Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


sayo

Priporočene objave

...a da je tvoj ata, mama?!? :hmm::?:O

..se tut on ne bi mogu tukile gor oglašat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem podpis Živega norca, si ne morem kaj, da ne bi pomislil na pomanjkljivost DZ, ki ne omogoča poroke med motoristom in njegovo ljubico :kva1:.

Sicer pa se je Benka enkrat nekje že poročila z motorjem - in sicer v zelo svobodomiselnem Pakistanu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko berem podpis Živega norca, si ne morem kaj, da ne bi pomislil na pomanjkljivost DZ, ki ne omogoča poroke med motoristom in njegovo ljubico :kva1:.

Sicer pa se je Benka enkrat nekje že poročila z motorjem - in sicer v zelo svobodomiselnem Pakistanu.

... če bi se poroču z njo, se bi je pol težje znebu... ;)

..aja... pa podpis je tisti s sivim napisano, pa ga moram že spremenit, ker je že pomlad....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule bi bilo zelooo zanimivo videti nivo izobrazbe vseh tistih, ki so "proti" in nivo izobrazbe tistih, ki so "za".

Na prst ocenjujem, da je najmanj 4 leta pozitivne razlike v povprečnem znesku let šolanja v korist "za"-jev.

Zdaj bodo morda nekateri zagrizeni volivci, ki imajo kako leto več kot 4 leta Oš skočili v luft, vendar naj prej z Googlom

preverijo kaj pomeni "srednja vrednost" v statistiki in kako se računa.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule bi bilo zelooo zanimivo videti nivo izobrazbe vseh tistih, ki so "proti" in nivo izobrazbe tistih, ki so "za".

Na prst ocenjujem, da je najmanj 4 leta pozitivne razlike v povprečnem znesku let šolanja v korist "za"-jev.

Zdaj bodo morda nekateri zagrizeni volivci, ki imajo kako leto več kot 4 leta Oš skočili v luft, vendar naj prej z Googlom

preverijo kaj pomeni "srednja vrednost" v statistiki in kako se računa.

:smoke:

...sem čakal pa čakal, da to nekdo napiše, pa sem končno dočakal.... pa si bil glih ti broj jedan....

..imaš izobražence tehničnega kova.... imaš izobražence..ne vem kakega kova...filozofe.....jih spoštujem. ZELO. imaš pa tudi precej takih, ki jim je pamet pobegnila čez tisti prag na meji z norostjo....

Zdej pa kje je tisti prag... hmm.. pr meni je malo bolj levo, tebi pa malo bolj desno (če se skala začne z leve strani, sevede...)..ampak, sej vem... jest sem zaradi tega zaostal....

..še dobro, da je vsaj matematika še vedno taka, kot je bila.. 1+1=3

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sem čakal pa čakal ...

;)

Ok - v redu.

:lol1:

Ampak - resno: se ti ne zdi, da bi to bil zelo zanimiv podatek?

:hmm:

BTW: tu se ne ugotavlja prag (kot recimo pri IQju) ampak razlika, ki je lahko statistično pomembna ali pa tudi ne.

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok - v redu.

:lol1:

Ampak - resno: se ti ne zdi, da bi to bil zelo zanimiv podatek?

:hmm:

BTW: tu se ne ugotavlja prag (kot recimo pri IQju) ampak razlika, ki je lahko statistično pomembna ali pa tudi ne.

sej pravim, da položaj tega praga ni fixen....pri enih je ta prag širši, pri drugih ožji.. pri nekaterih je pa lahko tudi samo črta....

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravim, da položaj tega praga ni fixen....pri enih je ta prag širši, pri drugih ožji.. pri nekaterih je pa lahko tudi samo črta....

;)

Ja, zadnji čas imam občutek, da so pretežno samo še črte....in to hudo navzdol :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...lejte... da se ne boste preveč užigal...

... mal sem sprobal vaše živce.. sem hotu malo sprovocirat, pa je malce ušlo "čez prag"...

