Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

Za informacijo men je šu atx 70 km/h ne vem od kje ti podatek 80 :nono: Za juniorja bi verjel da gre okol 90.Ne vem po keri logiki bi šu junior 110,če gre elektronik 100 po tovarniških podatkih pa ma 1,5 konja več.Sicer pa tut za btja piše da gre original 80 po tovarniških pa še nism vidu btja ,ki bi šov več kot 75 realnih in vidu sm jih kr dost....Sicer pa poglejte si kkšno tabelo kjer boste vidl kok moči je potrebno za doseganje določenih hitrosti..... :cry:

bil sem zravn ko te je luka meru z fifty-jem, in je šlo natanko 80km/h, pa u pokončni drži si bil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teh 90 km/h je težko dosegljivih z btjevo mašino govorim o realni hitrosti ne izmerjeni z avtom,za to brzino morajo biti že kar ornk kanali na bt cilindru(junior-7,5 km),potem cestni prenosi,visoki lipnik oz mf3,lahek voznik v sklonjeni preži in cestne gume.... :)

Hitrost je bila zmerjena z elektronskim števcem za kolo, preverjena pa tudi z Kawasakijem GPZ500 in večimi avtomobili.

Sem napisal, da je bila hitrost zmerjena z elektronskim števcem in večkrat preverjena. Lahko da je bila realna kakšen km/h manj, ma več kot toliko pa spet ne. Kadar se jaz z avtom peljem mimo elektronske table za merjenje hitrosti 90km/h tabla pokaže 89. In te table naj bi bile precej točne..

Drugače pa normalno, da je bilo to merjeno v sklonjeni drži, če si bil dvignen pol toliko ni šlo :D

Pa veter v hrbet tudi ni škodil :)

PS: Zadnjič sem se spet peljal z atxom po dolgem času, se mi je prav smešno zdelo, ko sem se spomnil kako smo včasih mislili kako to leti.. Zdaj sem imel pa filing, da bi še tekel lahko bolj hitro! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em...pa na atx-a si daj diode.one ko se našraufajo na ventil na koli,pol pa ko se v temi suče se sveti!ful dobro zglea.pa not ma senzor tak da ti čez dan nea sveti-prišparaš z baterijami :naughty: jas mam to na apn6s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Ateiksaši in mopedaši....

ker oglasov itak noben ne bere, bom napisal tu:

Menjam ATX l.97, preveoženik cca.8k km, NIKOLI ODPRT, VSE ORIGINAL, za minimoto.

ostalo PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi Ateiksaši in mopedaši....

ker oglasov itak noben ne bere, bom napisal tu:

Menjam ATX l.97, preveoženik cca.8k km, NIKOLI ODPRT, VSE ORIGINAL, za minimoto.

ostalo PM

A to še ni serija z BT cilindrom, al je že? sklepam da ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se to : TOMOS VAM NEBO SO 120!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBOVAS BOG !!!! P***O ME JE RAZP****O ZDAJ TO !!!! PRIJI PA CE TI GRE 120 TI PO****M Q***C!!!!!!!! IJI SPAT TI TOMOS PA SANJAJ 120 KMH !!!! BUDALE TOMOSOVE :fight2: :fight2: :fight2: :fight2: :SS :SS :SS :BUA: :BUA: Pa ne onesnažujte foruma več !

ATX-a bom jst naštimov da bo šel 200+. To je moj res zadnji projekt s tomosom....tolk da VAS ohole ljudi, ki vozite gospodinjske pripomočke (beri: skuterje), pa najsi bojo 50 pa tja do 650 cc scat pelem.

4s do 100 in take...

počakte še kk let...

jaj, da še ne bo kdo pameten glede Tomosa: Pravi Slovenski motorist začne s Tomosom...in v meni je še ostala žilica, čeprav uradno vozm Yamaho XVS 1100 DragStar.

Popravljeno . Popravil PBlade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap, boste vidl ka se to prav atx... drgač mi pa res ni jasn, kao nemogoče do 120 spravt, z lahkoto, za 5x mnj keša zrihtaš tomosa da gre 120 ko skuto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah do 120 res ni panike, sam mašino morš tapravo snet. Glede btjev....grejo, so redki ampak grejo(tud brez večjih predelav, morda menjava avspuha).

Pblade....komaj čakamo(vrjemte, tud tisti k ne vrjameste....) :OK:

Drgač pa, sej ste vrjetno že vidli, pa vseeno........bt90 vs speedfight70

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest sašo skrinjar

ej dej folk jst mam tomos in ne mi pravt da negre 120 če ga naviješ tud 150 gre ampak samo za dni ali ur če ga prevešč šponaš.. :devil: sej bi dal sliko gor pa me neki jebe dej mi povejte kako se jo da ka mi nek URL odpre pa neznam...ok papa ATx je zkon samo preštimat ga morš znat sicer je pa letnk 2000. mislm da je slka če jo ni pa sory :trance_33_sleep:

post-8561-1133199612_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tis tak ko uni k kupjo skutrja za 100k novga pol pa hocjo da jim gre 200....

pa brez zamere

hahaha....kok pa naj uganem da gre 150?? a zato ko je tole viper varjanta atx-a?? :D :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep je ja :) , sigurno gre zaradi sivo/modre kombinacije 20km/h več :D Za tomose ne verjamem da grejo 150km/h, ker še nisem videl nobenega, da bi šal toliko, skuterja, ki je šel 145km/h pa sem že videl in verjamem da gre toliko, še malo več bi lahko šal :) Pa nevem zakaj je za to potrebna nova tema, če gre ATX čez 100km/h, lahko pišeš v temo o ATX-u :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma pa re ATX, veliko potenciala. :grrr

Enega originalnega, (samo MF Power) nikoli odprtega, naganih samo cca. 8000km, l.97, nadete pri meni, na PM :naughty:

simbolična ce*a, ker že lep čas samo stoji.

ja gremu tunat.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Decemersks akcijsks cenaaa!!! :OK:

pm

30 jurjev?

vzamem. Se bo najprej sestra na fax vozla, pol gre pa jesen pod nož oz. flex...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, simon, sam kolk je zamorc dal a kit? jz sem za svojo e90 dejansko dal...hm apn 6 mašino + 2 jurja...pol pa generalna okol dobrih 50-60 jurjev (bat 8, blajerca nova 16, lagerji... in rabljen MF3 recmo 3 juje in še komplet ketno + zobniki ne vem kok je blo 4 jurje recmo, dellorto 24 14kosov in štrom 8) in je šlo 120...komplet za style in calving (tuning) sem dal grdo rečeno 70 kosov (da je bil tud lep). Z mopedom se je pol sam še vozilo 2 leti, če izvzamem menjavo olja in strte kajle, ki jih je vzel davek na vožnjo po zadnjem bciklu.

Pa sem velik dal, če tko pogledaš...ker ostal je letnik 77 le okrov mašine praktično in 3 gredi z zobniki in cilindrom...

za en bogi cilinder na skuti pride pa 70 al več...pa gre recmo 100...kje so še fergi, valarji, jermen in kaj vem še vse...

un za 145 je mogu krepko plačat...

jz za 200+ bom pa nek staknu kkšno razbito đilero al pa cagivo 250 pa mal žagal in varil...vse skp bo ene 100 jurjev + moje delo...

pol pa vsi sam KUGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA?????

Popravljeno . Popravil PBlade
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!