Skoči na vsebino

Tomos ATX


mazek26

Priporočene objave

drgač pa... nevem kok se kej splača stylat ATX-a ker neglede kva boš naredu bo to še vseen ATX in te punce navjo nč bl lepo gledale če bo nevem kva postylan... edin če boš ful dnarja vložu pa vse zamaskirov :P

men se tud zdi to brezveze, k mam doma tud atx-a pa je kr tak ko je (videz)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej za diode nism niti tok preprican ce bi dal al ne misli m da ne bom dal gor kr to je bolj za skutere!! :) :) Mislim si pa v avstriji kupit scitnike za 9.95 evrov tak da ful poceni... O:-) O:-) Zanima me (danes sm si kupo castrol olje za mesanco me pa zanima zakaj mi pri auspufu ven od casa do casa sprica tak crno).....

LP!

atx-man :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nism vedo zakaj je sploh to bom bom!! :rolleyes: :rolleyes: Kje dobis sandolin da zmigovce pobarvas??! :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaka si pa od yerrj-a cbr-ko gor limov (sj je ani) :lol:. to u testh sprobavj :lol:

jah mogoc mas pa pohn saj noto pol jh pa pocas vn mece :rolleyes: . ne vem no k 3 procenti so uredu O:-)

Popravljeno . Popravil boštjanP
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok nism vedo zakaj je sploh to bom bom!! :rolleyes: :rolleyes: Kje dobis sandolin da zmigovce pobarvas??! :hmm: :?

sandolin dobiš v vseh bolj tehničnih trgovinah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sandolin dobiš v vseh bolj tehničnih trgovinah

še posebej za les! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno 4,5%. Rajš več ko manj B)

preveč!ne vem zakaj bi pacal mašino če ni treba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D Hvala!!v prejsn tank mi je ze na crpalki zmesal oni hepan pa mi je prevec dal!!zaj toto rundo pa sm kupo castrola pa sm nareo malo manj kot 3 procente kr je v prejsnem tanku vec olja blo.... :afro1: :afro1: zaj pa mi vseeno mece nekaj ven.. :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pa boljšega če uporabiš to barvo za les (mislim da je ravno ta sandolin .... ) za črne hrapave plastike. Samo eno suho mehko krpo namočiš v malo barve, potem pa vtiraš v plasiko s kroženjem. Dela čudeže. Plastika je naravno črna, kot bi bila nova. To pa baje zato, ker se neka smola veže na plastiko :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

oki pa kak to pol zglea se vidi sploh ven pol ko vklopis zmigovec??pa barva se ne krusi kasneje potem??aja pa kaj zmigovec potem zglea kot bi bil na osnovi beli al se vedno oranzen??hvala!!

LP!

atx-man! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mel s sandolinom 3 leta žmigovce namazane pa ni bilo nobenega problema, žmigavec pa zgleda tko, kot če bi bil "tovarniško" temen, se pravi, če dost na tenko namažeš, je lučka še zmeri dost rumena za videt.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sm pa vidu ko je bil cirkus v Ljubljani.

Sej je hudo poštiman, ampak kombinacije barv se pa sploh ne sklapajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D no sej malo prevec nalepk pa to...samo looool kak bom jas kaj takega registriral!? :xx: :xx: :xx: :xx: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!