Skoči na vsebino

RKC --- Gulič


phoebus

Priporočene objave

Glede na vse jokanje RKC in celo papeževo surlo ker na Guličevo mesto ni bila imenovana kaka njihova ovčica, sem bil ziher da bom tu našel živčno debato- pa je še ni, tako da jo odprimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal POP TV danes in skoraj crknil od smeha ko sta tista krščanarja jokala in stokala. majica satans brothers je satanistični simbol :worship:

evo eno redkih imenovanj te vlade s katerim sem zadovoljen in to 150% :whistle:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to temo sami kumunajzarji pišete.. :grrr sram vas bilo. sem vam dal minuse da boste še malo bolj rdeči, saj imate radi to barvo mar ne :lol1:

sem ti dal plus ker si tu med samimi komunisti in satanisti upaš povedat da si rodetova ovčica :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to temo sami kumunajzarji pišete.. :grrr sram vas bilo. sem vam dal minuse da boste še malo bolj rdeči, saj imate radi to barvo mar ne :lol1:

pa kri tudi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ti dal plus ker si tu med samimi komunisti in satanisti upaš povedat da si rodetova ovčica :whistle:

v krvavicah....men pa minus pervy..hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v krvavicah....men pa minus pervy..hvala

OK pol pa ti dam minus če tako želiš :whistle:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urssa, pritožuje se RKC, oglaša se predvsem Rode iz vatikana, papež je pa stegnil surlo.

Po mojem ima barbika premalo jajc- moral bi povedat da so to notranje zadeve slovenije, da to ni urad za RKC ampak urad za (_VSE_) verske skupnosti in da ta urad tudi mora biti objektiven. Ob rodetovemu jamranju (moram poiskat tisto Družino, če ima kdo naj skenira, drugače bom jaz nekje našel) pa bi moral poudarit še ločitev države in cerkve in to, da RKC verouk _NE_ paše v šole (s čemer se strinja tudi _kar nekaj_ župnikov). Konec koncev se tudi klavirja ne učiš igrat v osnovni ampak v glasbeni šoli. Balet prav tako, da ne govorimo o športih.

Zanimivo je, kako se jim zdi totalno nesprejemljivo da je imel majico satan's brothers, popolnoma OK bi pa bilo če bi nosil križ....no, najbrž jim nebi bilo čisto vseeno če bi imel pravoslavnega, to bi bilo tudi žaljenje čustev RKC, ane?

Če dodam še, kako so jokcali o tem, da RKC ne more bit obravnavana enako kot ostale verske skupnosti ker je posjkrbela za slovence in slovenščino...let me think...trubar...bohorič...adamič...krelj...ring a bell?

Očitno RKC kot ponavadi pozablja tisto kar ji ni všeč in širi laži. Naprimer, pozabi da so -dokler niso kasnejši protestanti popizdili in poslali RKC u 3pm- mašovali v latinščini, da ja slovenceljček nebi razumel naukov in pridno plačeval odpustke? Ampak zanimivo, le zakaj se pa potem evangeličani ("smer" protestantov) ne pritožujejo? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urssa, pritožuje se RKC, oglaša se predvsem Rode iz vatikana, papež je pa stegnil surlo.

Po mojem ima barbika premalo jajc- moral bi povedat da so to notranje zadeve slovenije, da to ni urad za RKC ampak urad za (_VSE_) verske skupnosti in da ta urad tudi mora biti objektiven. Ob rodetovemu jamranju (moram poiskat tisto Družino, če ima kdo naj skenira, drugače bom jaz nekje našel) pa bi moral poudarit še ločitev države in cerkve in to, da RKC verouk _NE_ paše v šole (s čemer se strinja tudi _kar nekaj_ župnikov). Konec koncev se tudi klavirja ne učiš igrat v osnovni ampak v glasbeni šoli. Balet prav tako, da ne govorimo o športih.

Zanimivo je, kako se jim zdi totalno nesprejemljivo da je imel majico satan's brothers, popolnoma OK bi pa bilo če bi nosil križ....no, najbrž jim nebi bilo čisto vseeno če bi imel pravoslavnega, to bi bilo tudi žaljenje čustev RKC, ane?

Če dodam še, kako so jokcali o tem, da RKC ne more bit obravnavana enako kot ostale verske skupnosti ker je posjkrbela za slovence in slovenščino...let me think...trubar...bohorič...adamič...krelj...ring a bell?

Očitno RKC kot ponavadi pozablja tisto kar ji ni všeč in širi laži. Naprimer, pozabi da so -dokler niso kasnejši protestanti popizdili in poslali RKC u 3pm- mašovali v latinščini, da ja slovenceljček nebi razumel naukov in pridno plačeval odpustke? Ampak zanimivo, le zakaj se pa potem evangeličani ("smer" protestantov) ne pritožujejo? wink.gif

je blo moje pisanje mišljeno malo sarkastično trance_25_naughty.gif

trance_28_offtopic.gif RKC se res eni ubogi sirotiji, najprej se Salome z žensko poroči, pol ji pa še Guliča uturijo... če bo šlo tako naprej, no moral sam Benedikt posredovati in Slovenijo spraviti v red

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj dec ma redne kontakte z RKC . Tele fotke pa ni vidu papi whistle.gif

Tole se je dogajalo spomladi na enem moto žegnu. Sta prav veselo debatirala možakarja

post-5391-12535219441_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, upam, da zaradi objave te slike, ne bojo župnika vrgli iz RKC, ker kolaborira z Guličem trance_21_laughing1.gif

zdaj boš pa ti kriv če bo ena župnija ostala brez župnika...post-20255-125352333801.giftrance_14_devil2.gifbiggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evangelij po Luku 19, 17

In rekel mu je:

Prav, dobri služabnik, ker si bil v malem zvest, imej oblast nad desetimi mesti..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, upam, da zaradi objave te slike, ne bojo župnika vrgli iz RKC, ker kolaborira z Guličem :lol1:

Ne, je pa problematično, vsaj zame, to, da cerkev svojo roko aktivno steguje tudi v motoristično populacijo ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!