Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

Ce bi mel malo drugacni odnos bi se lahko....Zakaj pa se lahko vsi ostali normalno pogovarjamo med sabo???

:notworthy: :notworthy:

ne sam res!!ti si zaj edini ko se samo neka prepira! :P :D

forum je zato da vsak izrazi svoje mennje!! ;)

zaj če si ti užaljen zarad tega je tvoja stvar! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, ne mors met pr tolkh leth vec km kukr pa kdo tuki s skutrjam :lol1: . se mi zdi, da na Beno sam na stalkrju cez 40.000 km!! ce se nis padu, pa se bos, razn ce vozs tko k je jerry_junior napisov :P .

pa tvoje obnasanje na forumu....ce se nis dobu opozorila, ga bos pa kmal, ce bos se naprj tak!! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aham..kaj pa ce se jas vsem skupaj opravicim za moje neprimerno vedenje na forumu bi slo malo lepse pol dalje?? :hmm: :hmm: O:-) O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok pa zacnimo znova!glejte na mopedu sem menjal olje motorno in odsodaj pod masino sem mogo odsravfat oni sravf ven da je slo staro olje ven zanima me pa sledece:ko sem staro olje spustil ven sem mogo sravf dat nazaj not in kaj se zgodi ko sem ga sravfal not je ze sloo vedno bolj trdo ko pa sem priso skoraj do konca pa mi kr spet rahel ratal!!(navoja zmankalo al pa dihtunga kriva newem???) plis za kaksen nasvet.

LP! :huh: :huh: :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uničil si navoj na bloku-vzem sveder za urezovanje navojev (mislim da je M10 naslednji standarden),ga na novo lepo vreži al pa nej ti rajš kdo drug nardi ker boš tisto litino hit kej zajebal.potem v merkurja po nov šrauf(pazi na dolžino) in novo bakreno položko

se je men tud že zgodil,potem sem bil bolj pazljiv in ni blo več problemov.na napakah se učimo,tale je še dost poceni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...to smo mi na avtomatiku naredl,pr glavi cilindra

sm en šrauf preveč zategnu pa je šlu vse ven, pol smo pa enga zamenal...pol je pa tk grdo zgledal k se je samo en svetu, smo mogl pa še druge 3

sm še zmer ni šlo nikamor :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ni navoj!!mislim da podlozka manjka al pa dihtunga ze znucana in je prevelik ramak med masino in sraufom!!kaj menite?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, navoj si zjebu. nared tak ko je batzajla napisal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

navoj ti je ziher šov!! ;) ;)

to je grda zadeva pa še tam spodi je!! ;)

uff tu si ga fajn posral!-na napak se učimo(saj jaz sn jih tut že par=)

če pa ne vrjameš pa poglej na šrauf!! ;) (pomoje bi se mogl videt) :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kasna dihtunga?

ja po moj je tut navoj su k to se pr tomosh rad dogaja .) . po moj bi se mogl na sravfu vidt, ni pa mus. magari posvet z baterijo u navoj pa bos vidu O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na šraufu se nič ne vidi,ker je iz jekla-blok je pa ena alu litina al neki tacga,sigurno mehkejši material

ne vem kva ti palamudiš z dihtungami pa razmaki :hmm: edin če maš neoriginaln šrauf pa premal navoja vrezanega.ampak glede na to kar si napisal,si ferderbal navoj

aja pa še to:če si že odprl najmanj 3 teme,vsaj glej kam kaj pišeš!npr. tole o zjebanem navoju ne paše pod 'izgled atx-a' ampak kam drugam,se ti ne zdi??!

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednjič v Gerickeja, Louisa, Merkurja... in kupit momentni ključ. V Gerickeju je bil okrog 50 EUR, prišpara pa marsikatero zaj...

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

newem sej ju3 bom narazen vzel pa bomo vidli kaj je narobe samo ven tece pa nena!!! :hmm: :hmm: :hmm:

LP!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj ti su kuj not dal olje al kaj če ti šrauf miga?? :blink: :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na šraufu se nič ne vidi,ker je iz jekla-blok je pa ena alu litina al neki tacga,sigurno mehkejši material

ja, navadno gre navoj v bloku, se pa na sraufu poznajo kao opilki, ce je navoj hin. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pa ne miga!!!samo zasraufat ga ne gre do konca dujdo dujdo!!! :D :D :D

sej ce je kvint hin ti ne bo sam od sebe vun pado! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!