Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

pospeške ima zelo brutalne! mam scooterja 125 pa ma pospeške skor enake, ampak res skor.  :SS  :yea2:

kerga "skuterja 125" pa maš to??? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej kakšne slike frčka, pa tvojih predelav!!

sej ti pravim ko dam še diske gor pa krom poverco, pridejo še slike... :alien1:

če rab kdo mam spojler za ATX-a prodat sam je delan za ameriški trg pa pride malo drugačen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me samo kak je spravo masino sploh gor pa ce bo to drzalo do tretje prestave... meni se zdi da je to tako malo fopanje... no ko bom vido bom verjel...

veni,vidi,verjemi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa to ko majo na kmetih internet...

:topic: ampak mi dusa ni pustla; to izjavo bi lohka predlagal za top of the day :yea1: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ampak mi dusa ni pustla; to izjavo bi lohka predlagal za top of the day :yea1:  :lol:

indeed :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 120: najprej bi odpadla kolesa,...potem bi štel zadaj ostal,...na koncu pa bi samo še bilanco v rokah držal,.....

Pa ne rečem da ni mogoče se 120 pelat,....zvečer zaspiš,...začneš sanjat,...se ti sanja da se pelaš 120,...a zjutraj ko se zbudiš vidiš da o tem lahko samo sanjaš.

Moj frend ma avtomatika in je top speed 75 pa je že takrat lahko rečeš joooooj, ko vidiš kaj delal mopedom

:afro1: :OK: :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri 120: najprej bi odpadla kolesa,...potem bi štel zadaj ostal,...na koncu pa bi samo še bilanco v rokah držal,.....

Pa ne rečem da ni mogoče se 120 pelat,....zvečer zaspiš,...začneš sanjat,...se ti sanja da se pelaš 120,...a zjutraj ko se zbudiš vidiš da o tem lahko samo sanjaš.

Moj frend ma avtomatika in je top speed 75 pa je že takrat lahko rečeš joooooj, ko vidiš kaj delal mopedom

:afro1:  :OK:  :afro1:

:OK: :worship: :worship: :OK: hehe nekaj takega ja :yea2: 120 z avtomatikom :slap: :nono: :lol1: longboy ---> :worship: hehe dobro si to poval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa dej na yugota toge preme od demperja, gosence od buldižerja in motor volvo od trajekta z 2500HP...pa karoserija še zmerej nebo zdržala...sej vidim pri sebi,kaj dela že z APN-om k ma predn konc od bt-ja ter pojačane zadnje vilice k grem do daske v dolino-skorej realnih 100 ...kaj pa šele z frčotom pri 120 :BUA: ...enostavno ne zdrži grušt,ker ni zadosti tog...že pr 75 na uro,zgleda kot bi imel zdaj-zdaj za razpast na prafaktorje :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa dej na yugota toge preme od demperja, gosence od buldižerja in motor volvo od trajekta z 2500HP...pa karoserija še zmerej nebo zdržala...sej vidim pri sebi,kaj dela že z APN-om k ma predn konc od bt-ja ter pojačane zadnje vilice k grem do daske v dolino-skorej realnih 100 ...kaj pa šele z frčotom pri 120 :BUA: ...enostavno ne zdrži grušt,ker ni zadosti tog...že pr 75 na uro,zgleda kot bi imel zdaj-zdaj za razpast na prafaktorje :BUA:  :BUA:

ka bodo že gda tote slike ki to bi pa res rad vido 120 km/h to ki meni komaj gre realnih 105 pa še to v grabo pa mam od pčele motor gor tak da veš sam ko se nad sto pelaš se ti zdi kod da se ti fustrahtarji začnejoo zvijat to je hudo pa dol te naredi ke se ti skoro blatniki skoro po tleh vlečejo te pa bi se on vozo 120 samo tak z skuteron že z tomoson pa ne bom verjel ko bom videl :slap: :slap: :slap: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kake slike. :lol1: .. nemoreš pokazat če nimaš.... :naughty: em pa itq ni možno da bi mu tolko letelo... :slap: heh.-.. no fu**** way... :yea1: ayde zaj pa spat pozno je že... :zzz: :zzz: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok mogoce om reko :topic: ....120 kmh tomos? manemojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ???????????????????? pa dajte no neje s takimi posti onesnažujte čudovitega foruma motosvet.com!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NEKE VAM RECEM, VI TOMOS FREAKI ! ATX IN BT MASINA, MANEMOJ DA TI BO 120 šlo STEM PA NEJE GOVORINEKAJPA NEJA ONESNAZUJ FORMUMA, KER TO ME/NAS RAZPIZDI!!!!!!!!! ISTO KOT ME RAZPIZDO STAVEK ZA ODSTRANITEV BLOKAD JE REKO NA SERVISU 10 IN SE VEC TISOC....PA DAJ NO NE LAPAJ VEC,,,,PRIDI NA PTUJ PA POKAZI DA TI 120 LETI PA NE GLUMI VEC......PA CE TI TI DAM FIAT BRAVOTA MAJMUN !!!!!!!! VAM POVEM KAJ STE ? VIDLI STE DA S SKUTERJI SE DA DOSEŽT NEVERJETNO HITROST, IN VI KI SI NEMORETE PRIVOSCIT SKUTA ZAJ VUN VDARJATE DA VAM GERE TOMOS 120....PA DAJ NO, A NA SKUTA MORES DAT 180K + DA TI GRE 130, PA PRAVIJO DA TOMOS VEC ZDRZI IN TO, ZATO NE LAPAJ IN ZOCK LOCK PLS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Majmuni in Tomos mafia!!! Neje se nekaj izspostavlajte pa si skute kupte ! tu lahko izskazes hitrost 120 + kmh z dosti denarja,tomos samo z bt masino pa ti neo so 120 pa ne glumi !!!! BISTVO: idite spat tomos mafia !!!!!!!! pa se neje delajte jackov, ki vas zODtunanim stalkerom povozim !!!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se to : TOMOS VAM NEBO SO 120!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBOVAS BOG !!!! P***O ME JE RAZP****O ZDAJ TO !!!! PRIJI PA CE TI GRE 120 TI PO****M Q***C!!!!!!!! IJI SPAT TI TOMOS PA SANJAJ 120 KMH !!!! BUDALE TOMOSOVE :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :SS :SS :SS :BUA: :BUA: Pa ne onesnažujte foruma več !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si biu pa fajn nadelan  :eek:  :topic:

