Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

Vozim Kawasaki ZZ-R 250. Moj prvi "ta zaresen" motor. Zelo zadovoljen - res da ni raketa, je pa idealen motor za učenje sport vožnje. Pospeški do 120 km/h odlični (za sabo pustiš vse avte - no ferrarija glih ne, sam kolk jih je pri nas...).

Prednosti: Mala poraba, zanesljiv, poceni registracija, vzdrževanje, vsi užitki (pospešek, polaganje, ovinki, prehitevanje,...)

Skratka sploh mi ni žal, da sem ga kupil (kljub novemu zakonu), menim, da se en začetnik s tem motorjem veliko bolje in hitreje nauči vožnje, kot pa če bi šel direktno na recimo ninjo 6.

Več info o motorju na: www.geocities.com/koroskimotorist

Jebat ga, takav ti je život!!! Pol pa itak crkneš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vozim yamaho 650 dragstar classic-in sem resnično zadovoljen-ima vse kvalitete,ki sem si jih želel pri motorju in zelo malo tistega ,kar si nisem želel...

lp

Po žaru tvojih oči.....ob pripovedovanju po dnevnih izletih....sem TRDNO prepričan,da govoriš resnico,samo resnico in nič drugega kot resnico.

Bom pa za vsak slučaj še Vijolco vprašu hahahahahahhahahaa....in upam da ne bom kej tazga pol okol nosu

Klimbra.....saj le najmehkejši je dovolj nežen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da admini ne bodo prevec jezni, ....

Preberal sem si članek, ki govori o nakupu rabljenega motorja,....

Hvala za odgovore in lp

We are in this together!

------------------------------------

nic jezni ,sem v novo temo kopiral,ker je vprasanje interesantno.

Popravil/a - Ice dne 18/03/2002 ob 18:50:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

ah dej dej, vozne lastnosti ma ziher slabse, plus ketna ni nobena prednost, prej minus. Pa v ridah ga ziher pusti intruder in viraga zadi. Lep je pa..hmm za klasike morda.

alex

--

"When in doubt hit the gas..."

Se popolnoma strinjam z Alexsom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa mi ni niti malo žal, je R1 dosti boljši motor kot pa 900 RR do letnika 99 seveda. Nova 900 je pa baje itak zakon za sebe.

Kaj pa praviš na Suuuuu zuuuuu kiiiii !

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz pa vozim Gilero RC 125 narejena leta Gospodovega 1993.

Gištel enkraten, lepo se pelje, dobre bremze, zadnji feder bi bil lahko malo kvalitetnejši,pa mašina je občutljiva ko hudič.

Za začetek bo že, pol pa kakšnega BMW F650.

Pelu F650 (tastaro varianto), pa je zadeva cepljena proti pospeševanju oz. kakršnikoli želji po prehitevanju. Ko odpreš gas malce bolj zavibrira, kakšnega drugega blaznega efekta pa ni bilo. Podobni "pospeški" kot pri mojem ex MG V35 (350ccm, 26kW, 154kg).

Pravijo da so novejši boljši. Upam.

Odvisno od financ, ampak v tem rangu bi si raje pogledal transalpa.

O KLRu tudi nisem slišal nič pretirano dobrega. Raje KLE.

Pegaso... nič slišal od lastnikov... nejbrž dela.

Če pa že hočeš BMW pa magar R65 če za kej novejšega ni ča$a.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa mi ni niti malo žal, je R1 dosti boljši motor kot pa 900 RR do letnika 99 seveda. Nova 900 je pa baje itak zakon za sebe.

Kaj pa praviš na Suuuuu zuuuuu kiiiii !

Pa ne okol govort !

Daj daj daj kaj mi že groziš? Ok te pa naj bo no!!

Go in peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm..replika...

o bmwjih sicer ne vem prav dosti... me niti posebej ne zanimajo... transalp je po vseh kazalcih definitivno najboljsi v svojem rangu... ne poznam nikogar, ki bi se pritozeval.... ker pa tudi sam po malem iscem nekaj takega sem vzel stare salomonce v roke in poklical par ljudi.... kle je baje tut len ko hudic, ceprav naj bi bla masina identicni tisti z gpzja... o pegasotu pa en citat: "ja jest bi reku da je pegaso ful dobr sam za gledat, to je pa tut vse, kar je na njem dobro"....

(www.motorradonline.de ma kr zanimive teste........)

Speed king

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

BMW R 1150 GS

Vrhunski motor za vožnjo po slovenskih cestah v dvoje, izredno zabaven v solo vožnji, ma pa eno velko slabost: Je treba sabo olje vozt, drugace ga hitro ne vidis vec, ko pogledas na okence na bloku motorja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

BMW R 1150 GS

Vrhunski motor za vožnjo po slovenskih cestah v dvoje, izredno zabaven v solo vožnji, ma pa eno velko slabost: Je treba sabo olje vozt, drugace ga hitro ne vidis vec, ko pogledas na okence na bloku motorja!

