Skoči na vsebino

Katere motorje vozite...?? -- Izkušnje z njimi


robberrt

Priporočene objave

BMW K100 RT, pije 5,5 litrov, samo kihneš proti desni roki, pa gre ko hudič, zavore kar v redu, težek za premaknit na mestu, ko pa leze po polževo pa izredno stabilen, sopotnica pravi, da je sedež odličen, in stopalke ravno prav. In kar nekaj kufrov gre gor. Po treh urah vožnje ne boli nič, takoj tudi prestaviš v peto nato pa se s prestavljanjem ne ubadaš več.

[sorry, sem bil prelen za ustvarjat original]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z1000 letnik 04,nekaj sprememb,sicer ne prav veliko,kar sodi zraven:drugi avspuh,nosilček za tablico,smerokazi,ogledala,drugo krmilo,pokrovi motorja,pa še kašna malenkost bi se verjetno našla.kar se tiče pa ostalega sem ful zadovoljen,pelje se lepo navora je dovolj,moči tudi (če bi bilo še več ne bi bilo nič narobe)......skratka zadovoljen....... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

TDM 900 LETNIK 04 4500 km presedlal iz xtz 750 ST prijetno presenečen nad voznimi lastnostmi, porabo skratka tak motor sem si vedno želel :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Yamaha Virago 750

Kako se kaj obnese Virago 750 - mislim v primerjavi z Viragom 535??? Se splaca menjat (iz 535 na 750)?

Kot je verjetno razvidno, vozim moped Virago 535. Osebno mi je zelo vsec (malo sem ga tudi sam poskusil polepsati z dodatno opremo). Za moj nacin voznje kar OK (kaksen konjicek vec bi mi vseeno prav prisel), moti me malo premajhen rezervoar (OK, kaksna kavica vec na poti, na Petrolu), lahko bi bile zavore malo boljse, katastrofalen pa se mi zdi menjalnik - ce temu sploh lahko tako rece (mogoce bi bil boljsi izraz "premetalnik"  ) - saj vcasih pri menjavi ropota, da mi je kar nerodno.

mejte se!

jado

Jaz mam viragota 750 zdaj drugo leto in nimam pripomb. Vendar pa sem navajena, da vsaki dve leti menjam motor in zato ga letos tudi prodajam. Če te zanima se oglasi.

post-6041-1125054851_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil msimon234
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj opravil cca. 7500 km in moram reči, da sem iz dneva v dan bolj zadovoljen s svojim BMW K 1200 LT!! :wub:

gre kot po tirnicah in da o udobju sploh ne govorim... :OK:

ko sem bil letos v Grčiji sem se peljal 50 km v nalivu brez dežnega kombinezona in bil moker samo malo med nogami, ker je od čelade kapljalo direkt na moj k...!

polno naložena+sopotnica in ni pil več kot 5 litrov!!! :yea1:

muziko na glas in gasa!! :yea2:

Popravljeno . Popravil netopir1930
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha FZ6S Fazer, do sedaj 8000 km, brez vsakršnih problemov, poraba okoli 5 litrov, najbolj sem zadovoljen z večuporabnostjo motorja, dopušča zadovoljivo športno vožnjo, poleg tega pa ji ne zmanjka sape na daljših potovanjih s sopotnikom in prtljago. Edino kar pogrešam je malo več navora v nizkih obratih. Skratka za moje moto potrebe odlična izbira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1000rr / 2005 lep, eleganten, ravno prav močen, dobro vodljiv, žejen 7-8 l / 100 km

post-6376-1125314633_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos prevozil 6k s tole "lubico" (HONDA VF750 C- MAGNA) in resnično navdušen. Zelo nizko težišče, veliko navora in moči, tudi kadar je vožnja lenobna. Zavidljivi pospeški in užitek na daljših vožnjah ter med vijuganjem.

Res ljubezen, ki se je preselila v dnevno sobo, hahahaaa.

