Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

Škoda,da je dr Rugelj že umru. :beer1:

Hja, če bi malo prebral to, kar je dr. Rugelj pisal, bi vedel, da so mu veliko bolj na jetra Šli pijanci in pa slabiči, ki se izživljajo nad ženskami in otroci kot pa neki ritopiki. In v tem primeru bi imel zelo veliko za povedati čez nasprotnike in raznorazne farŠke agitatorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa res, da se tudi po naravni poti zgodijo biološke nesreče, kot so določeni primerki, ki zganjajo cel halo proti družinskemu zakoniku.

Ja, "naravno" je včasih res čudno, kajne?

BTW - a veš, da se vsi homoseksualni otroki rodijo "normalnim" staršem? Jeba, a?

Svoji mami se opraviči, ker ima takega cepca za sina ...

imaš čisto prav... se dogajajo biološke nesreče...pa pejt nekam na en otok s samimi homiči...vam prvošim ves luxuz, službe...vse kar si zaželite....kot v pravljici....pa se ritopikejte kolikor hočete...

Verjamem da sta tvoja starša čisto normalna... se jima pa je zgodila majhna nesreča. Navzven njun sin deluje čisto normalen... velik in postaven.. celo več zob ima zaenkrat kot ušes... a ko berem njegove poste po forumu, se čudim, kako to da ima še vedno več zob kot ušes... ( to ni grožnja... vem pa da so te fantje že lovili na okoli... ;) ) .jest sem miroljuben primerek gensko deformiranega izrodka....

... ja pa vsi homosexualci imajo potem normalne otroke, a ne?...

... ja pa moja mama bi te rada spoznala... pravi da KOONČNOO en k je normaln na tem svet....

BTW... nisem še zasledil, da bi kdo, ki je degeneriran, koga tako žalil na forumu.. očitno se počutiš ogroženega v manjšini, pa imaš tako taktiko samoobrambe...

....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti morš vedet da Đastin je BIL novinar!! Ampak te reči zlezejo pod kožo in ko si enkat glodalec - podgana si to do smrti. Zadevo pa potrjuje to da mona rine v politiko! (zbor podgan) Tam se pač počuti doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti morš vedet da Đastin je BIL novinar!! Ampak te reči zlezejo pod kožo in ko si enkat glodalec - podgana si to do smrti. Zadevo pa potrjuje to da mona rine v politiko! (zbor podgan) Tam se pač počuti doma.

... sej bom še kej napisal, pa grem na delovno akcijo zdele... čistit za tistimi, ki smetijo.....ki mislijo, da moramo navadni ljudje čistiti za nadljudmi...uni se pa režijo, pa spet smetijo veselo naprej....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa Jurćek.....s pranjem mozga še nihče ni postal brihten!! Jih pa večina postane OVCA!

Ne bom trdil da še noben brihten ni študiral. In ko pokritiziram visoko izobražen del prebivalstva govorim o tem da je brihtnih premalo. In tu, in tam, kjer na veliko harajo ovce.

šola ne vzpodbuja razmišljanja, Če si pameten dobiš hitro po prsti, sploh če profesor začuti da mu lezeč čez glavo.

Drgač pa piflanje poneumlja, zgoljufani izpiti pa dajejo zelo lažnjive rezultate. Dej pomisli kolk folka je doštudiralo s pomočjo goljufije!!? 50 - 80% Ja no ... ti so zdej pametni in izobraženi in peljejo svet tja kamor ga nebi smeli.

Tipično motomarsovsko (verjetno visokoizobraženo) razmišlanje!! Kaj narediš ko zmanjka cekina?? Vzameš kredit!! Cekine zgoniš za bedarije In ko ne moreš več vrnit kredita?? Prosiš tolk cajta da dobiš nov kredit (če se le da)!!! In potem ko narod nima kej delat in odplačevat iz dneva v dan dražje kredite?? Prodaš to zjebano ničvredno državo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej bom še kej napisal, pa grem na delovno akcijo zdele... čistit za tistimi, ki smetijo.....ki mislijo, da moramo navadni ljudje čistiti za nadljudmi...uni se pa režijo, pa spet smetijo veselo naprej....

