Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

Da ljubeč homoseksualni par ne more povzročiti toliko škode otroku, kot je povzroči povprečna 'razfukana hetero familija'. Tista, kjer sta partnerja skupaj zaradi ekonomije, kjer je mož stalno nezadovoljen z ženo, ker je ta tečna, zoprna in 'najbolj pametna', kjer je žena stalno frustrirana, ker ga mož 'okoli serje'. Le kakšne vedenjske vzorce dobi otrok v taki familiji? ...

Se podpišem pod to :worship:

Najlaži je narest otroka, skrbet za njih jih je pa druga pesem. Za vsako malo boljšo službo moraš na psiho teste. Starševstvo pa je verjetno (ker to nisem) dosti težja naloga od 8-10 urnega dela za denar, pa omejitev in testov nima. Torej ima lahko otroke vsakdo in jih maltretira po svoji volji. Spolna usmerjenost tu ne igra vloge, tako kot ne versko ali politično prepričanje.

Tudi meni niso všeč vsi ljudje, pa jih zato nimam pravice prikrajšati za dobrine ali pravice, ki meni samemu pripadajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem proti temu, da buziji posvajajo otroke. Je dovolj normalnih ljudi, ki čakajo na posvojitev.

Pa ne me napak razumeti. Nič nimam proti buzijem, le stran naj se držijo, da jih ne vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam nič proti, ampak seveda pod določenimi pogoji!

Recimo, da otroka posvojita 2 pedra, mora en bit obvezno nonstop na čist gladko pobrit, drugi mora met pa brke al pa brado, da se vidi keri nosi "hlače" pri bajti.

Pri ženskah bi morala bit pa ena blont, druga pa črna, pa tak dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam nič proti, ampak seveda pod določenimi pogoji!

Recimo, da otroka posvojita 2 pedra, mora en bit obvezno nonstop na čist gladko pobrit, drugi mora met pa brke al pa brado, da se vidi keri nosi "hlače" pri bajti.

Pri ženskah bi morala bit pa ena blont, druga pa črna, pa tak dalje...

Kdo si pol ti? Ata al mama? :naughty:

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem proti temu, da buziji posvajajo otroke. Je dovolj normalnih ljudi, ki čakajo na posvojitev.

Pa ne me napak razumeti. Nič nimam proti buzijem, le stran naj se držijo, da jih ne vidim.

Brez skrbi, prav te razumemo. Buziji niso 'normalni ljudje'. Predvidevam, da si pa ti pojem normalnosti? Takim, kot si ti, želim, da bi jim otroci, bratje, sestre, postali geji - in da bi dobili malce uvida v to, kaj jim taki, kot si ti, povzročajo s svojim nakladanjem.

Ja, vem, škodoželjen sem. Pač moja nrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem proti temu, da buziji posvajajo otroke. Je dovolj normalnih ljudi, ki čakajo na posvojitev.

Pa ne me napak razumeti. Nič nimam proti buzijem, le stran naj se držijo, da jih ne vidim.

Se strinjam. Nič me ne moti da skupaj živijo, se družijo, dedujejo.... Pri otrocih se pa zadeva ustavi. Kako ga bodo vzgajali, kako se bo otrok počutil med vrstniki, kako ga bo sprejela okolica.

Ali se zavedajo, da na ta način lahko uničijo še eno življenje ! Ali ni to nasilje manjšine surrender.gif nad večino. Za mene so istospolni partnerji egoistične osebe.

Če so taki junaki, naj s svojimi spolnimi odnosi sami "naredijo" excl.gif novo življenje-otroka. Tudi tolerantnost mora imeti svoje meje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem za to, da ima otrok dva atija ali dve mamici, ker je to enostavno preveč konfuzno za tamalega.

Kam je kdo usmerjen in s kom seksa me pa ne briga, če to počne v zasebnosti...dobro, ajde, kakšnih dveh lepih se nebi branil videt... :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Nič me ne moti da skupaj živijo, se družijo, dedujejo.... Pri otrocih se pa zadeva ustavi. Kako ga bodo vzgajali, kako se bo otrok počutil med vrstniki, kako ga bo sprejela okolica.

