Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

pa kaj misliš da ni možno fuknt gor od BT-ja vilc pa zadnih amortizerjov pa nihajke ojačat????

jah fuknt jih pa ni možn, lohk jih sam daš gor, pa tud vilce od BT-ja niso delane za 120 km/h, sicer pa s samimi vilcami navš nič naredu, ker ti potem gištel krivi .)

sem mev atxa 50 B, pol predelanga na 60ccm, bingo 18, razmerje 15/36, ko se je navil je šlo čez 100 km/h pa veš kva mi je delal pr 100 km/h, vse se je tresl pa ropotal, pa sprednji zobnik mi je 2x okrog zavrtel, zadnjega pa 1x odtrgal, pa primerjej gištel od atxa 50 B letnik 91 al pa od frčota

Ithinkitisbullshit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. zaenkrat nisem mamin sinko in nijam 500 k v zepu in si kupim runnerco

2. vem se marsikaj druga kot odsraufat auspuh,da nes mislo da mi je kdaj kak servis kaj sraufal !!!

3. mel sem tomosa in vem kak je kaj, ce pa mate kake svoje recepte pa drzite za sebe :D

4.nem se vec kregal :fight2: delajte kaj hocete pa pazite da se vam kaj ne zgodi pri 120 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo kot prvo se menimo o avtomatiku ki bi naj sel 120 ne pa kakih specialkah z svetovnim rekordom .)  pa nea nekaj da smo mamini sinkoti.... jaz sem zacel z tomosi apn,atx,ctx, bt vse to sranje... pol sem pa kup 6 let starega scootera in si ga v roku enega leta porihto in sem mogo za ta dnar ki sem v skutera vlozo posteno delat .)  ti sploh nimas takega dnara za apn ki porabit kaj bos ta kupo za 200 jurjov bat cilinder vse ostalo pa na odpadu najdes kaj rabis tak da ne pametovat ker mi gre na  :SS  :SS  :SS

:worship: :worship: :worship: :worship:

Tako je, smo se za tomosa kdo ga je mel in skuterja in predelavo skuterja posteno namantrali !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je tudi šel 120 po tomos števcu pa blo vse original (stevec bil hin) drugace pa sem iz bloka pa znam tudi kaj sam pošraufat tak da nena pravi da če mam skutera sem zdaj mamim sinko. Skoraj vsi ki friziramo skutere smo začeli z tomosi tak da vemo da avtomatik 120 ne zmore ker pri 90 bi te zadnja kola prehitevala realne hitrosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse kaj sem kdaj koli delal na scootu sem naredo sam isto pri tomosih... teoreticno je mozno vse praksa pa pokaze drugace .) (glede teh 120km/h hitrih avtomatikov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede avtomatika sm tud js povedal,da ni mogoče...vse skupej se je pa začelo,ko je začel scootfreak neki p***it čez tomose...tko,da...najboljša obramba je napad...zdej pa dejmo mir s temi :topic: -I

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frčo ne more it 120,če znate vsaj malo fizike.Poznam pa ljudi ki jim gre 80(realnih).Pozabte zgodbice o bt-jih ki grejo 100-za tako brzino je treba zamenjati praktično celo mašino(blajerca,menjalnik.........da ne naštevam),če vam gre bt(nafriziran) 85 ste lahko več kot zadovoljni.E90 pa gre 100-da se ga s cestnimi prenosi

in pravo resonanco spravit tud do 110+.Glede skuterjev je pa tko eni res obvladajo stvar -teh je mogoče 5%,drugi pa so razvajenčki,zaradi katerih si serviserji manejo roke in prov jim je.Sicer pa sploh ni primerjave glede na to kaj ti tomos lahko ponudi napram skuti(že če primerjamo nabavno ceno in ceno rezervnih delov je tomos zmagovalec)Je pa res da se da skute svinjsko naviti tudi 100+,samo pol so stroški večji kot če bi mel en pošten motor.Uglavnem tomos se splača,če znaš mal pošravfat,skuta pa če maš dost keša.Sam še zmeri raj šaltam kot pa pritiskam na gas :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Sam še zmeri raj šaltam kot pa pritiskam na gas :D...