He he danes morš met faks tud če se hočeš sred ceste usrat!! No ampak za pucat ga pa zih ne rabiš!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robertjur, Zivnorc in Justin... kdaj vam bo uspelo, da se srečate u živo in se po moško "udarite" ???

Roberjur žal mi vest na ms zabavi leta ni dovolila...da bi vas seznanila skupaj...ker nism hotla 3 svetovne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliiiimmm - svašta. Tole je pa že prava vojna. Osebne žalitve kar dežujejo.

Robertjur, Zivnorc in Justin... kdaj vam bo uspelo, da se srečate u živo in se po moško "udarite" ???

Roberjur žal mi vest na ms zabavi leta ni dovolila...da bi vas seznanila skupaj...ker nism hotla 3 svetovne...

Ahmmmm - a ti si nosilka te zgodbe?

:eek:

Ko sem prvič slišal za to sem milsill, da nisi prav naredila.

Sedaj pa vidim, da sem v zmoti živel jaz.

Svaka čast za pravilno odločitev ... modra punca.

:notworthy:

Zabava bi bila gotovo uničena, če ne bi tako reagirala.

Drgač pa Jurćek.....

Robi, takele razlage so pač tipične za ljudi, ki šolanja iz tega ali onega

razloga niso mogli dokončati in potem vse stavijo na "zdravo pamet"

in podzavestno poskušajo opravičiti lasten (ne)uspeh.

Lej, jaz ti nisem kriv, kar se tvoje šole tiče in z nekimi osebnimi napadi

in napihovanjem ne boš dokazal, da je mačka - lev.

Seveda je jasno, da izobrazba ne vpliva na karakter človeka in je procent zajebanih

med izobraženci in neizobraženimi isti - ni pa večji, kar zmotno poskušaš pokazati. Spet

z nekimi individualnimi statističnimi dokazi, ki ne držijo vode - kot rečemo.

Je pa dejstvo, da šolani ljudje lažje in bolje razumejo okolje kot neizobraženi.

Tu ne moreš nič, pa če se razpočiš. Zato tudi

na sodiščih (recimo) zakonodajo razlagajo sodniki in ne peki in zidarji,

ki to še preradi počno po forumih. Ti lahko še tako veleumno kritiziraš sodstvo in zakonodajo

ampak, ko boš stal pred sodnikom boš pač moral narediti tako kot bo on dosodil (v končni fazi).

Zakaj že?

Vidiš, zato, ker je ta sodnik končal določene šole in razume zakaj gre,

ti pa tega nisi dosegel in najverjetneje napačno sklepaš.

Pa še nekaj naj ti povem: že veliko, res veliko doktorjev teh in onih - od zdravnikov,

zobozdravnikov, filozofov, književnikov itd. itd. do fizikov na JFju - sem spoznal,

ki so kelo in lopato prav tako spretno obračali kot zidarji, popravljali lastne avte kot mehaniki ..

torej delali zadeve katere običajno počno obrtniki, večinoma neizobraženi ljudje.

Nikoli, ponavljam NIKOLI, pa še nisem videl zidarja, peka, električarja itd., ki bi

opravljal operacije notranjih organov, popravljal zobe, lektoriral leposlovje, razsojal

o sporih, pisal ustavo itd. Celo Tito je ta zadeve prepuščal strokovnjakom, ki so

bili za to delo dovolj izobraženi in ni angažiral obrtnikov za pisanje ustave FLRJ.

Razumeš razliko?

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj naj ti povem: že veliko, res veliko doktorjev teh in onih - od zdravnikov,

zobozdravnikov, filozofov, književnikov itd. itd. do fizikov na JFju - sem spoznal,

ki so kelo in lopato prav tako spretno obračali kot zidarji, popravljali lastne avte kot mehaniki ..

torej delali zadeve katere običajno počno obrtniki, večinoma neizobraženi ljudje.

