Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

pa lahko na miting pries tui ce nias skutera oziroma ce mas atxa al pa karkoli drugega jas mam atxa in lahko recimo priem na miting... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nemorem se na prvega kr se izpit delam in me instruktor ne poklice cakam,cakam....ampak v sredo grem pisat na AMZS na zagrebsko...tak da bom v kratkem imel izpit drgac se vozim pac brez izpita foter je policaj nimajo mi kaj... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 april ist der tag der Überraschungen B)

24. aprila se pa pr ns u novem mestu zacne cvickarija pa bomo bol mau s skuterji se vozil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdrav!

Zanima me kdaj so na mopedu batni obročki zanič??

Tnx za odgovore!!

takt k je zlomlen, kdr ne sede dobr u lukno alpa k je že čist znucan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne drgac sm mislu jas sm mislu tak da neb rabo narazen vzet....dans sm si lih motorno olje menjaval tak da dost za danes sm pa mislu mogoce preverit obrocke samo mi ni vec za narazen jemat...sm mislu da se da kako drugace zaznat kdaj so hin..mogoce ko dimi al pa kaj takega!!!Aja pa en majhen problemcek se mam:ko je moped hladen vzge sprve potegne takoj...ko pa je topel pa ga morm 2x,3x,4x kurblat kaki je problem sm mislo da so obrocki al pa kaj newem!!!plis svetujte mi malo!! :wacko: :wacko:

TNX!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm mislu da se da kako drugace zaznat kdaj so hin..mogoce ko dimi al pa kaj takega!!!

ja, to je to!! :lol1: :lol1: :lol1:

hin so ko majo xx.xxx km, oz. ko masina gre slabse kot je sla vcasih. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu nemorem se na prvega kr se izpit delam in me instruktor ne poklice cakam,cakam....ampak v sredo grem pisat na AMZS na zagrebsko...tak da bom v kratkem imel izpit drgac se vozim pac brez izpita foter je policaj nimajo mi kaj... 

ko boš ti na amzs naredo(če boš seveda) teorijo boš komaj pri polovici!! ;)

ki so šele potem vožnje pa izpitna ura! ;)

aja a tak??zakaj se pa pol nea okol voziš??priji dol na igrišče enkrat! ;) :P :D

aja pa na tisto z klučom ti kuj pozabi!!(kaj delaš po mavrotem stilu) :lol1: :lol1:

no v glavnem atx je atx sprijazni se!

prvo menjaj žmigovce pol pa če še boš mel veselje pa feltne-z bt-jovim feltnami! ;) ;)

pa bi moglo bit to to!!pol pa si pravo mašinco nabavi! :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kofler ne gleam za mavrovicom ampak ko se bom pelo n.p.r.v solo ga bom pusto zunaj pa se mi bojo fajn vozli ne...kaki mujo si TI!!kaj bos reko da se nena vozim brez izpitta????? <_< <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe!! :lol1: :lol1:

no v glavnem!prvo kot prvo me nea kliči po priimku!ker nisi ja občinskem forumu ampak javnem!! <_< <_<

pa kaj ti čitaš kaj ti ludi pišejo??

Poišči kable ki vodijo do cinšpule in svečke (najlažje je tam kjer se žice držijo na geštelu nad fergazerjem - če se prav spomnim), nekje žico prereži in vmes vstavi navadno on/off stikalo (kakršne imajo starejše namizne svetilke).

Kolega je imel tako stikalo naštimano pod sedežem, tako da ko motor kje pustiš enostavno prestaviš na off zapreš zic in greš.

to je to!! ;) ;)

hehe!

nea nea se voziš daj iji enkrat v limboš z anžejom pa totimi!! ;)

mislim da tolk kao sma jas in moj atx dala skoz noben nebo z nikakrsnim skuterjem...

:lol1: :lol1: :lol1:

zanimivo to!kolk km pa si že narejo? ;)

aja kdaj hočeš kdaj češ grema dirkat!(moj atx-tvoj atx!) ;) -ampak se razume po offroad!! :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko se bom pelo n.p.r.v solo ga bom pusto zunaj pa se mi bojo fajn vozli ne..

obstajajo stvari k se jim reče ključavnica :D zlo praktična stvar daš okol zadnih vilc pa gume pa se motor premakne sam za 10cm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kolk km sm nareo ko sm ga dobo je blo 12540 zaj je 13017!!reci kdaj grema dirkat!!pa nena govori da se ne vozim lahko anzeja vprasas ki sma se ze vozla!!res da ne grem na igrisce grem pa v log cez most ,pohorje,njive obcasno....tak da jas nism kriv ce si slep!! :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kolk km sm nareo ko sm ga dobo je blo 12540 zaj je 13017!!