Nisem ker ne pijem jas ! ampak jutranje ure so ! in ko preberem 120 tomos me razp***i ! tebe ne? pa nemorejo to rect al kaj...... eh :BUA: :SS :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne se zajebavat, da gre frči 120km/h, po kirem števci si pa gledu, po Tomosovim, ja čist možn, k tak vsi vemo kako točni so bili stari Tomosovi števci. No realna maksimalna hitrost automatika, k ga prerihtaš, je nekje 65-75km/h.

No, obstaja pa serijski Tomos, ki bi lashk dosegel 110km/h, to je BT in pa stari 5brzinc, pa še ta je mnde šel 100km/h z malo predelave. 4ko pa lahko spraviš nekje do 95km/h, kej več pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anger manegment control maybe????

Ampak mas pa prav scootfreak :OK: :OK:

samo nea se :fight2: nima smisla, sej vsak ko je mel kdaj tomosa, ve da to ni mozno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ScootFreaK, sorry k so šle nekatere TOMOSOVE specialke tud po 180+, kako pol lahko trdiš da tomos ne bo šel nikoli 120???

pa še to, vi skuteristi ste eni mamini sinkoti, k mate 500.000 sit u žepu, pa si kupte runerco, pa ste vsi zajebani, k vam gre 90... phaa, pomoje še avspuha ne znate odšraufat...

pa tole je TTTOOOMMMOOOSSS tema, tko da uni k mate skuterje :BUA: , pejte drugam poste nabijat, pa smetit, uni k mate pa tomose :OK:, ste pa zaželeni da pišete tle.

pa newem zakaj bi blo treba zaklepat temo, če ti temu ne verjameš???????? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scootfreak,če kdo zdej nabija,si to ti...tomos ima še zmerej svetovni hitrostni rekord med 50 ccm mašinami...pa se lahko na trepalnice postaviš...če maš kej proti tistim k radi šraufamo,prid h meni-se lahko že mal bolj konkretno pomeniva...pa boš vidu...

tomosi so v cajtih bili nepremagljivi na SP-jih,dokler se na otoku MAN ni ponesrečil njihov voznik(se ne spomnim imena)...glede avtomatika vem tud jaz,da nemore biti res-vsaj realno ne,je pa sigurno mogoče uštimat elektronika alpa ctx-a...kot drugo pa ne si mislit da si jack če maš tisto prdulo od sesalca...itak vas je med scooteraši 5% tistih,k neki veste in znate,take tudi sam spoštujem,ostalih 95% pa vas je nežnih maminih sinkotov iz mestnih blokov k še ključa niste prijeli v roke,kaj šele da bi kaj šraufali...pol pa k gre kaj v maloro,hitro mama dej dnar in gas na servis!!!JAJČERJI!!!!js bi vas take pametnjakoviče dal na sred vinograda in šapo v roke(če sploh veš,kaj je to :lol1: )po enem dnevu bi začel mal drugače misliti...

za tisti dnar,k si ti dal za tvojga skuterja,bi lahko kupu novga APN-ja in ga predelal tko,da bi šel lahko 150,ok???

aja...pa drugič piši tako,da te bo vsaj kdo lahko zastopu :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo se menimo o avtomatiku ki bi naj sel 120 ne pa kakih specialkah z svetovnim rekordom .) pa nea nekaj da smo mamini sinkoti.... jaz sem zacel z tomosi apn,atx,ctx, bt vse to sranje... pol sem pa kup 6 let starega scootera in si ga v roku enega leta porihto in sem mogo za ta dnar ki sem v skutera vlozo posteno delat .) ti sploh nimas takega dnara za apn ki porabit kaj bos ta kupo za 200 jurjov bat cilinder vse ostalo pa na odpadu najdes kaj rabis tak da ne pametovat ker mi gre na :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no...zdej pa najprej povej,kdo je začel pametovat...pol se pa pizdi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!