Skoči na vsebino

ISTOSPOLNO STARŠEVSTVO


Priporočene objave

... ko je bilo govora o izobrazbi in statistiki....

da vsi ... blablabla ...

In .. a ' si hotel kaj povedati?

:glare:

Popravljeno . Popravil brojedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je je ampak ti to itak že veš!! :OK:

auč...

No - kot sem rekel že pred tremi tedni v svojih zapisih .. zakonik je padel.

Zdaj pa fanta - vi2 žurat in slavit.

Mi pa utapljat žalost v kaki dobri knjigi. Vseeno sem malce upal, da se motim.

:unsure:

Očitno drži tudi to, kar poudarjam povsod, da je največji problem Butal ravno to, da so v resnici prenatrpane z butalci.

(Op.:menda boste ja vedeli ZAKAJ včasih pišemo Butalci z veliko in drugič pa z malo začetnico.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..mene boli "K" za ta zakonik...me pa fejst boli, ko vidim kake primerke imamo tule gor na forumu, ki se imajo za neke "nad".. in solijo pamet drugim, da je treba nekaj doseči, delat...(in spet) blablabla...

..grem stavit, da si ti eden tistih, ki sem jih opisal ( v bistvu si jih, se mi zdi, ti naštel) ...in če sklepam: možganski kirurg verjetno nisi ( bi pa te najbrž z veseljem vzel za asistenta Dr. Frankenstein... pa Đastina tudi), doktor druge branže verjetno tudi ne.. preostane samo še, da si kak lektor, ali prevajalec (ker se greš utapljat v knjige)....

.. pa kolikor razberem iz tvojih prispevkov, si vse, kar imaš za pokazat, verjetno ne ustvaril sam, ampak pridobil po kaki lažji poti.. verjetno podedoval.. in ti ni težko srat s polno ritjo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi pa te najbrž z veseljem vzel za asistenta Dr. Frankenstein... pa Đastina tudi

Sori, z medicino se zaenkrat ne ukvarjam, čeprav včasih šok-terapiram posameznike na Motosvetu. Ampak to ni najbolj donosen posel, zato je teh aktivnosti zadnje čase izjemno malo. No, kakemu posebnemu primeru se še vedno posvetim, čisto iz antropoloških vzgibov.

:OK:

PS: Družinski zakonik je padu, jeba, kolega je pa že kupil domeno otrocinaprodaj.si in kupideco.si ... ode poslovna ideja u 3pm ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss: Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. verjetno ne ustvaril sam, ampak pridobil po kaki lažji poti.. verjetno podedoval.. in ti ni težko srat s polno ritjo....

Ne bo držalo .. nekaj sem podedoval, večino pa sam pridelal.

TI ne boš nikoli izvedel kako je to, če vsak dan ob 05:00 vstajaš, si do 14:00 v delavnici, potem pa do 23:00 na gradbišču kot zidarski pomočnik, nikoli ne boš izvedel kaj pomeni SAM razložiti s "šleperja" 10 ton cementnih vreč, nikoli ne boš izvedel kaj pomeni sam zmešati in na roke v vedru potegniti 70 ton betona v prvo nadstropje ... veš eno je vaše zahrbtno babje nakladanje na vaših srečanjih, povsem nekaj drugega pa resnica.

Dejstvo je pa, da taki tipi nikoli ne presežejo nivoja solataric z ljubljanske tržnice.

Pa previdno na cesti, da se ne spremeniš iz živega v mrtvega norca .. norc pa ostaneš v obeh primerih ... tkoaltko.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če vse to delaš, kar si napisal, si pa , oprosti, ker moram to rečt, res en cepec. Pa škoda da dan nima še kako uro več, da bi pridelal še solato, pa korenjček, da ti ne se bi bilo treba ponižat pa it na tržnico k solatarici, pa ji še tam glihat za ceno, k je solata itak čist predraga....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. če vse to delaš, kar si napisal, si pa , oprosti, ker moram to rečt, res en cepec. Pa škoda da dan nima še kako uro več, da bi pridelal še solato, pa korenjček, da ti ne se bi bilo treba ponižat pa it na tržnico k solatarici, pa ji še tam glihat za ceno, k je solata itak čist predraga....