Nikoli, ponavljam NIKOLI, pa še nisem videl zidarja, peka, električarja itd., ki bi

opravljal operacije notranjih organov, popravljal zobe, lektoriral leposlovje, razsojal

o sporih, pisal ustavo itd. Celo Tito je ta zadeve prepuščal strokovnjakom, ki so

bili za to delo dovolj izobraženi in ni angažiral obrtnikov za pisanje ustave FLRJ.

Razumeš razliko?

:friend1:

... PA JE RES RAZLIKA.

Se 100% strinjam.

Brojedan... si eden tistih, ki nekaj napiše, pa z veseljem preberem... tudi dvakrat, če je treba ;)

...ampak..

ne lajajo tlele brez veze na tem (in še kakšnem) forumu, pa vsiljujejo nekomu (ovcam, ki ne znajo razmišljat) mišljenje, ki je (ovcam) skregano z logiko...

...in ko ga začne že to tolko bolet, da žali in ozmerja vsepoprek, se potem ...eh...kaj bi pisal...

Na svetu je 7 milijard ljudi. če rečem tko, čez prste... je polovica teh ljudi delovno sposobnih (drugo polovico pustimo zdej pri miru)..

...od te polovice jih polovica dela, da nekaj ustvari, druga polovica pa trguje, prekupčuje...bla.bla.bla...

tista polovica, ki dela...dela..in najbrž nima časa mislit na kake neumnosti (sevede so tudi tam lopovi....bumbarji....).

...tista druga polovica, ko trguje, prekupčuje...je bolj brihtna kot uni prvi, ker mislijo... zakaj bi delal, če mi ni treba.. sej uni delajo.. jest bom pa na njih služu...

...in če še to drugo polovico delimo na pol, jih polovica še zmeri šmungla, pa krade... druga polovica pa se ima še za več in jih..recimo.. nadzira..

...in te, ko se imajo še za več... jim ni treba delat...imajo čas misliti na nemnosti...pa ker imajo polne riti vsega.. se spomnijo marsikaj, kar drugim niti na pamet ne bi prišlo (na kar se veže naslov tematike)...

..in če še delimo naprej.... gre nekaj teh "naj naj" na vodilne položaje...oz. v politiko...

....pa če še delimo naprej.. jih je pa tam polovico gejev... druga polovica so pa obične pederčine... ( se najde kaka svetla izjema)...

..in ti nam solijo pamet...

Sej vem, kaj boste rekli...

...sem hotel tole zbrisat.. pa vendar se bo mogoče marsikdo nasmejal temu, kar sem napisal...ker ve, da je to približno res...

..tisti ki se bo pa užgal na to, ga pa verjetno boli... že ve zakaj..

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imajo moč to vse tako na tiho spreminjati, zakaj to niso storili sedaj? Ha? Res te prosim, da mi dogovoriš na to!

Mater kaki argumenti ... resno no ... prosim dajte se vsaj malo potrudit. Ali je res tako težko si vzeti 30 sekund in malce zagnati tisto med ušesi.

slučajno zadnjič poslušal po radiu ... če se ta zakon sprejme tak kot je ( no sprejet je ni pa še veljaven ) , je rekel nek gospod iz leve stranke - no potem ko bo veljaven pa se da veliko lažje spreminjati akte ki so v tem zakonu ... veliko lažje kot sestava novega zakona z istega področja , ki je baje časovno omejena na kar neko dobo , preden se lahko da ponovno v parlament .. torej glede tega ima robertjur kar prav ... veliko težje je sprejeti cel zakon kot pa dopolnila ali spremembe ... in s spremembami se lahko dopiše marsikaj ... kar se tiče sprejemanja zakona , sprejemanja sprememb in dopolnil zakonov ter procent glasov , ki je za to potreben v parlamentu naj pa kdo , ki se na to spozna , to poišče in linka ...