Nič osebnega, nikomur nič žalega... če sem koga prizadel ali užalil, se mu iskreno opravičujem...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..alla... norc ma te rad... :004 ..sicer na daljavo virtualno...ampak vseeno...

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule bi bilo zelooo zanimivo videti nivo izobrazbe vseh tistih, ki so "proti" in nivo izobrazbe tistih, ki so "za".

Na prst ocenjujem, da je najmanj 4 leta pozitivne razlike v povprečnem znesku let šolanja v korist "za"-jev.

Zdaj bodo morda nekateri zagrizeni volivci, ki imajo kako leto več kot 4 leta Oš skočili v luft, vendar naj prej z Googlom

preverijo kaj pomeni "srednja vrednost" v statistiki in kako se računa.

:smoke:

Tule bi bilo zelooo zanimivo videti nivo izobrazbe vseh tistih, ki so "proti" in nivo izobrazbe tistih, ki so "za".

Na prst ocenjujem, da je najmanj 4 leta pozitivne razlike v povprečnem znesku let šolanja v korist "za"-jev.

Zdaj bodo morda nekateri zagrizeni volivci, ki imajo kako leto več kot 4 leta Oš skočili v luft, vendar naj prej z Googlom

preverijo kaj pomeni "srednja vrednost" v statistiki in kako se računa.

:smoke:

Veš, da so fakultete od časa osamosvojitve izšolale 1/3 naravoslovcev in 2/3 družboslovcev, potem ti ta podatek pove kakšna DRUŽBA smo!!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država vzgaja potrošnike!

V glavi vsakega posameznika pa je kaj bo naredil z možgani, ki jih nosi s sabo.

Velika večina na žalost ne kaj prida. Ne glede na to kakšen žig ima njihova diploma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Država vzgaja potrošnike!

V glavi vsakega posameznika pa je kaj bo naredil z možgani, ki jih nosi s sabo.

Velika večina na žalost ne kaj prida. Ne glede na to kakšen žig ima njihova diploma.

Pja kak te to??? Tole z izobrazbo pa IQ jem je pa čist mem!! Noben kirurg ne more tako kvalitetno popravit srčne zaklopke kot lahko čoban dobr ovco nabriše!

Izobrazba omogoča da se zadeve maksimalno kvalitetno zaserjejo in ni več pomoči. Sam poglej.... pol posrancev ima kupljene, ponarejene skopirane ali po kaki drugi goljufivi krivulji pridobljene diplome. ( a zdej sem pa krivičen a N?) Testi za IQ so pa tud neki posebnega ampak velja samo in edino naravna inteligenca ki jo ne moreš kupit.

Isti K kot moj bosanski soborec iz JNA ki je pri 19 letih imel čist popolno vozniško, za vse možne kategorije. Pa če bi celo leto od 18 - 19 leta delal izpite nebi zneslo knede!?

Drgač imam frenda ki je za šalo naredil 3 fakse in mimogrde inšruiral morje študentov pa lahko bi naredil še 5 faksov pa še vedno zmore samo študirat. Da bi pogruntal razliko med golfom in pasatom bi moral vsaj en pravi faks obstajat!! To da bi si pa zavezal vezalke ali pa zakrpal zračnico bicikla pa itak odpade. Pač zadovoljno živi v svojem imaginarnem papirnatem svetu v katerem uživa saj je eden od najboljših.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse sorte znate povedati na temo:

"... qwauš pa ti qrac men pamet suliw, qwa pol čemaš 5doktoratou, če sm jest ... JEST .. že pamtn iz pičke vn padu in prec tko pamtn joku, da so se usi u purudnišnc zakomplexan skril pot postlo!"

:kva2:

:lol1:

Vsekakor so tile komentarji "zdravekmečkepameti" že tako izlizanan zadeva, da je dolgočasno.

:zzz:

Jaz pa vseeno mislim, da bi bilo zelo zabavno izvedeti strukturo izobrazbe zagovornikov posamezne opcije.

