Skoči na vsebino

Grupni???


anja37

Priporočene objave

Nera ti si kaj potočala whistle.gif

Draga Anja, tale mraz raven spolnih hormonov zbije na nulocoffee.gif

Imam pa veliko željo, ki jo lahko izpolniš le ti. Takoj ko sneg skopne, bi se šla peljat s tabo. Samo midve. Prosim me razočaraj me rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Anja, tale mraz raven spolnih hormonov zbije na nulocoffee.gif

Imam pa veliko željo, ki jo lahko izpolniš le ti. Takoj ko sneg skopne, bi se šla peljat s tabo. Samo midve. Prosim me razočaraj me rolleyes.gif

ej klimbra..nekaj zate ... se že grupirajo... ? pa je , katera bo vozila in katera bo zadaj.... smeško , smeško , smeško ... e ne boš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Draga Anja, tale mraz raven spolnih hormonov zbije na nulocoffee.gif

Imam pa veliko željo, ki jo lahko izpolniš le ti. Takoj ko sneg skopne, bi se šla peljat s tabo. Samo midve. Prosim me razočaraj me rolleyes.gif

Zekej pa samo midvej :whistle:

Pajkica,baykerka itd... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej klimbra..nekaj zate ... se že grupirajo... ? pa je , katera bo vozila in katera bo zadaj.... smeško , smeško , smeško ... e ne boš...

Z bajkercami se ne mislim nič "grupirat".......so prehitre zame.......meni malo dlje traja.....ipaQ leta naredijo svoje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z bajkercami se ne mislim nič "grupirat".......so prehitre zame.......meni malo dlje traja.....ipaQ leta naredijo svoje :blush:

pa se z mano grupn :lol1: .... na kufetu seveda :P

Ma z moje strani si ti vedno dobrodošeu,sam da ne boš grupirau :grrr

sj vem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben probaj,sam na svojo odgovornost.Lahk pa da ti rata :winkiss::whistle:

sj nism Uncle Ben ... maus sm .. stric maus :lol1: .... će ne, se bom pa sam s sabo, grupiru :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ben probaj,sam na svojo odgovornost.Lahk pa da ti rata :winkiss::whistle:

kaj pa mu lahko sploh rata ?? probat , bit osamljen ali odgovoren ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja minuse se več manj sam žemskam štopa....Kaj zdej razumeš??

NEEEEEEEEEEE jst NEEEEEEEEEEEEEEEEE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja minuse se več manj sam žemskam štopa....Kaj zdej razumeš??

NEEEEEEEEEEE jst NEEEEEEEEEEEEEEEEE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ti dal en + zatu k lažeš, zatu k manj ku jst ne morš, se pa matraš da bi. :winkiss:

Ma kaj pa sm zdej zlagala ti???? Jst tebi vednu dam + in nč se ne matram,ker od matre boli križ :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo nabavil kaj sveže solate na biotržnici? Jaz sem je kako kilo, je bla pa pred stojnico ful gužva, tak da je zgledlo, ko da se grupiramo...

Pizda ej, a res noben ne zna nič več, temi primernega, napisat? Evo, jaz sem bil cirka 10dni nazaj z dvema deklicama skup in prav luštno smo se meli... Pa vi? Hja še nikoli, a ne? Jebi ga, tut taki morajo obstajat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo nabavil kaj sveže solate na biotržnici? Jaz sem je kako kilo, je bla pa pred stojnico ful gužva, tak da je zgledlo, ko da se grupiramo...

Pizda ej, a res noben ne zna nič več, temi primernega, napisat? Evo, jaz sem bil cirka 10dni nazaj z dvema deklicama skup in prav luštno smo se meli... Pa vi? Hja še nikoli, a ne? Jebi ga, tut taki morajo obstajat...

jaz pa dva dni nazaj.... sam nista bla sam dva :xx: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa dva dni nazaj.... sam nista bla sam dva :xx: :blush:

Če res, potem svaka čast. Ne pa da se mi menijo o nekih kurčevih + pa -...koga kurca to sploh zanima!!!??? Naj baba pove, če se je pustla 2+ nategnit, al pa ded, če je 2+ nažgal!!! A preveč zahtevam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če res, potem svaka čast. Ne pa da se mi menijo o nekih kurčevih + pa -...koga kurca to sploh zanima!!!??? Naj baba pove, če se je pustla 2+ nategnit, al pa ded, če je 2+ nažgal!!! A preveč zahtevam?

no a boš zdej povedu, da nauš se sam hvalu da si biu :whistle: BIU :krneki: kva biu? nategnen al si nažgau une dve :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!