kec - še argument zakaj to niso storili sedaj - lažje je spreminjati sprejet in veljaven zakon kot pa sprejeti takega v katerem so res "močne" spremembe in ne bi niti slučajno prišel skozi katerikoli parlament tako kot je prišel ta , ki je sprejet in ga moramo seveda - ter s tem tudi breme ali bo naša odločitev primerna ali pač ne - volilci sprejeti na svoja ramena ... moje mnenje je, da potemtakem ne rabimo vseh teh šalabajzerjev , ki vsako stvar zajebejo in potem svojo odgovornost ali še slabše svojo nestrokovnost dajejo nam "navadnim" ljudem v presojo in odločanje...

kar se tiče istospolnih partnerjev in posvojitve bioloških otrok enega ...naj se znajdejo , saj zakoni to omogočajo ... le da so ti homiči ( pa da ne bo kdo mislil kakšen ksenofob sem - vsak naj živi po svoje kakor mu paše in me ne briga kako . le tega mi pač ni treba vsiljevati kot " edini prav" )tako zaverovani sami vase in v svoje visoke izobrazbe in prihodke , da se jim ne da na to pomisliti (al pa so enostavno preškrti kar pa potem lahko škodi otroku) ...jaz ubogi nevednež pa jim tega nimam namena povedati ...

celoten zakon pa je slab , ker ne vključuje marsikaterih problemov v zvezi z otroci, ki so veliko bolj pereči kot pa sama posvojitev teh otrok v istospolnih vezah( zaradi dedovanja če komu ni kaj jasno)...

vedno bolj se mi zdi , da je bolje živeti po starem zakonu ( ki mimogrede ni slab a je le zastarel za "sodobno družbo z večjimi ( in bolj izkrivljenimi ) potrebami" ) kot pa sprejeti nek nov zakon , ki je pomankljiv ... zakone sprejemati bo še čas in res ne vem , zakaj se vsakokrat , ko se pokaže nek interes določene skupine ljudi pa mora sprejemati nov zakon ??? pa saj kot pravijo se lažje naredi spremembe obstoječih členov ... eh seveda - samo malenkost " demokratičnih pomembnežev" si pač hoče zagotoviti nesmrtnost na naš račun ... komaj čakam , da jih pobere ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem dobil na mail:

GLASUJTE PROTI KOMUNISTIČNEM DRUŽINSKEM ZAKONIKU - komunisti so si skupaj s KGB pripravili teren za znaten uvoz ruskih "buzerantov" saj so v Rusiji popolnoma prepovedani. Načrtujejo odličen biznis in povezane imajo vse niti za trgovanje z otroci, prav tako s človeškimi organi. Ne sanjajte več naprej! Vas še ni izučilo, da je določena struktura "ljudi" v Sloveniji sestavljena iz totalnih izmečkov, vas niso že izropali do kosti, sedaj vam bodo požrli še preostalo!

Ta družinski zakonik je blodnja, nove vrste komunizem, kjer otroci postanejo dejansko lastnina "države", biološki starši postanejo le sredstvo za plemenitenje zasebnih žepov - uradnikom "republike" Slovenije. Podobno kot pri živalskem sexualnem trženju bulmastifov. Vsakemu povprečnemu državljanu Slovenije je mogoče naprtiti in nalepiti etiketo, da je nezmožen, tako ali drugače vzdrževati otroka in tako poseči v vsako družino, odvzeti otroka in ga prodati bogatim ruskim "buzerantom", ki se bodo trumoma naseli po Sloveniji. Tako bodo duhovno razvrednoteni slovenski starši, kateri so bili predhodno izropani s strani domačih izdajalcev, vidno levih in kvazi desnih, njihovi otroci pa bodo ostali etiketirani za vse življenje v bogatejših "buzerantskih" družinah, da so imeli ničvredne starše.

Demokracija ali nov zločin proti človeštvu ??? Bo tudi ljudstvo, tako izmanipulirano, sedaj glasovalo samo proti sebi ???

