Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

Kuplung semering, al pa blok dihtunga.

BTW, mešanco se dela 4%, pa z dvotaktolom (najboljše razmerje med kvaliteto in ceno).

A ti ga tut kaj mori, pa moč izgublja?

Na APN7 sem imel večne probleme s semeringom.

Pol sem pa kupu novo košarco, pa je bila stvar rešena :twisted: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

moć zgubla 100 na uro. nikomer več ne gre. ko dam v tretjo in višje sploh ne vleče več. kr neki. ole žre bolj ko jst jem. kadi ko star tovornak. kuplonga drsi ko avtomatik pr spelavanje pa to....... :oops: :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja rad bi zamenju žmiguce tut. za ene take ko jih majo novejše endure 50ccm. take male pa fancy. k te velki so res nagravžni. pa mi povejte kje bi jih dubo v real al pa kaki netstore če bi šlo pa prbližn kolk bi stal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Dej na kšnmu avto-odpadu najd eno stoenko,vzem prednjo luč in jo montirej na ATX-a.Paše kot ulita(Preverjeno,SejJeMelFrendIstProblemPress)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_strudlu_-u posl pm, on ma eno se cis dobro, iz svojga je namrec nardu "kroslo", zj k ma pa razbit skuter bo pa naredu super motard, bo dau gume od skutera gor :) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rab kdo kej za tomose tle okol krana nej pošle pm,mam še dost robe.luči pa na žalost nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če rab kdo kej za tomose tle okol krana nej pošle pm,mam še dost robe.luči pa na žalost nimam

za kere modele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

zanima me ce se dobijo scitniki za atx-a tisti ki pridejo na rocke da roke scitijo kr mam atx-a pa bi me scitlo pa se bolse bi zgledal...LP! :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgovina z rezervnimi deli od tomosa na celovski cesti..........al pa TIMG ma mogoce se kj tega..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se dobijo,samo te bojo ščitli kvečjemu pred vetrom :P jst sm jih tud mel en cajt gor,pa sm jih kmal polomu.praš tm kjer tomose prodajajo,mislm da ni drago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa lepo bi zgledlo pa to...ful ql!samo vsi mate polomlene kak to?pa v PETOVII AVTO mislite da majo to?

LP! :yea2: plis pa ce ma keri doma naj pove KUPIM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-) zadeva je vpeta samo z enim,mislim da M6 šraufom,tko da plastika objame balanco.je sicer malo bolj upogljiva kot npr. sprenja strehca,ampak vseen radi počijo.

vem samo da jih ma v kranu nahtigal

na sliki so pa malo odžagani,men še lepše zgleda k so ožji

post-18-1080749434.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oooo to je tvoj "BIKE" fuul ql!!mislim da je atx a ne!?pa ji kdo proda ?kr bi ful nucal..pa mas kak predelanega atxa?

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je moj bivši bajk,zadnji pred aprilio ETX.okvir,motor,feltne so od BT-ja,vzmetenje zadaj ATX,spredaj star cross,strehce cross.zadeva je bla kr fajna ja :)

za motorje pa kr salamonca poglej al pa (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) pa se mas stvarco doma? oziroma scitnike ?pa kak si sliko gor na PC spravo? jas sm se novinec v tem sej vids da sm komaj gor priso tak da pojma niam se zaenkrat?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pogled sm kak zgleda tota ETX pa je lepa endurica res!!a bos pogleo ce mas se scitnike? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ščitnike sem si jst sam naredu, sam so že vsi najmanj eno leto zanič

btw, sliko gor daš tko da tam pr priponkah enostavno izbereš fotko B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!