Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

to pomeni da maš luft med blokom motorja in šraufom?? :blink: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej še sam ne ve...pomoje mu pipca za bencin spušča :lol1:

sorry šala mala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi lohk kdo v photo shopu naredi kak bi zgledu moj atx brez odvecne strehce plis ?? :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako nekako je zaj!rad bi pa vido kak bi zgledo brez strehce odzadi samo naj bo odrezana do luci!plis .) .) na thumbnail mors kliknit da je lepsa slika kr drgac jo raztegne!!

post-18-1082715518.jpg

Popravljeno . Popravil atx-man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej luc najprej, no... <_< pa od strani ga sliki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u shopu bi bil tole res problem nardit k ni fleša al pa luči <_< šeenkrat ga s flešom slikaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej motor samo vn postav pa ga zunej slikej...

Prosim!

Ker si oči sfu*am, ko poškušam razločit kaj je na sliki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dezevalo je pa temnilo se je dan je sev k kraju pa se ona luc je bla halogenska v garazi tak da bolse nebi moglo bit kot je!!ne zamrit te oky?=) kot sem obljubu bom nareo nove fotke da bote mi lahko ficlali!! .) .) .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa ziher mas Samsunga ce ne to pa Trusta....

al pa nokia/sony-ericsson... :P

ko bos sliku, ga sliki iz strani, k iz takega polozaja je zlooo tezko nardit kaj razlocnega! .)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dezevalo je pa temnilo se je dan je sev k kraju pa se ona luc je bla halogenska v garazi tak da bolse nebi moglo bit kot je!!

Lahko gre dan k koncu,lahko zunaj dezuje,lahko mas halogensko luc v garazi in vseno more digitalec slikat in naredit bistro sliko....Evo ti se sliko z moje garaze z trde teme(slikano pred 5min)

Drugace pa :topic:

post-18-1082747498.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko gre dan k koncu,lahko zunaj dezuje,lahko mas halogensko luc v garazi in vseno more digitalec slikat in naredit bistro sliko....Evo ti se sliko z moje garaze z trde teme

Sej se tut iz tacga položaja da slikat. Samo Fles morš izklopt kr čene tablca nazaj zaflesira :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dezevalo je pa temnilo se je dan je sev k kraju pa se ona luc je bla halogenska v garazi tak da bolse nebi moglo bit kot je!!ne zamrit te oky?=) kot sem obljubu bom nareo nove fotke da bote mi lahko ficlali!! .) .) .) .)

Na nočno slikanje daj pa bo stvar rešena. Fleš nebo vdaro in zatemnil posamznih delov (ali preveč osvetlil), zaslonka pa je ravno dovolj odprta, da pride dovolj svetlobe na mikrosenzorje. Ob tem ne premikaj fotoaparata, ker boš mel zamegljeno sliko zaradi predolgo odprte zaslonke (daj ga na stativ) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Roba_ kaj te delas da mas celga narazen vzetega???? :unsure: :unsure: :unsure:

Mumificiram ga za muzej :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumi da je zgubu en šravf k je motor za 2grama lažji in zej iše kje je šravf zgubu :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hjaoo loool kake ovi sekajo jas pokam ej nehaj looooooool!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil atx-man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jas na mojem itak nebi bek rezal strehce ker pol bi to malo cudno zgledlo pa pol niam kam tablce dat?!ni placa :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!