Ali se zavedajo, da na ta način lahko uničijo še eno življenje ! Ali ni to nasilje manjšine surrender.gif nad večino. Za mene so istospolni partnerji egoistične osebe.

Če so taki junaki, naj s svojimi spolnimi odnosi sami "naredijo" excl.gif novo življenje-otroka. Tudi tolerantnost mora imeti svoje meje.

Ne, to ni nasilje manjšine nad večino, to je samo enakost za vse!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Nič me ne moti da skupaj živijo, se družijo, dedujejo.... Pri otrocih se pa zadeva ustavi. Kako ga bodo vzgajali, kako se bo otrok počutil med vrstniki, kako ga bo sprejela okolica.

Ali se zavedajo, da na ta način lahko uničijo še eno življenje ! Ali ni to nasilje manjšine surrender.gif nad večino. Za mene so istospolni partnerji egoistične osebe.

Če so taki junaki, naj s svojimi spolnimi odnosi sami "naredijo" excl.gif novo življenje-otroka. Tudi tolerantnost mora imeti svoje meje.

Da. Ima jih, a trenutno so tako široke, da celo dopuščajo tudi takšne homofobne izjave, kot je tvoja (in prej od Gallusa, Hiltona, Motofrika ...).

Otrok, posvojen pri dveh homoseksualcih/homoseksualkah pa se bo v družbi počutil točno tako, kot bo to počutje 'narekovala' družba. Torej - če ga boš ti zmerjal, pa Motofrik, pa tvoji otroci in njegovi (ker se bodo navlekli ideologije sovraštva od vaju), potem bo takemu otroku res pogosto zoprno, se strinjam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so taki junaki, naj s svojimi spolnimi odnosi sami "naredijo" excl.gif novo življenje-otroka.

In ko bo to enkrat tehnično izvedljivo, kaj bo tvoj argument takrat? Da to ni naravno, da tako ni nikoli prej bilo, itd itd itd?

Seveda, evolucije verjetno ne rabimo (več) - itak nas je ustvaril bog, nismo se razvili iz opic (in razvoj se verjetno mora nekje ustaviti, najbolje nekje okoli letnice 1939 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da bi bilo v taki družini najtežje otroku. Postavite se recimo v kožo otroka, ki ga v šoli vsak dan zbadajo na račun istospolnih staršev, to bi otroku sigurno pustilo posledice :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da bi bilo v taki družini najtežje otroku. Postavite se recimo v kožo otroka, ki ga v šoli vsak dan zbadajo na račun istospolnih staršev, to bi otroku sigurno pustilo posledice :hmm:

Kdo oziroma čigavi otroci bi ga pa zbadali? Otroci zbadljivk oziroma zmerljivk običajno ne 'pogruntajo' sami, btw ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da. Ima jih, a trenutno so tako široke, da celo dopuščajo tudi takšne homofobne izjave, kot je tvoja (in prej od Gallusa, Hiltona, Motofrika ..wink.gif.

Otrok, posvojen pri dveh homoseksualcih/homoseksualkah pa se bo v družbi počutil točno tako, kot bo to počutje 'narekovala' družba. Torej - če ga boš ti zmerjal, pa Motofrik, pa tvoji otroci in njegovi (ker se bodo navlekli ideologije sovraštva od vaju), potem bo takemu otroku res pogosto zoprno, se strinjam ...

Iz moje strani ni nestrpnosti, jo pa zaznavam iz tvojega dopisa, se motim? evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz moje strani ni nestrpnosti, jo pa zaznavam iz tvojega dopisa, se motim? evilgrin.gif

Bi rad povedal, da je globalni konsenz (tudi uzakonjen) o nesprejemljivosti uporabe nacističnih insignij pravzaprav navadna kršitev pravice do izražanja? :whistle:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj malega za prebrat, namenjam raznim dušebrižnikom, ki jih skrbi, kaj bo s temi otroki ...

Kdor ne razmi angleško, mu jaz nisem kriv.

Citiran od tukaj.