In še to, le 10 držav na svetu naj bi imelo peder-demokracijo, preostalih 181 držav pa te peder-demokracijie nimajo. V teh maloštevilnih 10 državicah s podobno peder-demokracijo, pa kljub temu lastnega ljudstva niso izropali! ZATO GLASUJTE - PROTI !

To je zarota. Vam jaz povem! :)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:notworthy: :notworthy: Pišuka Thumper kar soolze so mi pod šajbe prtekle!! :yea1::bounce:

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, tole..... a da je tak kretenizem res možen? :eek:

Oni Ajnštajnov Bertl je mel res prow!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW... nisem še zasledil, da bi kdo, ki je degeneriran, koga tako žalil na forumu.. očitno se počutiš ogroženega v manjšini, pa imaš tako taktiko samoobrambe...

....

Sploh ne. Ampak rečem bobu bob (in Bobu Bob). Kretenom pa - kreten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti morš vedet da Đastin je BIL novinar!! Ampak te reči zlezejo pod kožo in ko si enkat glodalec - podgana si to do smrti. Zadevo pa potrjuje to da mona rine v politiko! (zbor podgan) Tam se pač počuti doma.

Ti maš res probleme s celim svetom. En sam gnev in zarote povsod ... strezni se že enkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sej bom še kej napisal, pa grem na delovno akcijo zdele... čistit za tistimi, ki smetijo.....ki mislijo, da moramo navadni ljudje čistiti za nadljudmi...uni se pa režijo, pa spet smetijo veselo naprej....

Jaz na to (in tudi na prejšnjo) akcijo nisem šel. Ker se s tem samo daje potuha:

- brezvestnim odmetovalcem smeti

- neučinkovitim javnim službam, ki bi to morale počistiti.

Hkrati se s tem zgolj zganja PR za ljudi, ki to akcijo kao organizirajo, kot da nikoli prej in nikoli v bodoče niso in ne bodo potekale samostojne akcije. Pizda, okolje smo čistili že od malih nog, kot mularijo, v vrtcu in potem šoli, in še kdaj po tem ...

No, ja, tudi gospodična Petra, ki je to akcijo "izumila" (prekopirala iz tujine), se je malo naveličala in pravi, da je to zadnja akcija Očistimo Slovenijo ... zgleda, da je bil učinek dober in si je zagarantirala kake službe kje, pa se ne rabi več ukvarjat s fopanjem naroda ...

Vi pa kar pridno, na takih svet stoji ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: moderatorjem in administratorjem - volilni molk velja samo za tiste, ki so uradno prijavljeni kot organizatorji kampanje, ne pa tudi za nas, civilno prebivalstvo :-).

Zato mi odklenite ono temo ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO, da RobertJuru napiŠem, da pravzaprav nisem nikoli skrival, da se mi zdi tepec, da sem mu to že večkrat napisal in da se zato pravzaprav lahko temu čudi le iz čistega blefa ali dramatiziranja.

Pa ga stem nočem žaliti, le povem mu, kar opažam. Če bo iz tega kaj potegnil, bo, če ne pa tudi ok. Meni je vseeno, če živi v svetu zablod in paranoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: moderatorjem in administratorjem - volilni molk velja samo za tiste, ki so uradno prijavljeni kot organizatorji kampanje, ne pa tudi za nas, civilno prebivalstvo :-).

Zato mi odklenite ono temo ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO, da RobertJuru napiŠem, da pravzaprav nisem nikoli skrival, da se mi zdi tepec, da sem mu to že večkrat napisal in da se zato pravzaprav lahko temu čudi le iz čistega blefa ali dramatiziranja.

Pa ga stem nočem žaliti, le povem mu, kar opažam. Če bo iz tega kaj potegnil, bo, če ne pa tudi ok. Meni je vseeno, če živi v svetu zablod in paranoje.

