Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

Napak razumete... Sm hotu samo povedat, da je blo tud še pred hondo in hayabuso kaj drugega!

Glede moči: govorim o izkoristku vseh konjev (torej 160+), ne pa o navoru. Poleg tega govorim o razlikah med 160 in 150 konji pri isti kubikaži. Pri 60 km/h ne izkoristiš niti 50% hayabusinega agregata - daš gas in BUUUM po tleh (zadnje kolo gre adijo)

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kaj govorim... Vozim ZZR 250, do zdaj pa največ vozu 100 km. Tako, da debatirajte naprej brez mene.

Edino kar bi dodal - se vidimo v ovinkih...

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehehe sej večina ma tud probleme ko gas zapira. Je čist isto k bi bremzo pohodu...

Jebeš mir bez rata!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati Monster 750

Na 4. strani te teme, avgusta lani sem zapisal samo, da vozim Ducati Monster 750, sedaj 10.000km kasneje po skupaj 27.000km prevoženih kilometrih naj dodam še, da so moje izkužnje s tem motorjem samo pozitivne.

Me ni nikoli pustil na cedilu, ima odlične vozne lastnosti, pravi dvocilindrski karakter in zvok za bogove.

Odlično se obnese v vseh načinih vožnje (dolga potovanja, dirkanje po ovinkih, vožnja po mestu ...) in je po moje stilsko najbolj dodelan motor vseh časov (design forever).

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Popravil/a - hotschko dne 04/06/2002 ob 23:20:37

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, pozanimaj se pri Ducatiju, če rabijo piarovca oz. strokovnjaka za marketing! Služba je ziher dobro plačana, ti pa znaš vedno tako prepričljivo in doživeto poudariti prednosti čistokrvnih italijanskih strojev pred aziatskimi (in ostalimi) podrtijami...

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa znaš vedno tako prepričljivo in doživeto poudariti prednosti čistokrvnih italijanskih strojev pred aziatskimi (in ostalimi) podrtijami...

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne, to je bil samo malce zloben namig na bikerje, ki znajo zelo strokovno "svojo" znamko povzdigniti v nebo (in pri tem nonšalantno spljuvati ostale, čeprav Hotschko tega v resnici ne dela, če smo pošteni)...

S Suzo pa sem zaenkrat zelo zadovoljen. Soliden kompromis med športnostjo, udobjem in zanesljivostjo, in to za ugodno ceno. Priporočam!

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem samo napisal, kaj mislim o svojem motorju.

hotschko

{Born To Lose Live To Win}

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tri leta sem vozu CBR 600 3x razbita pa nobenih problemov - super motor. Zdej mam pa suzuki GSXR 600. 9000 km pa so že težave - prvi vtisi so zelo slabi ampak pele se pa super

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašate suzuki je zakon.Imel sem že rf 600,rf 900,sv 650 s z nobenim težav.Ko sem pa imel aprilio pegaso sem bil več na servisu z njo kot na cesti.Pri zxr 750r pa se mi je zamerilo vžiganje.Nikoli nisi vedo ,če bo vžgal.skratka SUZUKI JE ZAKON.

suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vozet mam KTM 520 EXC hard enduro, če pa res nimam kaj počet se pa vozem z KTM LC4 super moto__(cestna izvedba)Tok da me do bifeja prvleče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

Ponosno izjavljam, da sem od vceraj lastnik Kawasakija ER 5!!! (letnik 2000, 7500km). moj prvi motor. gre ko šus, se zdaj nisem cisto k sebi prisel. vsake pol ure ga hodim ven gledat.

urbi

p.s.: se razen ob sredah na tromostovju Motosvetovci se kje dobivate ? bi vprasal za kak nasvet pa to .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ponosno izjavljam, da sem od vceraj lastnik Kawasakija ER 5!!! ...Čestitke!! Je pa res filing, prvi resni moped... Uživaj!!quote:p.s.: se razen ob sredah na tromostovju Motosvetovci se kje dobivate ? bi vprasal za kak nasvet pa to .

Vsako sredo zvečer po Tromostovju še v Old London pubu, industrijska cona Trzin, vstop prost.(glej topic Motosvetova sreda)

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Triumph speed triple.

Puma the animal

Vtisi, izkušnje?? (me prav firbec matra, kako se zadeva pelje...)

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čuj @gapec kaj te zafrkava pri motorju? Kaj si novega kupil da maš 9k kilometrov al si tolk ti znjim naredil...?? Moje skromno mnenje je da je suzuki kar eden boljših proizvajalcev motorjev... sej veste kolk se jaz spomnim je bil GSX600R letnik 97 prvi motor ki je mel manj kot 200kg... ajd

Necy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Triumph speed triple.

Puma the animal

Se že v profilu vid (po starosti), da maš ornk stroj.

Jaz tudi Triumph, ampak Trophy.

AVE TRUMPHATOR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zaenkrat vozim Hondo CB 600 Hornet. Kar se tiče vožnje super motor, udoben, še kar hiter. :shock: :D .

Če bo vse prav pa bo mogoče drugo leto padla kakšna RR-ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MG Le mans 850 in ZZR 1100. Z obema zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst zaenkrat še kr ustajam na skuterju Derbi. Za poznej pa še nisem prepričan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!