Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

Kawasaki vn 800 classic, odlicen bike za lagodno voznjo, opazovanje okolice, glede na kilograme lepo vodljiv, dokaj ugodna poraba 5-6 l/100km, olja ne je, dela brez vsakrsnih problemov (25000km) samo redni servisi in gume.

Zal samo ne mara ovinkov, obozuje bolj ravne neskoncno dolge ceste

Za premagovanje Kacjih rid pa se peljes kot penzionist in bi blo treba za potesitev taksnih uzitkov met se enga bolj dirkalnega

LP, vulcan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zulf,navaden supermoto ima e-starter,samo SC modeli so brez.

http://en.ktm.at/set_index.asp -> models & specs -> LC4 supermoto -> pa izbiraj.

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Duke....first( moja bivsa ljubezen...tezko smo se rastali) & second edition sta brez štarterja...

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Popravil/a - nearrain dne 18/04/2002 ob 22:56:51

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, zaenkrat je aktualna se 125 kubicna Cagiva, ampak oca so se odlocl, da mi bodo dodal par jurjev, tko da bo pod streho kmal Varadero... Vec o lastnostih cez 2 tedna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hja, zaenkrat je aktualna se 125 kubicna Cagiva, ampak oca so se odlocl, da mi bodo dodal par jurjev, tko da bo pod streho kmal Varadero... Vec o lastnostih cez 2 tedna!

UUUUUUUUUUUUUUUPSSSS..... iz 125 na Varadero?????? SUICIDNO ni kej!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mogoče pa misli Varadero 125? Kolikor vem, obstaja.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Obstaja, in še prav lepo in zaresno izgleda! In ker je Boka še dijak(vsaj tako mu piše v profilu) mislim, da bo kar 125 taprav.

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varadero 125 je carski motor, ce koga zanima lahko dam na net tudi njegov test iz tujine....zakon ampak se mi zdi le nekoliko predrag!

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še moja malenkost:

Vozim Kawasaki KMX 125, motor je za enduro, kakršna pač je soliden na cesti, da ne omenim brezpotij, največji užitek pa je dir čez drn in strn, skoraj kot prijateljev kros. Res da je malo nežnejši in dokaj pije , kar se tudi mora nekje poznati . Skratka, čisto OK, le da je po dveh letih postal prešvoh... Priporočam tistim, ki se uvajajo v močnejše reči. Za tiste,ki jim je všeč mehka vožnja skoraj brez terenskih omejitev !

Mater nakladam, a ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, OK, priznam, da je Varadero eden mojih sanjskih motociklov in da se ga resnično ne bi branil v svoji garaži.. Res je, da se Cagiva povsem obnese, le pije rada.. Kar pa pri teh cenah bencina ni tako zanemarljivo. V bistvu me zanima, kako izgleda kakšna YAMAHA XT, letnik tam okrog '92.. Je morda kdo lastnik takšne "zverince"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim kawasaki zx6R Ninja '97. Ima 44k KM (iz principa sem si zadal cilj 100k). Zelo okreten in ima dobro veterno zaščito. Zanimivost: Prve svečke (NGK) sem menjal na 42k (vmes dvakrat čistil in nastavil razmak). Veriga in zobnika še v mejah uporabnosti. Zelo hvaležen in trpežen motor. Njegova velika slabost je, da je kljub do kraja zategnjenim vzmetem v vilicah in zadaj (max. višina motorja), v ovinku kar naprej na tačkah oz. desno na izpušnem loncu. Težavo sem rešil tako, da sem naredil nove krajše tačke (seveda je to zelo nevarno, ker moraš imeti max. mejo nagiba motorja v krvi) in sedaj gre v ovinke tiho, brez kovinskega zvoka (desno imam se vedno problem z originalnim auspuhom). Upam, da ne bo enkrat močan kovinski zvok . Drugače vozim navadne D207.

lp Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Hyosunga Aquilo 250. Sem kar zadovoljna. Občasno vozim Drag starja 650 od moje ta težje polovice in BMW R 850 RT, čeprav še nimam licence neomejeno, ampak za užitek se splača malo reskirat.

Babi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam vozim Hyosung Aqiula 125 ccm in sem s sodelovanjem agregata in konstrukcije kar zadovoljen(beri:izkušen avtomobilist-neizzkušen motociklist).

L.P.kozi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz virage 535 pristal na Cagivi planet 125 (upam da samo za kratek cas). Ce bi na planetko dal masino od 535 bi bla kombinacija idealna. Cagiva je res odlicna: okvir, oblika, teza=116kg, okretnost, gume, bremze so skor prehude (brembo)... masina pa je zalost(ampak za 16letnike odlicna izbira, ce poznate kakega interesenta naj se mi javi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Vceraj nabavil Yamaho YZF600R Thundercat.

Zenkrat impresioniran s pospeski (prej ZZR 250)

Upam da se clovek tega ne navadi , hm sicer pa se sprasujem zakaj pol eni vozijo motorje s 135+ konji

lp Loyo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vse se navadiš, odvisno pač od tega kolk pogosto in do kake mere izkoriščaš to moč...135+ konjev....uaauuu...too much za mene Jaz bi bil čist zadovoljen z BMW K 1200 LT in in 98KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupl nedolgotega KTM 620 egs

za komentar bo pa se mal za pocakat, lahko recem samo da gre ko pes ,za enduro

upam da se bom se dolgo vozil

Popravil/a - cypena dne 11/05/2002 ob 04:10:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

kupl nedolgotega KTM 620 egs

za komentar bo pa se mal za pocakat, lahko recem samo da gre ko pes ,za enduro

upam da se bom se dolgo vozil

Popravil/a - cypena dne 11/05/2002 ob 04:10:23

620 je zakon, traktor na dveh kolesih....

P.S: Zdej k si ga kupu pa ne mores spat do 4h zjutraj a

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

BMW R 1200 C

lp.,

bmw

Kako se kaj vozi? Kaj teľav?

nikakršnih težav za enkrat (razen s kromom),drugače se zelo dobro vozi.Zlasti v dolgih ovinkih je zelo stabilen, v kratkih in ostrih je pa malo okoren.

lp.,

bmw

P.S: kar nekaj časa traja da se navadiš na kardan,navor (100Nm) in na boxer mašino

Popravil/a - bmw dne 11/05/2002 ob 22:37:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozim Hondo NSR 125. Lep napredek ce si prej vozil skuter.

Po sestih mescih brez problemov razen da mi zadnje cajte neki serjejo kontakti pr sprednji desni kratki luči.

V naslednjem letu pa racunam na kawo GPZ 500 al pa diversion 600.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!