Ej stari, Še dobr de so te odklenil!!! Sem mel filing de se ti bo kar scufal!?

Mal smo te med čistilno akcijo "predebatiral"v klubsem vzduŠju (k smo se lih s smetmi ukvarjal) pa se je rodila sijajna ideja zate k praviŠ de bi rad Šu na otok samih buzijev!!

Loh bi se Šli vlakca tko okol celga otočka..nardite krog ..se lepo pokonektate... poj pa ful hit spelujete pa bremzate, pa kukr de lokomotiva trokira itd. Ma... se bote že spomnl neki k sede.?

A zdej pa miŠ de loh s tabo tekmujem?? Ma nimam Šans Tazga ogromnga, Študiranga liskota ki si želi žvet med ritopiki posekat pa ne gre!!

Pa sej stari sori res... te nočen žalt.... ampak en ti pa more povedat kar ti gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal smo te med čistilno akcijo "predebatiral"v klubsem vzduŠju (k smo se lih s smetmi ukvarjal) pa se je rodila sijajna ideja zate k praviŠ de bi rad Šu na otok samih buzijev!!

Loh bi se Šli vlakca tko okol celga otočka..nardite krog ..se lepo pokonektate... poj pa ful hit spelujete pa bremzate, pa kukr de lokomotiva trokira itd. Ma... se bote že spomnl neki k sede.?

.

A ti to iz svojih iskuŠenj??? :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tisti ki se bo pa užgal na to, ga pa verjetno boli... že ve zakaj..

;)

Zanimivo napisano. Na koncu bi dodal le to, da je treba v naši družbi vse

te polovice pomešati med seboj pa dobimo prave izkristalizirane Butale.

A' sem se "užgalnato"?

:kva2:

:notworthy: :notworthy: Pišuka Thumper kar soolze so mi pod šajbe prtekle!! :yea1::bounce:

Aaahhhhh, daj ne pretiravaj, sy je le motomarsofski forum, zajebancija .. pa ne,

da ti tole preseravanje tule RES seže do srčka? In boš zdaj tule še jokcal

kot kaka baba pri "venecuelski limonadi"?

:slap:

Jaz na to (in tudi na prejšnjo) akcijo nisem šel. Ker se s tem samo daje potuha:

- brezvestnim odmetovalcem smeti

- neučinkovitim javnim službam, ki bi to morale počistiti ....

Točno moj pogled.

Zdaj so barabe snagarske še odvoz kosovnega materiala, ki je bil prej dobro organiziran 2X letno

ukinili in moraš odvoz (vsak človek/sosed posebej !!!) naročiti ... enkrat letno = brezplačno,

napisati seznam in biti poleg pri nalaganju - če ti kdo kaj ponoči odvrže na tvoj kup in ni na

seznamu - tega NE ODPELJEJO, ampak moraš to odpeljati sam, če nisi zraven NE ODPELJEJO,

če nimaš seznama NE ODPELJEJO .... Tako si potem prisiljen celo noč stražiti svoje smeti,

saj se preko noči kup gotovo poveča za 5X v tej novi zgodbi.

Zadnjič pa sem dal v kanto za bio odpadke 5 v butaro povezanih vej z vrta, dolgih cca 70 cm in

debelih okoli 4 cm. Smetar jih je izvlekel in odvrgle na asfalt pred hišo. Vajo smo ponovili 4X (!!)

in med tem telefonarili na Snago - dokler nisem popizdil in teh 5 vej odnesel v bližnjo hosto.

Sram me bodi, saj sem tako verjetno spočel novo divje odlagališče. :blush:

Qrcjihgleda .. Snaga sedaj dobesedno prisili ljujdi v divja odlagališča; potem pa jebejo

subinteligentni del nacije s takimi akcijami, da malo pozabijo na to, kako med tem Janša

spreminja zakone in državo v državo lačnih - cepci so pa "ponosni" na svojo okoljsko zavednost,

ki je samo nateg - kot večina takih zadev v Butalah.

