Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

No ljudje motoristi, katere konjicke na dveh kolesih imate v lasti, pa kako ste kaj zadovoljni z njimi, kaj bi radi videli da bi bilo drugace,boljše??...

Jaz sem do sedaj imel Yamaho TDR125, 26.000km, šla elektronika, prodal, kupu novo Aprilio RS125, nobenih problemov, pri 13.000km prodal...zdej pa cakam, pa sline cedim na forumu ko vsi pišete kako se vozte...

pa LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugace pa jaz vozim Kawasaki GPZ 500S, letnik 1988.

Zadovoljen, nobenih vecjih tezav (tok tok), razen tega, da alo vec olja popapa, kar je posledica let in mogoce v prihodnosti kaksne menjave tesnil in obrockov (priporoceno od Elise, ce bo sila). Zaenkrat se gre. Me pa malo daje, da bi kupil kaj vecjega, ampak ko potem skalkuliram vecje stroske in svoja leta (sem malo bolj "umirjen" ), me kar mine in bom najbrz se nekaj let kar na tem. Razen, ce me ne strafne kaksnih 200 mio na lotu ta teden...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kawa ZR7 - dober motor ampak malo premalo PS, nikoli ni dovolj!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kawasaki gpz 750 predelan v chopperja.

Yes, go naked... (o keri pa govorimo... dr.Looney, Pupa, Perla??)

Einherjer

-------------

SUPPORT YOUR LOCAL FIRESTARTER!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

YAMAHA XJR 1300 partizansko ime

Luka kateri letnik je tvoja CB-jka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

/quote]

Lep motor, kakšne barve?

CRNE Ker se prej ni videlo,partizansko ime je

BASIKA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

900SS to je cestn ane?? Al je ksna druga varianta??

Cestn ja, cel oklep, taka mašina kot na monstru 900.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SS je super sport... ja je cestni

Jaz furam 206 hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Yamaha Virago 750

Kako se kaj obnese Virago 750 - mislim v primerjavi z Viragom 535??? Se splaca menjat (iz 535 na 750)?

Kot je verjetno razvidno, vozim moped Virago 535. Osebno mi je zelo vsec (malo sem ga tudi sam poskusil polepsati z dodatno opremo). Za moj nacin voznje kar OK (kaksen konjicek vec bi mi vseeno prav prisel), moti me malo premajhen rezervoar (OK, kaksna kavica vec na poti, na Petrolu), lahko bi bile zavore malo boljse, katastrofalen pa se mi zdi menjalnik - ce temu sploh lahko tako rece (mogoce bi bil boljsi izraz "premetalnik" ) - saj vcasih pri menjavi ropota, da mi je kar nerodno.

mejte se!

jado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zivljenju sem vozil samo MZ 250 ter Virago 750. Kako se obnasa v primerjavi z drugimi ne morem komentirat. 535 mi ni vsec, 750 ima drugacno obliko, predvsem oblika me je prepricala v nakup. Malo mi je zmanjkalo denarja za 1100. Ce razmisljas o zamenjavi bi na tvojem mestu kupil 1100. Rezervoar se mi zdi majhen tudi na 750, najraje bi ga mel za ene 20L tko gre pa tja 14-15, vendar pa ima motor dosti nizko porabo - tja okoli 5 litrov. Ko prestavim v prvo se dostikrat slisi skrt, vcasih tudi med voznjo. Je pa precej odvisno od olja - ko zamenjam olje se prestavlja obcutno bolje.

Ce razmisljas o nadgradnji go for 1100. Registracija bo visja, cena bo tudi ksnih 1500-2000 dm visja od 750(za mojega sm dal 1Mio sit), bos mel pa malo vec zaloge moci in vec rezerve za naprej. Drugace pa je Virago zakon

--

"When in doubt hit the gas..."

Edited by - alexb on 02/08/2001 12:58:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!