Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

' date='31 Mar 2004 @ 20:45'] Hehe ti si pa zgleda zaposlen človek nimaš časa čakat na odgovor ha :)

Biznis man pravi je ja B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuješ mali!! :lol1: :lol1: :lol1:

prvo se malo umiri!! :D :D

no v glavnem!!mašina maš porihtano to vem-iz lastnih izkušen! :P :D :D

ammm, veš kaj nareji:zadi se da dobit takšne podložke ki ti ga dvignjeo za ca.10cm! ;)

pa blinkere si menjaj!!ker orginalni od atx izglejajo vsaj men bedno! <_<

probaj si ji neki zrihtat se bom malo pozanimal pa to.

kot drugo pa bi lahko dal led diode not!amm na mitingu je en mel to in je blo kar vreji za vijet!(na atx) :) :)

to maš zaj za začetek dosti!! :) :)

ayde!! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ščitnike priji ti enkrat k meni pa se boma zmenla!!zato ker če ti moji pašejo jih lahko greš kupit v mb!!(jaz že vem ki) :P :D :D

ker men se še niso zlomli pa me je 2 vrglo direkt na njih!! :yea2: :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo takole nalepko dej gor pa si car:P :P :P

post-18-1080764521.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:afro1: :yea2: :afro1: lepo prosim povejte kaj naj se nareim za lepsi izgled!!! :)

Z dvoetaznega direkt v dravo :lol1: :lol1: Potem pa si skuter kupi to pa bos lahko rihtal.....

LOCK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dvoetaznega direkt v dravo  Potem pa si skuter kupi to pa bos lahko rihtal.....

LOCK

haha!!hehe!! :lol1: :lol1: :lol1:

eh brez veze..... :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej ti ATX fahrer.ni ti treba odpirat nove teme za vsak atx-ov del posebej.lepo prosi moderatorja (če ne bi bli vsi v OLP bi te že dol vrgl:lol1:) da ti združi obe tvoji temi v eno,npr. ''ATX-predelave'' .)

drugače pa-zadaj dvigni,nova strehca spredaj,nova balanca,ščitniki rok,kakšna dobra barvna kombinacija,nove ročke...kaj posebnega ne boš spacal,atx je pač grd.pa ne se sekirat,jst sm ga tud mel.sva ga pa pol s frendom lepo zrihtala,sliko sm že prilepu

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si nor,tole ni chat ampak FORUM!ni ti treba gnjavit vsakega k bere tvojo temo,ker se ne bo podrl triglav če boš zvedel,da morš žmigovce potemnit kakšen dan kasneje... <_<

sicer pa moje skromno mnenje-apn6 je bolši k atx in jst bi mel rajš apn-ko.grdi so tko al tko vsi,samo da so apn cenejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti si nor,tole ni chat ampak FORUM!ni ti treba gnjavit vsakega k bere tvojo temo,ker se ne bo podrl triglav če boš zvedel,da morš žmigovce potemnit kakšen dan kasneje...

Za chat mas irc pa ne zdaj sprasevat kje,ki,kaj,zakaj.

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOFA alo mam 38,5 ja samo vecja glava je pa to...samo sm zaokrozo :D mislis da bi tvoji scitniki pasali na mojga...pa ki dobis in scitnike in led diodice 2 bi dal gor plavi pa scitnike tud najraje plave...pisi ko prijes ayde!! :D :afro1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: NEEE samo led diode,pa scitniki pa noben te nic ni praso ROBA!! :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil atx-man
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: NEEE samo led diode,pa scitniki pa noben te nic ni praso ROBA!! :angry: :angry:

Kaj bi me slucajno moral kdo vprasat kaj? :hmm: Samo svoje mnenje sem podal nic druga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Zaj cez zimo je moped pocival zaj bi pa rad ko bo bolj toplo malo dodelal na izgledu...kaj predlagate aja pa ATX-a mam predelanega....mrezico na sprednji luci ze mam auspuf sm prestrihal ze...kaj mi predlagate pisite cimprej TNX! :yea2:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

Nared to kar je naredu Batzajla, zadeva ful hudo zgleda.

PS: Pa zamenji cilinder z BT-jevim pa po možnosti ga še mal povrti + drug bat, pa kot so že napisal dej gor še večji frgazer. Pol boš šele vidu kaj leti.

PPS: No pa če ti je do življenja zamenji še sprednje vilice z BT z diskom, ker so tisti bobni za en K*, pa še tazadnga rado raznese.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!