Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

mama atx 50 c letnik 98 in frgazer bing 18. V njen je diza 58. na frgazerju pa piše, ko razdreš seveda piše START 55. prosim povejte mi kulk je original diza za atx. pa kaj je bolš da dam vbečjo al majšo not.

atx pa ni nč predelan sam powerca je gor

thanx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jo folk! Kot že veste imam atx 50c letnik 98 in so gume čisto v k****. Rad bi juh menjal ampak ne bom dal gor istih originalnih ampak drugačne. Nekaj v offroad stilu ampak vse firme delajo gume širše kot bi jih jst lahko dal gor! Prosim če bi mi lahko povedali če veste ker model in firmo gume ki bi ustrezala mojim dimenzijam.

Spredaj: 18x2.50

Zadaj: 18x2.75

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itaq da ma, se smo mi to montiral na 6-ke...

s kje pa si drgač ,mi na bledu mamo eno štacuno KOLO tm boš dobu use

za tomos

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je oče iskal po Trstu zadnjo gumo kr nekaj ur,

najdu pa mi je eno Metzeler Enduro A,samo je 3.00, tako da motor v hrib(asfalt) zgubi par km/h,škoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kocka dej mi povej če na atx sploh gre guma 3.00 ka zdej mam gor 2.75 pa nism šur če bi šla 3.00 gor. pa sej ma štirka 18 col gume al ne?

piš mi kej na mail mazek26@volja.net pa pošl kako sliko od tega motora s to gumo. rad bi pa vedu tut kje bi jo dubo pa kulk košta?

thanx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še BT-cilinder (brušen 38.5 al pa 39), frgazer mal čez 20 pa športn filtr.

Tko ti bo šel bliz 100 samo se boš ubil.

Kok ma pa originaln ATX dizo ti pa ne morm povedat, samo če se bom spomnu bom mal poprašu pa ti sporoču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ces dizo menjavat??

Zvohaj nekje masino od elektronika in daj gor...mal je pol se treba zajebavat z filtom od zraka,ko pa ustimas gre 120+ brez problema... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en FOAF je dal na atxa(spredni del je od btja-vilce in bremze ter maska)mašino od 125 kroske in leti ZELO ZELO močno. tisto bo itak en bal vse skupaj raztrgalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabiš kupovat športnega filtra za ATX-a.

Filter škatlo moraš obvezno obdžat ker brez tega dost na moči zgubi.

Vse kar maš v škatli ven zmeč, pa s strani gazo al pa najlonke gor napopi tolk da smeti ne vleče.

Pol moraš pa še glavno dizo tolk večjo dat da ga neha moriti.

Fergazer, ki brez filtra ali popolnoma odprtim lepo laufa, je optimalno naštelan. Pa še fajn zvok bo mel. Pa Lipnika od CTX s široko krivino. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej razne polini filtre al pa kej podobnga.

Samo je bols ce nardiš to kar je simonsi reku, ker se filtra itak ne bo vidl razn ce se misliš brez bočnih plastik furat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons sem razdrl filter box in filter dal ven in pol je not taka črna plastika oglata na njej pa guma ki je zavita in dam gumo ven in atx gre bolš seveda samo mori ga bol! kaj naj naredim dam večjo dizo pa kulk. zdej je 58 al pa dam gumo nazaj?

please help

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu mare20, je oni dal na atxa od ctxa cilinder (v orginalu 80ccm), ki je zbrusen na 110ccm...leti pa zlo mocno ja:) ampak se je ze razsipi s tistim..ne bi priporco jaz tega nekomu, ker 130km/h je malo prevec za taki moped in stel pomoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem mel gor masino od elektronika.....razen druzga auspuha in predelanga filtra ni blo gor nobene druge stvari....slo je cca 130km/h...tud grusta ni zvivalo kot nekateri pravjo...edini problem so ble zavore....ko si hotel ustavit pri 100+ si rabil najmanj 100m :) ......aja pa plavi te niso smeli ustavit ker je bil cilinder mal prevelik za 50ccm :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ko si hotel ustavit pri 100+ si rabil najmanj 100m :)...

Matr, 100 metrov za ustavt se iz 100km/h je pa kr hudimano dobro zaviranje, se mi zdi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je hudimano slabo dunker:) pomisli malo no...:) ko se peljes 70 se vstavis v 10m s skuterom naprimer....pr 100 pa se valjda ne bos peljal se 90m naprej:) z motorom pa se itak se prej vstavis:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povprečen avto se ustavi v 40 metrih.

Za bremzanje motorjev od 200-0 pa si poglejte lanski moto katalog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups, pol sem pa mal falil.

Ampak s 70km/h se pa tud ne ustavš čez dve dnevni sobi - 10m.

No, OK, dejstvo je da moped ni za take hitrosti. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....po mojem dosti manj kot 100m atx ni rabil za ustavit....ce gledam na to da rabi moj tdm od 60km/h 13.5m ,od 100km/h pa 37m (vzeto iz Super wheels st.66,marec 2002) in ma iste zavore kor r1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!