Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

kr ven iz poliestra si izrezo pa kaj je poliester? pa kak foto ki pri priponkah natancneje plis?! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam spodaj pod Ikone objave ma priponke.....stisneš prebrskaj, pa pač daš sliko s svojga kompa sam morš gledat da je format JPEG

razumeš

slik pa nimam nč, k tisto sem mel pred cca. 2 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Zaj cez zimo je moped pocival zaj bi pa rad ko bo bolj toplo malo dodelal na izgledu...kaj predlagate aja pa ATX-a mam predelanega....mrezico na sprednji luci ze mam auspuf sm prestrihal ze...kaj mi predlagate pisite cimprej TNX! :yea2: :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut mam ze pa se mf power mam pa bat vecji speed je tak dost gre 90-95kmh ampak izgleda bi se rad lotu

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP!Cez zimo je moja struja pocivala in me zdaj malo,fejst mika izgled mojga mopeda....kaj vse bi prislo v postev za lepsi izgled mrezico za luci ze imam(sprednjo samo) drugega pa zaenkrat ne...mopedova masina je ze dost predelana kr mam od bt-ja frgica,mf power cobra,39l bat..... tak da glede speeda (90)nima vec kej glede videza pa HHHEEELLLPPP!!!TNX :yea2: :afro1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obvezno nova barva za novo sezono, jaz sem takoj, ko sem ga dobil, pobarval na črno/temnordeče, je super izgledal, pocen, skor nič zajeb... in huudo dobro za moralo.

Aja, če še nisi, takoj potemnit žmigavce (sandolin dela čuda :yea2: ).

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sori nism vedo se nism seznanjen soriii!!pa kaj lahko si potemnis zmigavce sploh v skladu z zakonom?? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ki ste tu mi povejte ce oranzne blinkere pobarvas na crno se sploh akj ven vidi??ko ga vklopis pol..al mors kupit srebrne prvo pol pa pobarvat..TNX za odgovore!

:wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................................................. :lol1: .......................................................

Popravljeno . Popravil k&4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!