hm.. to se pravi da si jih naredil:477km vse skup...v enmu postu si se pa hvalu da kolkler si se ti prevozu iz tem atx-om oz kolkr sta vidva dala skoz nebo noben iz nikakršnem skuterej :? :? :? 477km iz nikakoršnjim skuterjem :? :? :?

looooolll :blink: :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kolk km sm nareo ko sm ga dobo je blo 12540 zaj je 13017!!reci kdaj grema dirkat!!pa nena govori da se ne vozim lahko anzeja vprasas ki sma se ze vozla!!res da ne grem na igrisce grem pa v log cez most ,pohorje,njive obcasno....tak da jas nism kriv ce si slep!! :P :P

:lol1: pa tolk sem ga jaz samo ajnfaral :) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ki si se ti vozo pšo cesti vecinoma ne??

jas sem se vsepovsod vozo gosa,cesta,blato,sneg....pa me niti vrglo ni se!!!SLO JE PA RES ZA LAS VI PA SAMO PO CESTI SE NAGAJATE aaaAAAAAA....TAK DA NI VAZNA KILOMETRINA TEMVEC PA ZNANJE PRI VOZNJI!!S TEM DA TO NI MOJ PRVI MOPED SKUPAJ KILOMETRINE MOPEDOV KI SEM JIH MEL PA SE MI SANJA NE KAK VLKO JO JE BLO AMPAK SIGURNO VEC KOT PA VASI SKUTERI!!!!! <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne bod preveč zagledan sam vase, pri svojih letih in z atx-om še zdaleč nimaš izkušen... z mopedom po hosti se zna vsak cepec gont, bi skor reku, da zna bit v mestu bol nevarno <_< ... pa ne gre se ta to, sam tok ti rečem ne bit preveč pogumen, k te bo enkrat tok snelo da nauš sam zase vedu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ki si se ti vozo pšo cesti vecinoma ne??

jas sem se vsepovsod vozo gosa,cesta,blato,sneg....pa me niti vrglo ni se!!!SLO JE PA RES ZA LAS VI PA SAMO PO CESTI SE NAGAJATE aaaAAAAAA....TAK DA NI VAZNA KILOMETRINA TEMVEC PA ZNANJE PRI VOZNJI!!S TEM DA TO NI MOJ PRVI MOPED SKUPAJ KILOMETRINE MOPEDOV KI SEM JIH MEL PA SE MI SANJA NE KAK VLKO JO JE BLO AMPAK SIGURNO VEC KOT PA VASI SKUTERI!!!!! <_< <_<

lol :lol1: :lol1: :lol1:

ne vem no :lol1: če ti tole zgleda cestna guma poj se jest skos samo po cest vozm :D

pa pravš da še nisi padu za to so lah 3je razlogi... al da ti moped nkamr ne gre al se voziš ko baba po jajcih alpa tapravga terena sploh še nisi vidu... ker ga ni junaka k bi resno teren vozu pa nkol padu...

kokt si biv pa že na morju z mopedam k si tak junak pa si tok kilometrov že prevozu :hmm:

evo še slika popolnoma cestne gume :lol1:

post-18-1082194810.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jaj sej sem te videl Jerry_junior ko si iz tem motorjem dirkal na grobniku.(mislim da si imel ravno to gumo gor:P) heh:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pisal sem samo za skuterje jery to se te ne tice!!ce bi pisal o endurotih pa bodi glasen oky? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa jas nism na forum priso da bi se prepiral z vami ampak da mi povete kaksno mnenje,nasvet...ampak viim da to ni mogoce!!! :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa jas nism na forum priso da bi se prepiral z vami ampak da mi povete kaksno mnenje,nasvet...ampak viim da to ni mogoce!!! :( :( :( :(

Ce bi mel malo drugacni odnos bi se lahko....Zakaj pa se lahko vsi ostali normalno pogovarjamo med sabo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO NI MOJ PRVI MOPED SKUPAJ KILOMETRINE MOPEDOV KI SEM JIH MEL PA SE MI SANJA NE KAK VLKO JO JE BLO AMPAK SIGURNO VEC KOT PA VASI SKUTERI!!!!! <_< <_<

...jao... :P ...motosvetov knedl #1... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!