Najprej lepo pozdravljen!

Veš zdej pa vem zakaj si 3 kufre nabavu.

K greš kam dl morš še ole sabo vozt.

puuuuuuuuuuniiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helow helow

mojo malenkost pa prevaža cbr600 ga imam šele pol mesca pa mi je že ratu prešvoh! problem je, ker se ga ne upam spravit nad 8000/min (preveč glasen) zaradi presramežljivega izpita (A-350), modri možje z loparji se pa lahko skrivajo kjerkoli! se pa ve da ima agregat pri 8000/min šele 60KM (aaa..evo kje je problem)! še bolj žalostno je ker sem prej vozil MZ250(21KM!!!) pa jamram da je cbr prešvoh! a me ni za stepst?

več o njem pa ko naredim vsaj 2000km!

do takrat lep pozdrav vsem

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duhc, en nasvet: najdi lepo cop-free cesto in privij motor v rdeče vsaj do tretje, četrte prestave! Že zaradi samega občutka se splača malo tvegat. Sicer pa ti z malo sreče niti ne bi kaj dosti težili, če imaš vsaj A350.

Uzdaj se u se i u svoje kljuse!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nardil prvih 50 kilometrov s Suzukijem GSX-750-R in prvi občutki so zelo dobri, če bi blo pa še vreme lepše, bi blo pa že super.

Motor je pošteno močen, zelo lepo in lahkotno vodljiv, zelo dobre zavore, le vzmetenje bo treba malo nastavit na moje kile in moj način vožnje.

V primerjavi s Suzukijem GSX-600-R, ki sem ga vozil lani je na razpolago precej več konjev, motor pa se še lažje pelje.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iggy: oj! ja veš kaj jst imam problem ker moram do take ceste najprej pridet! žvim v enem takem kraju kjer so lahko copsi ma prou na vsaki cesti iz kraja ven! ..in ker je moja zverinca zlo glasna in itak se na ta zvok in barvo in obliko vsi ozirajo pomoje tudi policaji komaj cakajo da pac "tega mulca bom ustavu, neki mu bom ze dobil za placat..." ne vem no, sej lahko sem samo pesimist samo jst v življenju nimam sreče, kaj šele da bi jo imel s policaji!

ok, malo sem zašel iz teme, se opravičujem!

je pa res da bi blo treba odpret temo oziroma nrdit anketo koliko se jih vozi brez izpita, koliko s premočnim motorjem in prešvoh izpitom kot je nevemkdo nevemkje že napisal...

ok dost je blo pacanja po temi/forumu, ne me ubit

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

je pa res da bi blo treba odpret temo oziroma nrdit anketo koliko se jih vozi brez izpita, koliko s premočnim motorjem in prešvoh izpitom kot je nevemkdo nevemkje že napisal...

Alo alo ... ... ne ga srat !!!!!

A da bi kar sami spisek prekrškarjev nardili ... da bi vam še gdo doma pocinglau ... vi ste tisti ki ... pamet v roke ... pridite na FS pa se tam zmente.

Pa ne okol govort !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

helow helow

mojo malenkost pa prevaža cbr600 ga imam šele pol mesca pa mi je že ratu prešvoh! problem je, ker se ga ne upam spravit nad 8000/min (preveč glasen) zaradi presramežljivega izpita (A-350), modri možje z loparji se pa lahko skrivajo kjerkoli! se pa ve da ima agregat pri 8000/min šele 60KM (aaa..evo kje je problem)! še bolj žalostno je ker sem prej vozil MZ250(21KM!!!) pa jamram da je cbr prešvoh! a me ni za stepst?

več o njem pa ko naredim vsaj 2000km!

do takrat lep pozdrav vsem

Once a biker, always a biker!

Kako je pa lahko CBR 600 glasna? meni se je zdelo, da prav pohlevno žvižga.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Men pa karajsa poletje Ducati Monster 750.vm povem, motor z dušo.

Komi, bravo. To je motor.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večna želja;KTM 620 supermoto,mal je velik sam ko enkrat speleš pa rula.Ful okreten,odlični pospeški(za enduro),ni potrebe po šaltanju sploh,pa sound...Ni bolšga za ovinke do 120km/h.Sam kurblat se ga je treba navadet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ike: no ja, maš prav, se ni za hecat s temi rečmi! bom moru lih na kako FS prist! can't wait to meet you people...ups...bikers!

macica: ja ja sej kadar sm jst na njej in se vozim zelo lepo žvižga in itak je zvok res fenomenalen skozi vse obrate z gasom al brez! drugače se ga sliši s pločnika oziroma avtobusne kjer merijo copsi! je ful glasneje vse skup! sicer pa ni panike, danes sem šel malo daljši krog in sem vozil nonstop v 6 prestavi tko da je bil mir

vse bo lepo in prav dokler bo tko!

LP duhc

Once a biker, always a biker!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!