hehehe...to maš pa prav...to je užitek...js na skuterju ratam kar živčn,k nekako čakam,kdaj bo vsaj sklopka prijela kot pri frčotu,sam seveda ne dočakam :slap: :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 500k (kot je prej nekdo dal primerjavo) daš delat cilinder, bat in fargazer (pa štrom) po svojem okusu, pa gre tomos magar čez 120

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej le v cem je finta tuninga splaca se zagotovo ne ampak je fora v tem da ti ˝kao˝ seriski 50ccm scoot potegne bolj kot pa kak 125ka.... isto pri tomosih, tisti ki jih vozijo bi ziher radi prehiteli scoote in tako dalje...ce pa bi gledali na denar in vlozeno delo ter stres pa mors bit nor da se sploh ubadas s tem, ampak eni smo pac taki :OK: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej le v cem je finta tuninga splaca se zagotovo ne ampak je fora v tem da ti ˝kao˝ seriski 50ccm scoot potegne bolj kot pa kak 125ka.... isto pri tomosih, tisti ki jih vozijo bi ziher radi prehiteli scoote in tako dalje...ce pa bi gledali na denar in vlozeno delo ter stres pa mors bit nor da se sploh ubadas s tem, ampak eni smo pac taki :OK:  :P

:OK: :worship: :OK: takšni smo in to nam je všeč :) :OK: takšni bomo tui ostali :worship: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo slik pa se vedno nismo dočakali :devil:  :devil:  :devil:

saj jih tud nikol namo dočakal .) :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...kje ga bo pa staknu???nemogoče je,da bi pri 120km/h drvečem frčotu uspel v objektiv stlačit vse leteče in odpadajoče dele :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

:grrr

no,ja...priznajmo,da je mogoče...ga naložiš na prikolico od avta in greš po avtocesti :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEhehe tudi res, kak srauf v objektiv nebi blo ql :) sicer pa bi mogo met od cesa stevec da bi do 120 kazal :P od frčota menda ne :nono: :nono: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

khm...kje ga bo pa staknu???nemogoče je,da bi pri 120km/h drvečem frčotu uspel v objektiv stlačit vse leteče in odpadajoče dele :kva2:

:lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

:grrr

no,ja...priznajmo,da je mogoče...ga naložiš na prikolico od avta in greš po avtocesti :OK:

vežeš dva zaporedno,da ko prvi pride do 60,začne drugi iz nule gor :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa verjamem sem mel oz. se imam colibrija ki tu pa tam kakega scoota neso...sicer samo v koncni v pospeskih ne ampak mi je to takrat blo najvecje zadovolstvo :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rab kakršenkoli del za atxa naj mi pošlje PM, roba bo 11.8. pri meni, morte pa prej povedat kaj hočete da pol grem iskat do frenda na hrvaško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Za avtomatika nebi glih garantiral da je mogoče da leti 120,...lahko vam pa povem da sem na mojem atx-u imel komplet od bt-ja in nekaj drugih dodatkov,..mašino,fergazer,cilinder,5-prestavo,manjši zobnik zadaj, in mi je kazalo ko sem šel na tehnični pregled 136km/h.

:OK: :OK: :OK: TOMOS RUUUUUUUULS

Popravljeno . Popravil longboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko vam pa povem da sem na mojem atx-u imel komplet od bt-ja in nekaj drugih dodatkov,..mašino,fergazer,cilinder,5-prestavo,manjši zobnik zadaj, in mi je kazalo ko sem šel na tehnični pregled 136km/h.

trance_40_thumbup.gif trance_40_thumbup.gif trance_40_thumbup.gif TOMOS RUUUUUUUULS

Kere klobase :lol1: Jst sm mel pa od bt-ja nalepke na tanku pa je mel ful več navora.

Atx ma original 5 prestav baha :slap: To ni 6-ka :nono:

Popravljeno . Popravil e90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!