Skoči na vsebino

RKC --- Gulič


phoebus

Priporočene objave

Ja, res, Cerkev je najbogatejša institucija na svetu. Finančno in nepremičninsko premoženje mislim ...

S tolikšno čredo ostriženih ovc ni to nič čudnega.

In kar se teh ovc tiče, nisem še videl bolj butastih, žleht in škodoželjnih osebkov. Pa jih kar dosti poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za politiko se res ne zanimam dosti, ampak če gre v nos Rodetu, že ne more biti slab.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej Aleš ! koliko in kaj rabimo da smo priznani kot verska manjšina "motomarsovci" !? :-)

ZVS, 3. člen, Registracija cerkva in drugih verskih skupnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZVS, 3. člen, Registracija cerkva in drugih verskih skupnosti

Verujem samo v enega boga, kteri dve kolesi ima. :worship:

Dvokolesnik moj, kateri si na cesti, posvečena naj bo tvoja pot. Tako na asfalti kot na peski!

BBRRRAmen! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že že .. ampak, da smo si takoj na jasnem... BOG bogov je :worship: YAMAHA :worship: ... ostali so lahko pomožni bogeci ... da nau pol, nisam znao :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, vsakdo, ki ima imaginarnega "prijatelja" s katerim kao intimno "komunicira", kateremu je prav ta najbolj simpatičen, pa gotovo mu bo dal kar prosiš.. ima po moje psihične probleme.

v veri ni nič dobrega. nikoli ni bilo in ne bo

Ima jih prav toliko kot neverniki. Je pa dokazano da se verni bolje spopadajo s taksnimi problemi. Kaj pa je v veri dobrega pa ne mores vedeti ker si ateist.

Nimam nic proti tvojim prepricanjem ampak kar se tice religije je tvoja inteligenca .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verujem samo v enega boga, kteri dve kolesi ima. :worship:

Dvokolesnik moj, kateri si na cesti, posvečena naj bo tvoja pot. Tako na asfalti kot na peski!

BBRRRAmen! :worship:

ANTIKRIST, zdaj pa ne boš nič za miklavža dobil ! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima jih prav toliko kot neverniki. Je pa dokazano da se verni bolje spopadajo s taksnimi problemi. Kaj pa je v veri dobrega pa ne mores vedeti ker si ateist.

Nimam nic proti tvojim prepricanjem ampak kar se tice religije je tvoja inteligenca .......

RHonda, ko berem tvoje poste se mi zdi, da mešaš pojma vera in religija, kar nikakor ni isto. Dosti lažje je razumeti in braniti vero ali npr. komunizem kot idejo, kot pa RKC ali jugoslovanski državni socializem v njegovem začetnem obdobju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima jih prav toliko kot neverniki. Je pa dokazano da se verni bolje spopadajo s taksnimi problemi. Kaj pa je v veri dobrega pa ne mores vedeti ker si ateist.

Nimam nic proti tvojim prepricanjem ampak kar se tice religije je tvoja inteligenca .......

Ne morem urejati, zato drug post...

Če že omenjaš inteligenco - mislim, da človek rabi precej inteligence da zares razume bistvo svetega pisma in jezusovih naukov, sama vera pa nima nič skupnega z inteligenco. Bodisi veruješ ali pa ne.

Kot agnostiku so mi stališča GorazdaH precej tuja, enak problem pa imam tudi z nekaterimi člani najbolj številčne religije v Sloveniji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutu se nakaj zatika, MC je še na dopustu, Gula pravi da nima s tem nič... kače pa samo čakajo kaj bo... kakšna scena. :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, zmeri me zabava, ko poslušam vernike. kot da so slepi in gluhi ko začneš o teh rečleh debatirat...čeprav so drugače čisto normalni ljudje. seveda so pripadniki ene največjih religij. sploh se ne zavedajo, da je tako po spletu zgodovinskih dogodkov...ne pa po volji kakega "boga". rodili so se pa na takem kraju kjer se verjame v kar se pač že. drugje bi bil mohamed glavni al pa mogoče kaj drugega.

bogov je blo po celi zemeljski obli...tisočletja pred zadnjima dvema (in še vedno so), jahveju in alahu, eno malo morje. zgodbic o brezmadežnem spočetju, sinu božanstva, žrtvovanju za druge je bilo v teh zgodbah nemalo. torej, še enkrat, krščanstvo ni nič posebnega, samo zadnja verzija teh štorij. v južni ameriki, severni ameriki, indiji, kitajski...sploh niso vedeli za kakega jezusa, jahveja dokler jim ga niso prnesli pred vrata. so bli tisočletja zadovoljni z viracocho, quetzalcoatlom, šivo, brahmo, horusom, izido, ozirisem, zeusom itd itd in še vedno so...so ta božanstva kaj manj realna od vašega?

spreglejte že enkrat, da je vsa religiozna dogma (neglede katera) zgrajena na trhlih temeljih, kar jo dela močno je pa čisto politična, ekonomska sila - institucionalizirana religija. verstva so nastajala in se širila v časih, ko za marsikaj čisto vsakdanjega enostavno ni bilo odgovora, ko je bilo zelo malo ljudi sploh pismenih. da je danes še tako je pa sramota za človeštvo. vera bi morala bit samo še kot "zgodovinska zanimivost"...nekakšen odraz otroštva človeške civilizacije in nič drugega.

