Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

A si mislu tega(cilinder od senior-ja malenkost dodelan za D6):

22767DSCN3157_resize-med.JPG

22767DSCN3153_resize-med.JPG

22767DSCN3156_resize-med.JPG

Mogoče pa res,vidm da ma prirejen kolen za ferg.Dej mal napiš tehnične podatke cilindra pa ker ferg je gor,kok leti,kok pije ,kok se zvrti pa to. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mestu se zvrti malenkost čez 15000vrt/min,nazadnje ko smo meril z avtom je pokazal130(kolesarski števc malenkost čez120)z prenosi15-35 in vrtina je 38,5mm.

22767DSCN4306-med.jpg

Cilinder je bil dodatno predelan v tovarni Tomos.

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2239150SM.jpg

evo pri tem tomosu SM 50 pa bi takoj verjel da se ga da na 120 natunat :OK:

Minareli am 6 masina .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ATX k je biu 1 leto u garazi...Danes pa sm ga hotu pelat an registracijo. Vzgem ATX sm pustu da mal laufa.Hocem spelet crkne.Skos ko hocem spelet mi je crknu...

Kaj je narobe pomagajte. :?

LP D3nzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam ATX k je biu 1 leto u garazi...Danes pa sm ga hotu pelat an registracijo. Vzgem ATX sm pustu da mal laufa.Hocem spelet crkne.Skos ko hocem spelet mi je crknu...

Kaj je narobe pomagajte. :?

LP D3nzy

nevem, (sorry če žalim) ampak mogoče si ti kriv, da ne znaš spelat ali pa ti je sklopka crknila, probaj se spustit pa ga tko zalaufat, če se boš lahko tako vozil pol si kriv ti in ne atx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a motor se navije,če daš gas v prostem teku?

mogoč samo zlepljena sklopka,glede na to da je tolk cajta stal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuplonge nimaš dovol nastavljene. probaj malo razdret in malo spucat če je motor toliko stal sem pa ziher da je na kuplongi nekaj narobe.

se pravi malo razdri spucaj pa bo že šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bencin menji.

eno leto star bencin je sam se za piromane vredi. sploh dvotaktniki so obcutljivi nanj, pa olje, pa vse skup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mestu se zvrti malenkost čez 15000vrt/min,nazadnje ko smo meril z avtom je pokazal130(kolesarski števc malenkost čez120)z prenosi15-35 in vrtina je 38,5mm.

...slika...

Cilinder je bil dodatno predelan v tovarni Tomos.

če gre to realnih 120-130 kmh, bi ga rad pogledov u živo...to je že high tech :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak da gre sej je specialka,sam ma vso moč na obratih,tko da kakih hudih pospeškov ne gre pričakovati.

hehe, glih mi je frend reku, da se je s štirko (powerca + elko 38) pelu pod breg okol 95 kmh (števc se mu je okol obrnu)...pa je reku, da se mu motor tresu kot da mu bi vsako kolo po svoje šlo...je reku, da se je mogu kr ustavt... :eek:

krneki :topic: :devil: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, glih mi je frend reku, da se je s štirko (powerca + elko 38) pelu pod breg okol 95 kmh (števc se mu je okol obrnu)...pa je reku, da se mu motor tresu kot da mu bi vsako kolo po svoje šlo...je reku, da se je mogu kr ustavt... :eek:

krneki  :topic:  :devil:  :D

Tale tvoj kolega pa preveč pravljice bere al ma pa bujno domišljijo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoj kolega pa preveč pravljice bere al ma pa bujno domišljijo. :lol1:

no, drgač vem kakšen breg je to...drgač je biu u zavetrju mojga sošolca s čoperjem...tko da nwem kake pravljice so to...

sorry za :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mislite da bom prišo čez tehničnga, čeprav imam zadaj 17" gumo (sicer je 2,75) spredaj pa 18" tudi 2,75 ( v homologaciji piše, da more bit zadi 18" 2,75, spredi pa 18" 2,50)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!