še povezave preko radijskh frekvenc (ala-toki-voki ali kaj tretjega?)? A to kar sam po sebi ali z nakupom dodatnih napravic?

Pismo bomo mel sevanja okol glave :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko stane nolanov vložek NFR proti meglenju in ali bi bil primeren tudi za nolanovo čelado N42? :unsure:

Lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boris hvala!

V kakšnem smislu pa bo omogočal še povezave preko radijskh frekvenc (ala-toki-voki ali kaj tretjega?)? A to kar sam po sebi ali z nakupom dodatnih napravic?

Pismo bomo mel sevanja okol glave :whistle:

Z eno samo malo napravico N-Com serije X, ki jo boš enostavno vgradil na čelado, boš lahko vzpostavil brezžično Bluetooth povezavo z mobilnim telefonom, MP3 predvajalnikom, satelitsko navigacijo …, po sistemu walkie-talkie se boš lahko povezal z drugim motorjem, poleg tega pa se boš lahko s kablom povezal še na komunikacijski sistem na motorju. V kolikor boš želel, boš lahko brezžično povezan tudi s sopotnikom, z njim delil telefonske klice (konferenčna povezava), oba pa bosta lahko poslušala visoko kvalitetni stereo zvok predvajane glasbe...

Lp, Boris Kompare B)

Zanima me koliko stane nolanov vložek NFR proti meglenju in ali bi bil primeren tudi za nolanovo čelado N42? :unsure:

Lep pozdrav.

Vložki proti meglenju načeloma stanejo od 16,-€ dalje ... vendar pa uporaba na čeladah N42 ni predvidena, saj gre za jet-odprte čelade, ki so izdatno prezračevane.

Lp, Boris Kompare B)

post-1784-1196156587_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi, kdaj pa bodo v SLO na voljo Nolan N103 čelade in koliko bo cena?

Prve promocijske vzorce nove N103 si je že mogoče ogledati pri nas, redna proizvodnja pa bo stekla konec leta. Cena za model N103 Classic bo predvidoma 309,-€

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prve promocijske vzorce nove N103 si je že mogoče ogledati pri nas, redna proizvodnja pa bo stekla konec leta. Cena za model N103 Classic bo predvidoma 309,-€

Lp, Boris Kompare B)

Hvala, Boris. Torej bom moral še kak mesec trpet s tole čelado v dežju in megli ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z eno samo malo napravico N-Com serije X, ki jo boš enostavno vgradil na čelado, boš lahko vzpostavil brezžično Bluetooth povezavo z mobilnim telefonom, MP3 predvajalnikom, satelitsko navigacijo …, po sistemu walkie-talkie se boš lahko povezal z drugim motorjem, poleg tega pa se boš lahko s kablom povezal še na komunikacijski sistem na motorju. V kolikor boš želel, boš lahko brezžično povezan tudi s sopotnikom, z njim delil telefonske klice (konferenčna povezava), oba pa bosta lahko poslušala visoko kvalitetni stereo zvok predvajane glasbe...

Lp, Boris Kompare B)

Uf...Hvala!

LP, M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Zivjo,

imam eno vprasanje. Izbiram med x-lite x-602 (nov model) ali x-701. Ker sta cenovno dokaj primerljivi, me zanima, za kateri model se je bolj smiselno odlocit. Sem pa prakticno 99% da bom vzel enega od teh dveh modelov...

Hvala za odgovor in lp,

Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

imam eno vprasanje. Izbiram med x-lite x-602 (nov model) ali x-701. Ker sta cenovno dokaj primerljivi, me zanima, za kateri model se je bolj smiselno odlocit. Sem pa prakticno 99% da bom vzel enega od teh dveh modelov...

Hvala za odgovor in lp,

Jan

99% tistega ki ti lepše sede na glavo in moped... (Beri:lahko testiraš Nolanove proizvode...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

imam eno vprasanje. Izbiram med x-lite x-602 (nov model) ali x-701. Ker sta cenovno dokaj primerljivi, me zanima, za kateri model se je bolj smiselno odlocit. Sem pa prakticno 99% da bom vzel enega od teh dveh modelov...

Hvala za odgovor in lp,

Jan

odvisno kaj ti paše na glavo.

meni bolj paše 701 :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zivjo,

imam eno vprasanje. Izbiram med x-lite x-602 (nov model) ali x-701. Ker sta cenovno dokaj primerljivi, me zanima, za kateri model se je bolj smiselno odlocit. Sem pa prakticno 99% da bom vzel enega od teh dveh modelov...

Hvala za odgovor in lp,

Jan

Oba z mojo boljšo polovico imava x-701 in sva super zadovoljna. Seveda pa jo moraš sam sprobat. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ja jaz tud :)

ni me pa tako navdusila, kot sem mislil, da me bo :whistle:

veter se precej sliši, vsaj toliko, če ne še bolj, kot pri stari pol cenejši preklopni čeladi

v čelado piha ... sam ne vem, a namerno (recimo kot zračenje) ali nenamerno ... v usta kr precej piha.

pa še v glavo me je zazeblo. pr 7 stopinjah. tako da sem moral zamenjati podkapo s tako, ki ima več windstoperja (še po glavi, ne samo pri vratu).

pri prejšnji čeladi me ni zeblo niti pri minusu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v čelado piha ... sam ne vem, a namerno (recimo kot zračenje) ali nenamerno ... v usta kr precej piha.

pa še v glavo me je zazeblo. pr 7 stopinjah. tako da sem moral zamenjati podkapo s tako, ki ima več windstoperja (še po glavi, ne samo pri vratu).

pri prejšnji čeladi me ni zeblo niti pri minusu

tudi pri x-lite 701 bi jaz potrebovala eno ornk podkapo, ker mi je pri čelu precej hladna - kot da piha (sem danes sprobala, ko sem se šla malo peljat).

mi je pa pihalo tudi v usta, pa sva s kompijem hitro ugotovila, da mi je bil podbradni del premali in mi ga je zamenjal.

tako da sem moral zamenjati podkapo s tako, ki ima več windstoperja (še po glavi, ne samo pri vratu).

in kje kupiš takšno podkapo, ki je cela iz windstoperja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!