vera je pa kot neka kaprica in bolj zgodaj si ji izpostavljen, tem težje jo je zavreči. lahko lahko verjameš v karkoli. pomanjkanje dokazov in "sveti spisi" (1000x popravljeni, prirejeni..) ni potrebno za pravega vernika, dovolj je trma in zatiskanje oči. dejstva ne spremeni, da boš na tak ali drugačen način crknil....dokler ne bosta tehnologija in biologija tako razvita, da bosta omogočala "funkcionalno nesmrtnost"... me zanima kaj takrat poreče vaš papež in kaj se bo prodajalo za posmrtnost...whistle.gif

ah pa še to...vaš jezus je bil v tej pravljici en cajt navaden človek...potem pa so ga razglasili za božanstvo (oziroma za sina božjega, da ne bo kaka verska inteligenca spet užaljena), zanimivo, ne... še o tem so se kregali. kdaj in kako pa dragi RHonda uporabi tvojo superiorno inteligenco in malo pobrskaj po zgodovini...

brezmadežno spočetje je pa itak za v kak komični strip.

danes je celo mogoče. z umetno oploditvijo whistle.gif ...celo moških trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ga ni zavedel, je pa zgleda šlo tako na tesno, da borči ni mogel zdržat do konca in mu je malo ziher fšlo že v naprej.. glede na zadnje pritiske, ki jih prenaša iz vseh strani se resno bojim, da ga bo spet zmanjkalo. čeprav mi je pa zelo všeč kako so sveti planili v jok in na drevo. sploh ne vem kaj se ubadamo z njimi.:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brezmadežno spočetje je pa itak za v kak komični strip.

danes je celo mogoče. z umetno oploditvijo whistle.giftrance_21_laughing1.gif

teoretično je tudi to možno...če je imela rano na želodcu in počeno maternico.... kr neki no...ali si mora fant če se doma samozadovoljuje obvezno umiti roke, če me potem poljublja? po kili fižola sem malo napihnjena a se vseeno bojim da si ni rok umil in sem zanosila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teoretično je tudi to možno...če je imela rano na želodcu in počeno maternico.... kr neki no...ali si mora fant če se doma samozadovoljuje obvezno umiti roke, če me potem poljublja? po kili fižola sem malo napihnjena a se vseeno bojim da si ni rok umil in sem zanosila...

mogoče bi pa zgoraj odebeljeno besedilo bilo sprejemljivo za RKC in bi se lahko uporabljalo namesto kondomov ... to je najbolj učinkovito sredstvo proti zanostivi... le kdo bi se ji približal, ko bi začela vetrit :P ... ups.. na žabco stopila :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi pa zgoraj odebeljeno besedilo bilo sprejemljivo za RKC in bi se lahko uporabljalo namesto kondomov ... to je najbolj učinkovito sredstvo proti zanostivi... le kdo bi se ji približal, ko bi začela vetrit :P ... ups.. na žabco stopila :lol1:

:eek: .....:eek:.... :kva1: ..:slap: .. :lol1: :lol1: :lol1: ha,ha,ha.....bbhhhruuuhaaaa.... dddd...dej tole guliču..ha,ha...forwardirej...ha,ha,ha....:lol1::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://dnevnik.si/debate/kolumne/1042301308

en vredi komentar. zaradi vsebine, ne zaradi pisca.

očitno SLO nisuverena država. vsaj v odnosu do Vatikana ne. Rodeta bi pa morali za jajca obesit. izdajalec.

Res dobro napisano!Saj v bistvo je res ves vik in krik,ker z imenovanjem Guliča,očitno ne bo več RKC v tako zelo prelivigiranem položaju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rodeta bi pa morali za jajca obesit. izdajalec.

sj jih itak ne rabi... za lulat ma lahko eno cevko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://dnevnik.si/de...umne/1042301308

en vredi komentar. zaradi vsebine, ne zaradi pisca.

očitno SLO nisuverena država. vsaj v odnosu do Vatikana ne. Rodeta bi pa morali za jajca obesit. izdajalec.

se zna zgodit da bi imel težave ...od velike količine mladoletnih baje full zatečejo... pol pa ne boš mel dost denarja da bi daljši štrik kupil ker rabiš veeelikoooo zanko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj jih itak ne rabi... za lulat ma lahko eno cevko :kva2:

Saj je ne rabi. Samo tisto svojo haljo malo privzdigne, počepne in opravi. Če mu pa kaj ni jasno naj gre pa nune vprašat, kako se tej stvari streže. :whistle:

lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je ne rabi. Samo tisto svojo haljo malo privzdigne, počepne in opravi. Če mu pa kaj ni jasno naj gre pa nune vprašat, kako se tej stvari streže. :whistle:

lp Jest

no ja ... nj vsaj kot "dec" stoje ščije ... vsaj nj zgleda tko no :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!