Skoči na vsebino

Podatki v profilu


Priporočene objave

Ker nas je vedno več in ker je tudi vedno več uporabnikov, ki imajo probleme ter na forumu iščejo pomoč predlagam, da si vsi začnemo počasi "popravljati" nastavitve v Profilu.

Gre predvsem za to, da nekdo ....

RABIM SERVISERJA ZA POPRAVILO ZADNJEGA DESNEGA ŽMIGAVCA NA HUSABERGU

... išče pomoč, potem pa se nekdo oglasi ...

MOJ TAPETNIK V GORNJIH PIRNIČAH PA TO ZNA POPRAVITI

... in potem ugotovimo, da je iskalec pomoči iz Spodnje Zambezije, ponudnik pa iz Zahribske Zulukafrije ...

Predlog: ... ni potrebno, da vnesemo imena, priimke, točne naslove, telefonske številke, imena domačih živali itd. ampak da SAMO in PREDVSEM vpišemo točen kraj, kjer živimo ....

... tako bomo marsikomu lažje pomagali in mu prihranili čas in energijo ...

... sedaj si grem pa popraviti svoj Profil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy-a za predzednika. Mene to že dolgo moti, pa sem čakou, da se kdo drug mal izpostavi. Jest bi pa še dodal leta, dobro je, da vemo s kakšnim "znalcem" se pogovarjamo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jih bo sedaj pa vseh 1111+ prijavljenih na vtrat na nos pričelo porpavljati profile, bo Codeinu mašina zagorela :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy-a za predzednika. Mene to že dolgo moti, pa sem čakou, da se kdo drug mal izpostavi. Jest bi pa še dodal leta, dobro je, da vemo s kakšnim "znalcem" se pogovarjamo!

Ja in kje se vpisujejo leta ?

Ne najdem nubene rubrike.

Zgleda da sem prestar, pa ne pusti vnest.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Easy-a za predzednika. Mene to že dolgo moti, pa sem čakou, da se kdo drug mal izpostavi. Jest bi pa še dodal leta, dobro je, da vemo s kakšnim "znalcem" se pogovarjamo!

Ja in kje se vpisujejo leta ?

Ne najdem nubene rubrike.

Zgleda da sem prestar, pa ne pusti vnest.

:D

V prvem forumu so bili, zdaj pa jih na žalost ni več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, poklic je pri večini neizkoriščeno polje. Mogoče pa bi admini spremenili opis tega polja v starost in bi ga odslej polnili s tem podatkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa magari dodali eno polje. V skript dodajt eno polje pa res ne bi smela bit taka težava. Ali?

Je problem za dodajane. Skript se ne dotikamo, ker ob upgradeih verzij foruma izgubimo vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor želite, kar popravite lastne nastavitve. Ni pa to nujno, seveda. Na motosvetu ste lahko tudi iz lune, samo da ste 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom odpirala nove teme bom pa se jz neki komentirala... Kaj ko bi nastavli tko da ko se nekdo prijavlja da mora vpisat svoj e-mail in da se nanga posle geslo... tko boste zagotovo vedli al misli se zafrkavat al kaj tle pocet... moj predlog...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom odpirala nove teme bom pa se jz neki komentirala... Kaj ko bi nastavli tko da ko se nekdo prijavlja da mora vpisat svoj e-mail in da se nanga posle geslo... tko boste zagotovo vedli al misli se zafrkavat al kaj tle pocet... moj predlog...

Vrtnica, pa to smo že 100 krat predebatirali, da prijava v forum ni pogojena s tem, da karkol prispevaš. :!: :!: :!: Vse je na prostovoljni bazi. Razlogi zakaj se nekdo prijavi pa potem kljub temu nič ne piše so pa tut bolj ko ne znani. :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom odpirala nove teme bom pa se jz neki komentirala... Kaj ko bi nastavli tko da ko se nekdo prijavlja da mora vpisat svoj e-mail in da se nanga posle geslo... tko boste zagotovo vedli al misli se zafrkavat al kaj tle pocet... moj predlog...

Tako kot je rekla mačica - to smo predebatirali že n-krat. Avtorizacijo preko emaila smo imeli že vklopljeno, a je bilo potem nekaj napačnih vpisov emailov in so se pravi lastniki zbunili -- zdaj pa tega pač ni več.

Kot sem že rekel, je čisto vseeno, če je forumaš iz lune, samo da kaj pametnega prispeva... Tiste ki se zajebavajo pa itak sčasoma mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bom odpirala nove teme bom pa se jz neki komentirala... Kaj ko bi nastavli tko da ko se nekdo prijavlja da mora vpisat svoj e-mail in da se nanga posle geslo... tko boste zagotovo vedli al misli se zafrkavat al kaj tle pocet... moj predlog...

Vrtnica, pa to smo že 100 krat predebatirali, da prijava v forum ni pogojena s tem, da karkol prispevaš. :!: :!: :!: Vse je na prostovoljni bazi. Razlogi zakaj se nekdo prijavi pa potem kljub temu nič ne piše so pa tut bolj ko ne znani. :shock: :shock: :shock:

Nism mislila to.. oz sm kar v napacno temo to napisala... tisto kar ste se bunili glede napacnih e-mailov ipd ... pa sej ne pravim da bi mogu met v profilu kej zapisam ampak vsaj pravilen e-mail sam ce tega ne bo ok sam predlog sm dala -> nism pa nikjer zasledila da ste mel take debate se opravicujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No ok, naj vam bo. Do zdaj sem imel Christmas Islands samo zato k se mi je zdelo ful dobro (smešno?) ime. Takrat je blo za zbirat države pod "kraj".

Bi blo pa res dobro, da bi tudi ostali kej zamenjali kraje bivanj ker s (severne) primorske jih je res malo! :cry: Mogoče bi kakega še našel...

LP duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok, naj vam bo. Do zdaj sem imel Christmas Islands samo zato k se mi je zdelo ful dobro (smešno?) ime. Takrat je blo za zbirat države pod "kraj".

Bi blo pa res dobro, da bi tudi ostali kej zamenjali kraje bivanj ker s (severne) primorske jih je res malo! :cry: Mogoče bi kakega še našel...

LP duhec

Malo, malo.....vsi at taqoj menjat prebivalisce....pa na internetu sevede :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ok, naj vam bo. Do zdaj sem imel Christmas Islands samo zato k se mi je zdelo ful dobro (smešno?) ime. Takrat je blo za zbirat države pod "kraj".

Bi blo pa res dobro, da bi tudi ostali kej zamenjali kraje bivanj ker s (severne) primorske jih je res malo! :cry: Mogoče bi kakega še našel...

LP duhec

Malo, malo.....vsi at taqoj menjat prebivalisce....pa na internetu sevede :lol:

pa dej nam vsaj pu leta da zamenjamo rkaj bivalisca ves to se ne da iz enga dneva v drug k to mas le pohistvo in use to da cak da najdemo drugo bivalisce :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!