Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

Res zanimivo, kako burne reakcije nastanejo, če se nekdo ne strinja z zahtevami nekaterih istospolnih partnerjev ?

Ja, ful zanimivo, da je treba določene demokratične procese v družbi tako zelo braniti proti raznim ...fobom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za post zgoraj,ampak urejevalnik ne dela...trance_16_dozingoff.gif

Mene osebno istospolni partnerji ne motijo..še vedno so ljudje in s kom seksajo me tudi ne zanima..

Mislim pa da naša družba preprosto še ni zrela za kaj takega..vse preveč se obremenjujemo z drugimi kot pa da bi se sami s sabo...

Vsekakor bolj podpiram to kot pa družine,kjer ženska nenehno "pada" po stopnicah(kot je že bilo rečeno) nič krivi otroci pa vse to doživljajo in živijo s tem z dneva v dan..

Mnogi vedo za kaj takega kar se dogaja za štirimi stenami,pa se ne menijo zato..,zakaj se torej,če koga to moti nebi obrnili stran še tokrat...

Živi in pusti živeti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo si pol ti? Ata al mama? :naughty:

what do you want me to be? :naughty:

Če bi sužnji čakali, da bo družba pripravljena na spremembe, bi še danes bili samo sužnji.

Škoda, vse so zajebali, pa tak luštno je blo včasih... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ful zanimivo, da je treba določene demokratične procese v družbi tako zelo braniti proti raznim ...fobom.

Res imaš rahle preganjavice trance_03_alien.gif . Ali misliš, da v istospolnih družinah ne more biti zanemarjanja, alkohola, posilstev, itd ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, da je tudi posvojitev v heteroseksualno družino tako, kot da bi šel kupit štruco kruha? ...

Posvojitev otroka (če nobeden od partnerjev posvojiteljev otroka nima) je pri nas izjemno težek proces ... no, malo lažje pa je, kadar posvoji eden od partnerjev otroka, ki je otrok drugega partnerja/partnerke.

Če boš še enkrat dobro prebral iste stavke, ki si jih citiral boš ugotovil, da se še kako dobro zavedam, da to ni lahko tudi za hetero pare, ki ne morejo imet otrok, kaj šele za isto spolno usmerjene. Zato pa pravim, da bi bilo dobro vedet ali si takšni pari res želijo imet otroka ali je to samo modna muha, predvsem pa, če so sposobni vzgoje otroka v takšnem okolju, da ne bi pustilo kakršnih koli posledic na otroku. Verjamem, da je že brez takšnih scen težko za starše in otroke.

:topic:Jst pr svojih 30ih še nimam otrok in dokler bo v meni kanček dvoma ali sem pripravljen bit starš, bo tako tudi ostalo. Ker že prevečkrat vidim, da se je "zgodilo" in to ne 1x, pa si pol podajajo otroke, pa ponavad so mamice nesrečne doma, očiji pa okrog :beer2:.... Če je to zdravo starševstvo, pa naj bo kakršno koli, bom reku samo "ne, hvala"....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da bi bilo v taki družini najtežje otroku. Postavite se recimo v kožo otroka, ki ga v šoli vsak dan zbadajo na račun istospolnih staršev, to bi otroku sigurno pustilo posledice :hmm:

ja tebi je na čelu od prvega razreda naprej pisalo da je foter čefur mati pa haložanka ! posledice ? napiši !

pa kaj vi mislite da bi/bodo istospolni partnerji svoje otroke vzgajali v smislu "poiskati si moraš istospolnega partnerja" ?! ja potem pa res živim med totalnimi zaplankanimi idioti, kjer je boljše biti pedofil in trenirati z incestno spolno prakso ! zaplankanost nam je v ponos !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali misliš, da v istospolnih družinah ne more biti zanemarjanja, alkohola, posilstev, itd ?

