Skoči na vsebino

Sprememba nazivov moderatorjev


ALI SE STRINJATE, DA SE MODERATORJI URADNO PREIMENUJEJO V MOTORADIRKATORJE?  

28 članov je glasovalo

  1. 1. ALI SE STRINJATE, DA SE MODERATORJI URADNO PREIMENUJEJO V MOTORADIRKATORJE?

    • Ne
      29
    • Da
      45


Priporočene objave

nope.......tale dekel :arrow: If you go me on the nerven,I will put you into the gully,do the deckel drauf

and you will never see the tageslicht again.

:twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te bega? ....da ni borovnick,ali kaj drugega? :lol:

Da popolnoma nič ne razumem........včasih je bil DEKEL tist pokrov na štrbunk sekretu,k je muham onemogočal,da bi po skretu letale,pa so pol tok bl veselo na rit prletele,ko si jo pred lukno nastavu. :? :shock: :shock: :shock: :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 let pozneje...

pa fajn bi blo da bi profil moderatorja bil čim bolj izpopolnjen

(bolj pametne teme nisem našel o moderatorjih, vse so zakljenjene )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa fajn bi blo da bi profil moderatorja bil čim bolj izpopolnjen

Zakaj že?

Ja, zakaj že?

Ker vsak od nas hrepeni po tem, da bi vedel kompletno vse o ljubljeni osebi. Tudi stuhrle.

Ko bi vidva premogla vsaj malce empatije, vama ne bi bilo treba spraševat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker sem na A premorem bolj kot ne samo agresijo, apatijo, asocialnost in podobne Aštose.

Do empatije še dolgo ne bom prišla, da o simpatiji niti ne sanjam več ;)

ne bit taka... sej si že čist ardeča u faco... :beer1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako da moderatorji nimajo + in - , a se imajo za kaj več ? Če je zakon, velja za vse ali ne ? Ali ste vi kaj boljši ?

Ali je to je tako kot pri naših NEDOTAKLJIVIH politikih . . .:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem , če sem izbral pravilno temo , vendar me zanima , če tudi hrvati imajo tako stran kot je naša ---MOTOSVET ---

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem , če sem izbral pravilno temo , vendar me zanima , če tudi hrvati imajo tako stran kot je naša ---MOTOSVET ---

faca si, ni kaj... jaoo pa daj razmišljaj mal..hahahahahaah :lol1: res sem se iz dna srca nasejal :)

No, daj, pomisli še enkrat, če si izbral pravo temo?! :stupid:

alla, pa ti misliš da je? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem , če sem izbral pravilno temo , vendar me zanima , če je normalno, da ko lulam pozimi zunaj se kadi? :topic:

normalni osebki to počnejo na toplem in na wc-ju. toliko o tem....

Drugač pa bi blo pošteno da imajo teli zelenkoti tudi + - zraven svojih komentarjev ... bi pomoje kaj hitro zamenjali barvo na rdečo... kajne alla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako da moderatorji nimajo + in - , a se imajo za kaj več ? Če je zakon, velja za vse ali ne ? Ali ste vi kaj boljši ?

Ali je to je tako kot pri naših NEDOTAKLJIVIH politikih . . .:whistle:

Kaj a na tole pa še zmiraj ni odgovora ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

normalni osebki to počnejo na toplem in na wc-ju. toliko o tem....

Drugač pa bi blo pošteno da imajo teli zelenkoti tudi + - zraven svojih komentarjev ... bi pomoje kaj hitro zamenjali barvo na rdečo... kajne alla :grim

Đi, tebi sem se pa resno vsedla v srce :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a na tole pa še zmiraj ni odgovora ?

Pa saj nam lahko admin da kar vsakemu po miljon minusov, da se ne boste matrali s klikanjem ;)

Jeba, ampak nekdo mora tudi drek kidat za vami :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj nam lahko admin da kar vsakemu po miljon minusov, da se ne boste matrali s klikanjem ;)

Jeba, ampak nekdo mora tudi drek kidat za vami :P

Me ne zanima kaj vi kidate ( jaz danes sneg, drugi, ki so kmetje pač drek ) zanima me zakaj moderatorji nimate + in -, pa prosim, če mi lahko odgovoriš, ne da se kot naši politiki izmotavajo konkretnemu odgovoru in mlatijo prazno slamo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. da se malo vrnemo na naslov teme:

Rezultat ankete kaže, da je 59,38% tistih, ki so glasovali za spremembo naziva, medtem ko ostalih 40,62% tega predloga ne sprejema. Detaljna analiza je pokazala, da je v teh 40,62% oddanih glasovih 100% zastopanost administratorjev. Ker pa je bilo že prej omenjeno, da mora predlog sprejeti 99,9% uporabnikov motosveta (kaj češ, "gazda" pač uporablja argument moči) kot pobudnik ankete razglašam, da je predlog padel in da ostanemo na tem, kjer smo že bili ... :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!