Pa ne spet prodajat narodnih (butalskih) modrosti ali statistike solataric z ljubljanske tržnice, ki temelji na proučitvi enega samega primera v stilu "jest poznam enga k ma 5 diplom, pa si še čeulou ne zna zavezat" ... to ne kaže na to, da si VEČINA diplomirancev ne zna čevljev zavezat ampak na to, da komentator neupravičeno zaničuje izobražence ... zakaj že? To si bo moral pa sam odgovoriti. Meni bi bilo nerodno napisati resnico, saj v bistvu VEM, da gre za prijetnega človeka, pridnega delavca in vzornega očka, ki se le tu pa tam malo nerodno izrazi.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mal, zgleda da sem jaz nekaj pobrkal. A ne učijo v cerkvi, da sta bila Jožef in (nadomestna mati) Marija kot nekakšna krušna starša Jezusu. Prava božja družina pa naj bi bila Oče Bog, njegov partner Sveti Duh in sinček Jezus. To mi zelo diši po istospolni družini, o kateri imajo sedaj toliko za povedati.

lp Jest

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a da je tvoj ata, mama?!? :hmm::?:O

Ne, da me bodo dve lezbiki posvojili, od tega bo ena . . . :evilgrin:

Popravljeno . Popravil sayo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, da me bodo dve lezbiki posvojili, od tega bo ena . . . :evilgrin:

mene je lih tega strah, da se znajdem kje na črnem tgu kot roba za lezbike :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja tvoj razlog so pa teorije farmacevtske zarote. še enkrat bravo.

Ki so jih v javnost lansirali harekrišnovci! (preverjeno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vi??? Ste še za???

Absolutno ZA.

včeraj dolgolasci, danes istospolni, jutri motoristi, neslednji teden invalidi ....

... pol bo pa počasi že RobertJur na vrsti!

Ne vem zakaj kar naprej vi zagovorniki naprej mečete cerkev. Se ti ne zdi, da si ti isti, če hočeš vsiliti svoje mnenje?

Jaz sem odločno PROTI prav zaradi otrok. Ne rečem, da v tem zakonu ni kaj dobrega, vendar me to v celoti odvrne. Kajti otrok bo v družbi izpostavljen maltretiranju. Že če gledamo sedaj, da so razna zbadanja med slovenci in priseljenci, pa jih kljub temu starši ne učijo tega oz. skušajo otroku prepovedati takšna dejanja.

Ma daj ne bluzi.

Otroci so sedaj izpostavljeni maltretiranju - fotri-pijanci, neodgovorne matere itd. Da o župnikih ne govorimo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mejduš ste vsi pametni....

jest pa gledam tako, kot gleda mati narava.

Človek, rastline, živali, se razmnožujejo... ve se kako..

...tisti ki vtika nekaj v napačno luknjo, se ne more razmnoževati...oz. tista, ki hoče vtakniti luknjo v luknjo, tudi ne....

Je pa res, da se tudi po naravni poti zgodijo biološke nesreče, kot so določeni primerki, ki zganjajo cel halo proti družinskemu zakoniku.

Ja, "naravno" je včasih res čudno, kajne?

BTW - a veš, da se vsi homoseksualni otroki rodijo "normalnim" staršem? Jeba, a?

...lejte... da se ne boste preveč užigal...

... mal sem sprobal vaše živce.. sem hotu malo sprovocirat, pa je malce ušlo "čez prag"...

Nič osebnega, nikomur nič žalega... če sem koga prizadel ali užalil, se mu iskreno opravičujem...

Svoji mami se opraviči, ker ima takega cepca za sina ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač imam frenda ki je za šalo naredil 3 fakse in mimogrde inšruiral morje študentov pa lahko bi naredil še 5 faksov pa še vedno zmore samo študirat. Da bi pogruntal razliko med golfom in pasatom bi moral vsaj en pravi faks obstajat!! To da bi si pa zavezal vezalke ali pa zakrpal zračnico bicikla pa itak odpade. Pač zadovoljno živi v svojem imaginarnem papirnatem svetu v katerem uživa saj je eden od najboljših.

Pa še tebe ma za frenda, kar je pa itak več, kot da bi imel še 12 faksov narjenih in eno čarovniško univerzo ala Bradavičarka.

Kaj češ, eni majo srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!