Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

pa jas na mojem itak nebi bek rezal strehce ker pol bi to malo cudno zgledlo pa pol niam kam tablce dat?!ni placa 

kdo pa je te reko da rabiš tablco??v nahrbtnik si jo daj!! :D .)

kaj da nea zgleaja vreji!!enkrat bbošli zgleja brez zadnega blatnika pa blinerov pa še gor ga dvigneš!! .) ni bošlega!!8pri atx-u) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa jas na mojem itak nebi bek rezal strehce ker pol bi to malo cudno zgledlo pa pol niam kam tablce dat?!ni placa :grrr

pa nared nov nosilc .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA ZE SAMO NEWEM KAK BI TO SKOMBINIRAL SEJ VES KAK MA ATX ODZADI TISTO LUC PA BLINKERE VEN IZ BLATNIKA SPELANE ZAJ PA CE BI DO LUCI ODREZO BI POL MALO CUDNO ZGLEDLO Z ONIM NOSILCEM SE VAM NE ZDI?? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezus marija, ka kompliciras, ATX ma najlazje za nardit nosilc izmed vseh tomosov!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en u en jeklen trak zvrtj 2 lukne na obeh koncih. dve za pritrditev na motor, dve pa za tablco (ma ze zvrtane sam plast barve je ces). pol pa sam zanetas al pa prsravbas. tark pa zakrivis pod taknu kotu, da bo dokaj lepo zgledal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce ima kdo za prodat bt felne+disk sistem??bi jas to mejal na mojem atx-u!!ce ima kdo kaj tazga doma in se mu valaja po nepotrebnem mi naj poslje slikico in se bomo dogovorili!!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce ima kdo za prodat bt felne+disk sistem??bi jas to mejal na mojem atx-u!!ce ima kdo kaj tazga doma in se mu valaja po nepotrebnem mi naj poslje slikico in se bomo dogovorili!!

LP!

jaz sicr tega niam doma, ma pa moj kolega in bom probal zrihtat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ce ima kdo za prodat bt felne+disk sistem??bi jas to mejal na mojem atx-u!!ce ima kdo kaj tazga doma in se mu valaja po nepotrebnem mi naj poslje slikico in se bomo dogovorili!!

LP!

v salomoncu pred kakimi 3mi tedni, mogoce kaj vec, je bil en oglas, je en prodaju komplet (vilice in kolesi) za 15 jurjev. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj bi mogu jas mejat komplet cele vilce al kaj??ce bos lahko kaj zrihtal den2 mi prej povej preden mu kaj reces pa kako slikico bi tui mel!=)

LP pa tnx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je kdo kaj pozanimal?jas vsak dan isem po netu pa ni nic takega?! :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem nove slike nareo pa jih negre prilepit gor kaj je to narobe?! :( slike so vlke 524KB in kako je z videom v mpeg formatu velik je pa 1,82mb

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj sem nove slike nareo pa jih negre prilepit gor kaj je to narobe?! :( slike so vlke 524KB in kako je z videom v mpeg formatu velik je pa 1,82mb

lp

Slike oz. priponke so lahko velike le 256kb ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

runner kaj off topic kaj bi rad da novo temo odprem za vsako stvar?

ko sem bil se cist nov na forumu sem odprl 2 temi zaj ko pa mam v eni svoja vprasanja pa spet ni vredi kaj zaj naj?? <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo se ti je dj runner opraviču ker je napisal neki kar ne spada v to temo :)

2. pa teme niso vezane na uporabnike ampak na naslov teme tko da če te recmo nek zanima o aeroxu ne pišeš v to temo ki si jo ti odpru ampak v temo k jo je en drug odpru in je naslov o aeroxu :)

to pa pripomore k bolši preglednosti foruma :) (kao :wacko: )

drgač pa ne se tok razburjat pa pent prec sj ti nben nč noče ;)

pa sorry za :topic: upam da mi navš zamiru :doze: pa da se ti nebo več treba tok sekirat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mene pa sam neki zanima, frend mi bo pripeljal atx-a da mu spedenam mašino

razmišljeval sem o:

- bingo 19 furgazer

- lammo 44mm cilinder

- L 44mm bat (kje bi ga sploh lahko dobil, pa kolk stane)

- izpuh z ventilatorjem v loncu (kao turbina)

- husqvarna barve in nalepke (kao WRE)

- dirkalna svečka z dvema repkoma

- hlajenje kot pri 6ki

kakšni prenosi naj bi bli najbolši, tip se pa vozi največ po ravnini pa bi rad mev tud dobre pospeške, seveda se bojim dati spredaj 11 ali 12 zobnik, ker mu bo vse pre.ukal, mislil sem 14 pa zadaj 36, kakšno končno hitrost mislite da bi lahko dosegel s takim atx-om, pa seveda potem pridejo še razne ojačitve (kaj se mi najvolj splača ojačiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.pusti LAMO 42mm ker ti bo blajerco sesulo (še posebi če ni BT)

2.namest BING dj dellorto (lažji se štela in k ga enkrat naštelaš dela k majka)

3.tista turbina ne bo funkcionirala (kvečjem zjebe resonanco)

4.svečka je itq vseen kašna je sam da dela dobr

prenose nared 14/35 za začetek če mu pa nav všeč pa menjej.ojačat pa sploh nč ni treba ker je geštel dost močn za lamota (drži lepo tut e90 če vozš po pamet čene so pa kkšne skrivlene nihajke pa sesuti logarji u feltnah).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!