Ja, ampak takrat za te reči ni kriva homoseksualnost, pač pa zanemarjanje, alkohol in posiljevanje. To je pa itak že sedaj sankcionirano, itd. Simpl odgovor, kajne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš še enkrat dobro prebral iste stavke, ki si jih citiral boš ugotovil, da se še kako dobro zavedam, da to ni lahko tudi za hetero pare, ki ne morejo imet otrok, kaj šele za isto spolno usmerjene. Zato pa pravim, da bi bilo dobro vedet ali si takšni pari res želijo imet otroka ali je to samo modna muha, predvsem pa, če so sposobni vzgoje otroka v takšnem okolju, da ne bi pustilo kakršnih koli posledic na otroku. Verjamem, da je že brez takšnih scen težko za starše in otroke.

:topic:Jst pr svojih 30ih še nimam otrok in dokler bo v meni kanček dvoma ali sem pripravljen bit starš, bo tako tudi ostalo. Ker že prevečkrat vidim, da se je "zgodilo" in to ne 1x, pa si pol podajajo otroke, pa ponavad so mamice nesrečne doma, očiji pa okrog trance_07_beerchug.gif.... Če je to zdravo starševstvo, pa naj bo kakršno koli, bom reku samo "ne, hvala"....

Nekaj drži. Vsi ki debatiramo o tej temi in že imamo otroke, imamo zagotovo malce drugačen pogled na vso zadevo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebi je na čelu od prvega razreda naprej pisalo da je foter čefur mati pa haložanka ! posledice ? napiši !

pa kaj vi mislite da bi/bodo istospolni partnerji svoje otroke vzgajali v smislu "poiskati si moraš istospolnega partnerja" ?! ja potem pa res živim med totalnimi zaplankanimi idioti, kjer je boljše biti pedofil in trenirati z incestno spolno prakso ! zaplankanost nam je v ponos !

Ne vem če je to ta prava primerjava :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac da bodo se otroke lahko posvojiliheadbang.gif

najprej sploh veste kakšna je čakalna doba glede posvojitve. določeni pari čakajo po par let. tako da naj se najprej taksne stvari uredijo.......

skoda da ni vec dolfija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi sužnji čakali, da bo družba pripravljena na spremembe, bi še danes bili samo sužnji.

Ja točno! In če se opice ne bi razvile bi bili še dans na veji ali pa bi izumrle ker dva opičnjaka ne moreta imeti otrok!Ali točen odgovor na tvojo ugotovitev: Če bi vsi sužnji bili pedri ne bi rabili čakat da bo družba pripravljena na spremembe, ker bi itak prej izumrli !!!( Sem se spomnil izumrtja dinozavrov, pa menda ja niso bili ...)

Ja ,sem homofob in sem proti nenaravni zvezi ki ni zmožna producirati novega življenja in to na glas povem!Kdor me za to mnenje obtožuje je sam homofob,saj imam v demokraciji verjetno pravico izraziti svoje mnenje?!Sicer pa po mnenju cevovodarjev ne razumem zakaj otrok že ne posvajajo, če je to tako normalno in mi "abnormalni " ne moremo nič rečt?

mislim , da je življenska želja 5 letnega Tončeka v vrtcu ,da ima pedre za starše.Po mojem se bo odlično počutil!

In še nekaj; pred časom je v javnosti nastal velik pomp okoli cerkvenega krsta ob rojstvu, češ da se otroka ni nič vprašalo ali to želi in je to v nasprotju z njegovimi pravicami.......

A z dvema atijema se bo pa strinjal-ali kaj?Ga bodo vprašali: čuj ,boš ti mel dva fotra ?al boš živel pri ateju in mami?? Kaj mislite bi odgovorilo 99,9% otrok v vrtcu ,če bi jih to nekdo vprašal? In ob ločitvi , bo otrok pripadal ateju ali ateju?

Zagovornikom statistike pa v poduk: ali veste koliko normalnoseksualnih partnerjev v SLO čaka na posvojitev?? Ali veste kakšne kriterije vse morajo za to izpolnjevati?Ali veste kaj vse morajo izpolnjevati za to?

In še; nisem vedel da tolko homičev vozi motorje , vsaj glede na nekatere odgovore !Pa saj smo vsi enaki, samo , da sem jaz hitrejši in abnormalen!Očitno ! Ker imam Ženo !

In čez kakšnih 50 let bojo Oni take lovili!