Nekoč smo imeli polovico manj divjih odlagališč, ker je snaga odpeljala vse brez debate.

V nekaterih državah še danes to počnejo in potem v firmah sami ločujejo odpadke ter iz tega

delajo velik, dobičkonosen posel (brez državne podpore - kje vraga sem to bral .. ne da se

mi iskati - vendar dosegajo že 90% reciklažo, cilj pa je 100% reciklaža brez zažiganja in

zakopavanja odpadkov), dobijo ogromno delovnih mest ...

V taki državi pa seveda potem odpade drkanje državljanov na temo

"očistimo lasten svinjak".

Pa da ne boste mislili - sam sem za čisto okolje in intenzivno ločujem odpadke ter zelo pazim,

da po nepotrebnem ne sejem smeti okoli sebe - že desetletja nisem odvrgel papirčka na cesto

ali v naravo.

Ko pa to postane zajebavanje - pa ne sodelujem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej stari sori res... te nočen žalt.... ampak en ti pa more povedat kar ti gre.

Teb se je sfrklal, zgleda.

319726_10150671480972808_145207457807_9058094_1031020374_n.jpg

Popravljeno . Popravil JustinBieber
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

319726_10150671480972808_145207457807_9058094_1031020374_n.jpg

Potemtakem so kompletne Butale,

praktično brez izjeme politično nepismene,

če pogledaš kakšne politike imamo,

kako Vatikan fura vse skupaj, in da

gospodarska mafija "hara" brez milosti in brez nevarnosti obsodbe.

Čeprav so vse volitve in referendumi skoraj brez izjeme bogato obiskani.

Namreč - en pameten Butalc po imenu Jurij K. pravi sledeče:

"Ni važno koliko in kako delaš - važni so rezultati dela!"

Ta misel zelo verjetno presega domet večine Butalcev in tudi Brechtovega.

Da ima eden redkih pametnih Butalcev prav, seveda dokazujejo efekti Butal kot države,

kjer se vsi hudo angažirajo v demokraciji - pa je kljub temu vse v

popolni in brezizhodni pi*ki.

Al' misliš, da se motim?

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jebenti... jest sem pa že mislu (upal), da ste tapametni odnehal....

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namreč - en pameten Butalc po imenu Jurij K. pravi sledeče:

"Ni važno koliko in kako delaš - važni so rezultati dela!"

... samo še to... pol pa res neham...

ne vem kdo je prej napisal ( se mi ne da hodit nazaj gledat)... ko je bilo govora o izobrazbi in statistiki....

da vsi, možganski kirurgi, doktorji, lektorji...in ne vem še kdo vsi.. so nekaj naredili za to, da so to-kar so. SEVEDE... morali so se izobraziti. Ampak oni SO možganski kirurgi, lektorji, odvetniki...bla bla bla... in SO uspešni.

Me zanima koliko od vas je takih uspešnežev tule gor, ki drugim solite pamet in jih ozmerjate s cepci in (da ne naštevam).

Verjamem da ste se šolali, (glede na izražanje, retoriko..ki vam odlično laufa, splošno razgledanost....) vložili veliko truda v to, vendar vam je od vsega tega truda verjetno ostala samo izobrazba in sanje, da bi nekoč radi bili tisto, kar sem napisal zgoraj.. in prepričanje, da ste zdej, ko imate izobrazbo, bolj pametni od tistih brez izobrazbe.... in čivkate, kako smo ljudje ovce... vi hočete ljudi prepričati, da so ovce, ker pač imajo malo manj koleščkov, ki delajo v tistem predelu možganov kot v vaših glavah in potem se najde en naučen, ki lepo govori... prepriča ovce da meketajo namesto da blejejo....

..in taki gredo potem v politiko..

..al pa jim tudi tam ne uspe, pa tule gor bevskajo...

aja...

...volit pa sem šel ..aja , ne smem povedat....

..sem pa kljub temu dobil koristne informacije tule gor ;)

Brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!