Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

Ja senior je poglavje zase sm ga mel priliko držat v roki(cilinder da nau pomote) k ga je en možakar prnesu na frizuro že takrat je mel okol 12 km(odprti kanali) original mislim da ma okol 10.Sam je reku da ,če bi ta cilinder dal na bt , bi v roku 1 minute uniču blajerco in menjalnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah vi neki bluzite! Moja je bal merjena s kolesarskim števcem-prou je bil naštiman ja! In tolk mi je pokazalo, zdej imam 125ko in vem kolk je 95km/h! Pa tudi frend ma cilinder od minarellija in mu gre 90km/h, sam pospeške ma bolše, in sva šla dragat, prvo me je spustu, pol sm pa jest njega prehitu-on ma 13 zobnik spredi...

BT gre pa komot 90km/h če je še pobrušen na 40mm, lahek bat (vertex L) mal je še odrezan, ampak res čist mal! Kanali so pa original!

Če mi ne verjamete pol nič, sam imam tudi filmček od te moje, čeprou takrat mi je neki trokirala, sm mogu pol zamenjat vžig... Ko jo na novo zrihtam-vžig je treba spet naštelat bomo zmerili z NSRko, pa boste vidli :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No eko, tle maste posnetek, zanimivo da sm tiste avte ulovil, pa po tisti cesti je hitrost 80-90km/h ali več seveda

KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ravnici že! v ovinkih normalno da ne, ampak na tisti dolgi ravnini tudi več, pred ovinki pa 80-90km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govorimo o realni hitrosti.Bt da gre 90 s takimi predelavami ja če se sam pelje po klancu navzdol,sm mel bt-ja pa poznam tut par kolegov ,ki jih majo pa je tole en nakladanje.Poleg tega če ti brusš cilinder pa pustiš original kanale ti bo šou še manj kot original.

Popravljeno . Popravil e90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Poleg tega če ti brusš cilinder pa pustiš original kanale ti bo šou še manj kot original.

:slap: :lol1:

Pa če je merjen s tistim digitalnim števcem kaj ti ni jasno, valda da tam kaže realno hitrost, sej se nism jest zmislu, jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja a misliš da ne znam zmert obsega gume in vpisat v števec? A ni čudno da sem menjal že dva števca in sta oba kazala enako? :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa sam zato,da ne bo kkšn začetnik pršu na forum pa vidu ,da gredo nekaterim 6-ke 100 pol bo pa sam razočaran k bo kupu 6-ko,ki mu bo šla največ 70 pa še to z vetrom v hrbet. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes: :doze: ja pa dobro no ok zaklucli smo z tem....zaj cakamo na avtomatika... in dimniburek vseeno nam je kolko ti je ekrat sel vazno je kolko ti lahko dokazes da ti gre SEDAJ .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:  :doze:  ja pa dobro no ok zaklucli smo z tem....zaj cakamo na avtomatika... in dimniburek vseeno nam je kolko ti je ekrat sel vazno je kolko ti lahko dokazes da ti gre SEDAJ .)

km/h, no ja morda bi se ga dalo spravt do ene 20km/h ker je treba užig naštelat <_< , no sej se ne bom kregu, ku zrihtam bom naredu en filmček pa z NSRo bom šou zadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

km/h, no ja morda bi se ga dalo spravt do ene 20km/h ker je treba užig naštelat  <_< , no sej se ne bom kregu, ku zrihtam bom naredu en filmček pa z NSRo bom šou zadej

No, ko ti bo pa šou automatic 120 km/h, mi pa javi prosim, pridem osebno k tebi in ti plačam pijačo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ko ti bo pa šou automatic 120 km/h, mi pa javi prosim, pridem osebno k tebi in ti plačam pijačo!  :OK:

Ma to je blo govora od moje 6ke.... ne od frčota, pa tudi frčo z mašino od elektronke bi šu komot 120km/h...

Če gre na gruštu od BTja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to je blo govora od moje 6ke.... ne od frčota, pa tudi frčo z mašino od elektronke bi šu komot 120km/h...

Če gre na gruštu od BTja...

No, zrihtaj, da vidm jst to mašino v živo... :lol1:

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo BT cilinder, brušen do MAX 39? Rabim NUJNO!

Če imaš, ne oklevaj, ampak me TAKOJ kontaktiraj (na zs, msn, email, golobi...

Popravljeno . Popravil Evil Penguin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja senior je poglavje zase sm ga mel priliko držat v roki(cilinder da nau pomote) k ga je en možakar prnesu na frizuro že takrat je mel okol 12 km(odprti kanali) original mislim da ma okol 10.Sam je reku da ,če bi ta cilinder dal na bt , bi v roku 1 minute uniču blajerco in menjalnik.

A si mislu tega(cilinder od senior-ja malenkost dodelan za D6):

22767DSCN3157_resize-med.JPG

22767DSCN3153_resize-med.JPG

22767DSCN3156_resize-med.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!