Na srečo mene takrat več ne bo!

Lep pozdrav, Dajtereferendumpabomovideli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac da bodo se otroke lahko posvojiliheadbang.gif

najprej sploh veste kakšna je čakalna doba glede posvojitve. določeni pari čakajo po par let. tako da naj se najprej taksne stvari uredijo.......

skoda da ni vec dolfija

Ja, pa kaj misliš, da homoseksulanim parom jih bodo pa kar tako dali v posvojitev?

Ravno tako ali pa še bolj jih bodo preverili.

Ne štekam....kot manjšina (motoristi) se tako usajate, da so vam kratene pravice in podobno, ko pa kakšna druga manjšina zahteva enakost pravic, pa vsi v luft, da to pa ne gre?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam nimam nič proti, ampak seveda pod določenimi pogoji!

Recimo, da otroka posvojita 2 pedra, mora en bit obvezno nonstop na čist gladko pobrit, drugi mora met pa brke al pa brado, da se vidi keri nosi "hlače" pri bajti.

Pri ženskah bi morala bit pa ena blont, druga pa črna, pa tak dalje...

...pa ena bi morala bit obrita trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa koji kurac da bodo se otroke lahko posvojili headbang.gif

najprej sploh veste kakšna je čakalna doba glede posvojitve. določeni pari čakajo po par let. tako da naj se najprej taksne stvari uredijo.......

skoda da ni vec dolfija

Nihče ne predvideva, da bo kdo od prosilcev obravnavan prioritetno. Gre za njihovo pravico in za enakost vseh ljudi. Ni prav, da se kogarkoli zaradi prepričanja, spola, spolne usmerjenosti ... obravnava kakorkoli drugače.

Pred nekaj leti je bil v medijih primer, ko so stanovalci bloka sumili, da je en od sosedov HIV pozitiven. Samo zaradi suma so zahtevali, da se izseli iz svojega stanovanja headbang.gifheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif

Istospolna usmerjenost je pač v naši naravi in tu se bistveno ne razlikujemo od manj razvitih bitij, kjer so zabeležili taiste nagone.

Popravljeno . Popravil Steen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ,sem homofob in sem proti nenaravni zvezi ki ni zmožna producirati novega življenja in to na glas povem!Kdor me za to mnenje obtožuje je sam homofob,saj imam v demokraciji verjetno pravico izraziti svoje mnenje?!

...

mislim , da je življenska želja 5 letnega Tončeka v vrtcu ,da ima pedre za starše.Po mojem se bo odlično počutil!

...

Lep pozdrav, Dajtereferendumpabomovideli!

1 - Imaš pravico izražati svoje mnenje, imaš pa tudi pravico biti kaznovan zaradi širjenja nestrpnosti na osnovi rase, vere ali spolne usmerjenosti.

2 - Ne, želja 5-letnega Tončeka v vrtcu je, da postani taki ko ata: močn, glasn, pa da ga fejst pije! Tako mu bo najlažje v živleji ...

Lep pozdrav, Imašsrečodanimamcajtavlagatipredlogazakazenskoovadbozaradiširjenjanestrpnostisčimersempravzapravtudisostorilectvojegakaznivegadejanja!

PS: Pa pizda, kje jst žvim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagovornikom statistike pa v poduk: ali veste koliko normalnoseksualnih partnerjev v SLO čaka na posvojitev?? Ali veste kakšne kriterije vse morajo za to izpolnjevati?Ali veste kaj vse morajo izpolnjevati za to?

In še; nisem vedel da tolko homičev vozi motorje , vsaj glede na nekatere odgovore !Pa saj smo vsi enaki, samo , da sem jaz hitrejši in abnormalen!Očitno ! Ker imam Ženo !

In čez kakšnih 50 let bojo Oni take lovili!

Na srečo mene takrat več ne bo!

Ne vem, me ne zanima.

Glede žene - prosim, izreči ji moje sožalje. Lahko bi si kaj bolj pametnega našla, ne pa homofoba. Lahko le ugibam, ali si taki homofob, kot je bil Haider - on je bil podobno glasen ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!