Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

misliš, da je vse kreganje samo predstava?

Možno..

 

Če bi šel Logar res na svoje, bi ga desnosučni medijski aparat raztrgal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, GeeSXer pravi:

 

Če bi šel Logar res na svoje, bi ga desnosučni medijski aparat raztrgal

sej zato, mi je mal sumljivo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, GeeSXer pravi:

 

Če bi šel Logar res na svoje, bi ga desnosučni medijski aparat raztrgal

Saj ga bo. Počakaj, da sploh stranko zažene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal mi je neugodno, ampak je treba priznat. janesovalci imajo glede tega 100% prav. 
Nimam filinga da bi holop&co stopli korak nazaj. Ce pride do referenduma, bom proti. 

 

E489A502-D447-491A-8138-6CB86B6FC255.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar bo, povsod bo........

 

jama brez dna aka Slovenistan :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U PM, sem hotel nekaj napisat pa sem rajši vse zbrisal...:angryrant1::angryrant1::angryrant1:

pred 4 minutami, skalar36 pravi:

 

No, ta zadnji je vsaj preštrihal...hahaha nekaj takega sem mislil napisat ja v zgornjem postu...:angryrant1:

Popravljeno . Popravil MARE 65
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce so v igri miljoni,  ratajo prijatelji. Tle gre za miljarde, si padajo v objem. 
 

 

ne znam racionalizirat vsega skupaj. Nek2 se mi zdi dobra ideja. Me je pa utemeljeno strah izvedbe po slovensko. Kakor se nam zdej vidi, zero sum game.  Ce gre projekt naprej, bodo zakreditirani se dve generaciji, najmanj. Ce se ne zgodi, bomo ribe v sodu za raznorazne dilerje s kuponi, borzne mesetarje itd itd itd. Ne vem. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

To so se pa hitro zmenli...

 

 

 

IMG_4932.png

Verjetno je pomagal posnetek tajnega sestanka dogovarjanja, kdo bo kje lobiral in kako so vsi ZA. Tudi pri TEŠ6 se je takrat SDS poenotila z LDS. ;)   evri pa take.

Sedaj pa lovijo tistega, ki je snemal, namesto zakulisne igričarje .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, GeeSXer said:

Verjetno je pomagal posnetek tajnega sestanka dogovarjanja, kdo bo kje lobiral in kako so vsi ZA. Tudi pri TEŠ6 se je takrat SDS poenotila z LDS. ;)   evri pa take.

Sedaj pa lovijo tistega, ki je snemal, namesto zakulisne igričarje .

Vse to je gotovo sprožil točno tist posnetk. Pa se mi sploh ne zdi kritičen. Pavzaprav, so tam da se zmenijo med sabo, al ne?  Iskreno, tisti posnetek meni ne deluje neka jaka prevra. Tako zgleda politika. 

Če pogledam mal od daleč, a je vse skupaj prozorna burleska?Pobudo za referendum je dal SDS, da bodo meli nek za praznovat. Da po 10ih porazih nek zmagajo. Posnetk, cena in pretekle izkušnje so dale priliko Levici. Skoz kampanijo bi verjetno ona bol okrepila pozicijo in poenotla bazo kot SDS. Rezultat je bil tle že drugotnega pomena.  Dobro je edino, v luft ni šlo celih 5 miljonov, ampak mal manj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • franc
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!