Srečno :yea1: :yea1: :yea1:

post-6182-1125329384_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Africa Twin 750, letnik 1992, 97.000 km, redno servisiran, poraba olja = 0, barva; lepa (ko je očiščen). Prede pa, kot divja mačka!

"NI naprodaj"!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pegaso 2001 i.e.

razstelan da bl ne more bit

zaug splo ne dela vec, pa je mehanski, ne elektronski

%CO baje cist v kurcu

na servisu ga probajo popravt, pa jim zaenkrat ni nic jasno

in pomoje jim spet racunalnik prav, "sve je OK" :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Honda hornet 600 letnik 2000

Motor za vožnjo odličen,najbolj mu ležijo hitri pregledni ovinki,poraba od 5 do 5,5 litra,za vožnjo če si sam nobenega preganjanja motorja pri prehitevanjuv,v dvoje pa se ga je treba malo navadit ampak ni hudega,skratka odličen motor za vsaki dan ali za kakšne dljše ture. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja 636 2004. za1x vse superca. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hornet 900f :OK: poraba do 5.5l,ogromno navora,zadost moči,izredno vodljiv.......grajam pa menjalnik :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TDM 900, l 2003. Dovolj moči in navora, zavore odlične, velik rezervoar... Z eno besedo odlična

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki gs500f, odlicen za dolge relacije, za "jago" mu manjka precej moci, majhni stroski, poraba 4-5,5l...zaenkrat zadovoljen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yama wr 450

dobro izdelan motor, niti ne trese, zleze marsikam, hitro, pa tudi počasi, poraba od 5 do 10 l, moč zelo fajn se da dozirat, malo bolj okoren kot konkurenca, res pa je, da je ne vrže iz smeri vsak kamen, rezervnih delov ne rabi, se ne kvari, grajam zaščitni teflon, vodilo verige na nihajki, zadnja bremza premočno prime, takoj blokira, za transferje po asfaltu bi blo fajn da ima še 6. prestavo, zaganjač je zelo fina reč, krivina iz cilindra je iz titana, zelo na udaru in draga kot žafran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Honda Africa Twin 750, letnik 1992, 100.000 kilometrov. Poraba olja 0! Agregat, kot v času, ko sem ga nabavil (30.000 km).

Uporabnost; Redni servis, težka roka, pamet & gas!!!

Družinska odločitev; Ne bom ga dal od bajte! :? :hmm: :hmm: :hmm:

(Dokler bom jaz gospodar, bo tako kot žena reče!!!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sv650s.

Zakon motorček. Sicer bi mel močnejšega dvocelindraša, sam za VTR še ni penezov :( (pa tut ne vem , če kdaj bodo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz pa vozm suzuki gsf 650 SA bandit (il bastardo) hehe, letnik 2006 prevoženih mam pa že 5150 km. Sam me je neki ABS začeu zafrkavat, kr neki mi trda ročka ratuje, eh sj je še v garanciji, ga bojo že zrihtal, upam. Drgač je pa kr uredu igračka, sam je malo prešvoh, ma sam 78KM tko, da mi je kr mau žau, da nism 1200 uzela, pa brez ABS hehe.

No pa še par slikic, brez mene :P

no ajd nj bo ena z mano ured

post-10107-1149802858_thumb.jpg

post-10107-1149802898_thumb.jpg

post-10107-1149802934_thumb.jpg

post-10107-1149802986_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi :hmm: ,

da bi ti res bolj pristajala 1200-ka :grim

naked varijanta :yes:

zakaj tko mislš? men je ta ušeč, k se loh mau skriješ, sj veš k smo punce mau bl švoh v roke, pa se je težko držat pr mau večji brzini, pa itd. pol pa sam prsi prislonš na tanka, pa gggggggaaaaaaaaasssssssaaaaaaaaa jahu, ja drgač pa bi raj 1200 ja, sam ni kej, mogoče kdaj drugič, an

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!