Skoči na vsebino

Suzuki Swift 1.3 GTI


RHonda

Priporočene objave

Ne odpiram teme da bi pljuvali kok je to truga na kolesih in starina ampak zanima me, zakaj majo vsi ti avti 101hp (vsaj ti ki so v oglasih), v avtomagazinovem testu pa je pisalo 115hp @7300rpm. Je lahko mozno da toliko zmore avto brez katalizatorja al je se kaj drugega vmes? Ampak vsaj kokr mam jest izkusnje s katalizatorji ni mel avto nikoli vec konj ce si ga vzel ven tko da ne vem...Sem pa velik fan starih swiftov, civicov, crx in podobnega pleha in sem mnenja da to kar delajo zdaj, jim ne seze do kolen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so ble tut cele znanosti. Uradno naj bi bil 115KM sam na japonskem,pol drugi pa govorijo,da je bil tisti brez katolizatorja tudi pri nas 115KM.Tko,da se sam ne vem cist tocno kako je blo. Drgac pa huuuud avto,sem ga imel in ga kr mal za trenutke pogresam :) Edin minus je bil rja,drgac je pa letel k raketa :) (no ja,tut obcutek je bil cist drugi,kar se hitrosti tice :) ).

Popravljeno . Popravil ProdriveR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak zanima me, zakaj majo vsi ti avti 101hp (vsaj ti ki so v oglasih), v avtomagazinovem testu pa je pisalo 115hp @7300rpm.

Ker smo očitno ljudje bolj realni kot pa naše revije,ki niso vredne pol p.tople vode!

Sej avtek ni tak slab.Sam imaš pa katastrofa dela,da ga nazaj ujameš,če v ovinku naletiš na malo višjo "fliko",kar pa je na naših cestah vsakdanjica!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!