--------------------------------

V ameriški zvezni državi Maine so nedavno omogočili poroke tudi za istospolne pare, sedaj pa jih čaka referendum, ki naj bi to pravico ukinil z obrazložitvijo, da je to slabo za otroke. Državno (in zvezno) združenje pediatrov se ne strinja in je javno podprlo poroke med istospolnimi pari.

---

Ameriška zveza pediatrov - torej, otroških zdravnikov v narodu, ki šteje cirka 300 mio ljudi]

We oppose Question 1 on the November ballot, which asks whether voters want to repeal the law allowing same sex couples to marry, on child welfare grounds. As physicians who care for children and their families, we are committed to supporting what is best for children. And there is no question that when their parents can marry, children are more protected legally and socially.

The American Academy of Pediatrics (AAP), our national organization with over 60,000 pediatrician members, commissioned a review of the relevant literature regarding child health in the context of same sex unions. The report was authored by a diverse panel of 12 experts from around the country and was published in the AAP’s journal Pediatrics in 2006. It concludes,

Civil marriage is a legal status that promotes healthy families by conferring a powerful set of rights, benefits, and protections that cannot be obtained by other means. Civil marriage can help foster financial and legal security, psychosocial stability, and an augmented sense of societal acceptance and support. Children who are raised by civilly married parents benefit from the legal status granted to their parents.

Supporting loving families also supports children. As pediatricians, we observe parents of all kinds everyday, including same sex couples. We believe that the love, support and devotion of gay and lesbian parents for their children is no different from the love, support and devotion of other parents, and that children can and do thrive in many kinds of families. Our national report also concludes that same sex couples raise healthy children.

Gay and lesbian people have been raising children for many years and will continue to do so in the future; the issue is whether these children will be raised by parents who have the rights, benefits, and protections of civil marriage.

There is ample evidence to show that children raised by same gender parents fare as well as those raised by heterosexual parents. More than 25 years of research has documented that there is no relationship between parents’ sexual orientation and any measure of a child’s emotional, psychosocial, and behavioral adjustment… Conscientious and nurturing adults, whether they are men or women, heterosexual or homosexual, can be excellent parents. The rights, benefits, and protections of civil marriage can further strengthen these families.

The Maine Chapter of the American Academy of Pediatrics opposes Question 1 because denying marriage to same sex couples has harmful implications for thousands of Maine children. AAP

---------

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut tega mnenja, da bi blo potrebno nardit en kup takšnih in drugačnih testov preden dovolijo istospolnemu paru posvojit otroka. To verjetno ni mala šala ne za otroka, ne za starše. Že kapo dol mamicam samohranilkam, ki vzgojijo vzornega otroka, ker je najbrž zelo težko "odigrat" obe vlogi - tistega starša, ki je strog in zoprn in tadrugega, ki je malo bolj popustljiv (vsaj tko se mi zdi, da je vedno pri starših). Je pa res, kot je blo že gor napisano, bolš dva istospolna ljubeča "starša", kot pa mami in oči, ki se nonstop dereta, eden nonstop pije, otroka pustita zaklenjenega v avtu na 40 stopinj C ker sta šla v šoping......

Morm pa povedat, da mi gre pošteno na jetra ta njihova "parada ponosa". Enkrat jokajo, da niso nič drugačni od ostalih, po drugi strani pa delajo parado in tulijo, da so drugačni in so ponosni na to. Koliko je "drugačnih", pa ne delajo zaradi tega parad, ker bi bla pol lhk vsak dan kakšna parada. Naj jih že enkrat izuči, da bo vedno kdo tepen ob tem dogodku....

V glavnem, če bi bil recimo referendum na to temo, v tem momentu nism čist prepričan ali bi bil za :hmm:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm tut tega mnenja, da bi blo potrebno nardit en kup takšnih in drugačnih testov preden dovolijo istospolnemu paru posvojit otroka. To verjetno ni mala šala ne za otroka, ne za starše.

A misliš, da je tudi posvojitev v heteroseksualno družino tako, kot da bi šel kupit štruco kruha? ...

Posvojitev otroka (če nobeden od partnerjev posvojiteljev otroka nima) je pri nas izjemno težek proces ... no, malo lažje pa je, kadar posvoji eden od partnerjev otroka, ki je otrok drugega partnerja/partnerke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!