Skoči na vsebino

Program


Priporočene objave

Prosim, če mi kdo navede kakšen program za risanje enostavnejših hišic (vrtne lope, vrtne hišice ipd.)

Hvala

LP

AutoCAD, z njim ne boš zgrešil, tko za enostavnejše stvari pri stavbah itd.. Drugače pa ArchiCAD, je malo težji za uporabjati, ampak ko se ulaufaš je pa tok poenostavljen (beri: samo za stavbe). AutoCAD je pa super, ker je zelo vsestranski (ga uporabljajo tudi pri CMC strojih) in zelo enostaven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg teh dveh (ki zna overkill za nekoga ki bi usput narisal sanjsko hiško) obstaja veliko programov za telebane, s katerimi je zelo enostavno narisat super načrte in se sprehodit skozi 3D hišo (in vrt!).

Eden izmed bolj znanih proizvajalcev je punch: http://www.punchsoftware.com/full_store.html

Zelo znan je tudi 3d home architect: http://www.3dhaonline.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

auto cad je dokaj zajeban. men je dost bolš solid works, na bolj enostavn in hitr način prideš do izdelka.. preverjeno ;)

Sej kot sem rekel, dokler se ne ulaufaš, pol pa gre. Za te, ki jih je pa phoebus in danci197 opisal pa prvič slišim, čeprav so izdeki 1A :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gres v vsako malo bolj zalozeno elektro stacuno (saturn, mediamarkt in/ali podobno) in med raznimi antivir-, mp3- in ostalim programi najdes najbrz tudi kaksne "narisi si hisico v cvetju"-zadevo. za tistih € 20.- se kar ok.

lahko seveda probas tudi bentley ali vectorworks, se mi pa zdi, da bo prvotna varianta bolj po tvojem okusu.

ce se ti da pocakati in imas nekaj viska casa se zadricaj do mene pa nariseva kaj konkretnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!