Vse skozi pozabljaš, da moje noge tlačijo ta planet (časovno gledano) veliiiko, veliiiiko dlje kot tvoje.

Ne, ne delam več tega .. sem pa vse to nekoč (ko si se ti še odločal za levo ali desno jajce)

počel, da imam kar imam .. samo z norci pa res ne znam.

Pač nimam te sreče, da bi obvaldal še to spretnost - čeprav se trudim.

Nikoli se namreč ne konča debata, ko norci dokazujejo svoj prav, ki obstaja samo v njih norih glavudrah.

Vsekakor ti svetujem, da poiščeš strokovno pomoč, katere ti jaz ne morem nuditi. V ZD vzameš napotnico

potem bo šlo pa vse po utečenih postopkih.

Želim ti lep dan in varno vožnjo, da boš MORDA kdaj dočakal to, kar sem dočakal jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva ssta pa vidva zapela!!?? :surrender: Se javim za mediatorja ob kakem pivcu k lih oba poznam he he!! :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav. Velja ... samo da jaz ob Cockti.

Huh, to pa nevem če bo kul?=?? :eek: Po moje de maraš bit mal alkoholno izobražen de loh daš trmo na stranski tir. Drgač popadljivost in zajedljivost ne popusti!! :bounce:

Psst!! Sej žena nau vedla!! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čudno...toliko dobrega pa zopet ni uspelo :D Aja točno butale, pa take pa to :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, to pa nevem če bo kul?=?? :eek: Po moje de maraš bit mal alkoholno izobražen de loh daš trmo na stranski tir. Drgač popadljivost in zajedljivost ne popusti!! :bounce:

Psst!! Sej žena nau vedla!! :krneki:

:nono:

Lej, celo življenje uporabljam alko le kot začimbo za jedi. Vem, da določeni narodi - recimo Butalci - tega

ne morejo razumeti, ampak vsi moji prijatelji so se že sprijaznili s tem .. celo ti.

Pa se ti je zdelo, da sem popadljiv in zajedljiv?

:hmm:

Jaz - recimo, ne morem razumeti, zakaj velika večina za normalno obnašanje

v družbi, veselje in hece potrebuje "dosco", "štamprle" ali "superco"?

Skratka - mal' droge (relaxanta).

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jest tudi ne pijem alkohola, vendar pa bom zgleda moral začet pit malo relaxanta, ko poslušam butaleštine od butalcev... še posebej od določenih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tudi tvoje utemelitve proti še nisem nobene pametne prebrala.

Lahko pa si mirno vzameš zadnjo Sobotno prilogo in si prebereš kako je z istospolnimi partnerstvi v živalskem svetu. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tudi tvoje utemelitve proti še nisem nobene pametne prebrala.

Lahko pa si mirno vzameš zadnjo Sobotno prilogo in si prebereš kako je z istospolnimi partnerstvi v živalskem svetu. :closedeyes:

.. saj ne bo. Je preveč zapleteno zanj.

:yes:

nevem kje ima vajino ''butaljenje'' vezo z istospolnim starševstvom?

.. to je hudo razvlečena in dolgočasna zgodba, zato te ne bom mučil z razlago.

:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, tudi tvoje utemelitve proti še nisem nobene pametne prebrala.

Lahko pa si mirno vzameš zadnjo Sobotno prilogo in si prebereš kako je z istospolnimi partnerstvi v živalskem svetu. :closedeyes:

..kdo pa je rekel, da sem PROTI ?

.... bom prebral.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kje ima vajino ''butaljenje'' vezo z istospolnim starševstvom?

... jest tut ne... ;)

.. fajn se mi pa zdi kako se nekdo in užge na nekoga, ki (naj bi) drugače misli od njega...in ima samo on prav in nihče drug...

kot je tudi sam že napisal v eni drugi tematiki, da rad provocira.... ni pa pomislil, da se v podobni situaciji na drugi stani lahko znajde tudi sam...

...ni težko sprovocirat enega hudega kulerika.. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kulerika težko sprovociraš, kolerika pa verjetn en mičkeno-mal lažje ...

Kulerika pa spruvuceraš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakorkoli .. nič ni lažjega kot mene-kolerika sprovocirati. Potem, šele po tem ... pa postane težje.

:fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!