Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 57 minutami, ftp pravi:

Trenutno se predvsem govori o stavbi za sodišče. A ti veš kdo jo je prodal prodal oz. kdo ima prste vmes ???

a veš kok je kvadratura :P

nubenneve

  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

a veš kok je kvadratura :P

nubenneve

normalno 10000 cm2 na kvadratni meter.  😝

Sicer pa imajo njihovi metri veliko temperaturno dilatacijo, pa je odvisno kakšno je takrat vreme 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej tut pri ceni so precej raztegljivi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, DAMI34 pravi:

a veš kok je kvadratura :P

nubenneve

.

... seveda se ve .. zelo dobr se ve, kolk je kvadratura :eek:

 

 

ps.

... treba je pa ločit "politično kvadraturo" od "dejanske kvadrature" :eek:

  • Haha 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, pik1 pravi:

.

... seveda se ve .. zelo dobr se ve, kolk je kvadratura :eek:

 

 

ps.

... treba je pa ločit "politično kvadraturo" od "dejanske kvadrature" :eek:

maš prav, en maljon za Zidarja, en za našga wajduca, kar ostane pa Hildi, tak je blo včasih. Zgleda, da še vedno podobno računajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

maš prav, en maljon za Zidarja, en za našga wajduca, kar ostane pa Hildi, tak je blo včasih. Zgleda, da še vedno podobno računajo :P

 

.

... sej, pol pa zame na konc zmer ostane sam še štir evre :cry:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, pik1 pravi:

.

... sej, pol pa zame na konc zmer ostane sam še štir evre :cry:

... kdaj mi jih boš vrnu?!?

:mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa Golob naredu v casu Covida? Vrjetn bi blo se slabs, sam revcki ste bogi, k ste mogl maskice nosit in vas se zdej pece, zato vam je pa zdej kul, da vas zarad Goloba se bolj pece, sam da ni Janez. Ker ful bl sede, k Golob nabije davke, kokr maskica na obrazu, lol. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bi...jaz vem kaj je JJ veliki vrhovni vodja. Kaj si je upal in sicer reči ajd vsi maske za 14dni na gobec, tut zunaj. Zakaj, ker lahko. Samo zato.

Sicer pa komaj čakam četico Grims, Hojs in un prašiček k mu nit imena ne vem ter veliki vodja JJ....direkt v nebesa bomo šli :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
pred 3 urami, ftp pravi:

Trenutno se predvsem govori o stavbi za sodišče. A ti veš kdo jo je prodal prodal oz. kdo ima prste vmes ???

Sicer osebno ga ne poznam, vem pa da je ena baraba iz politike, ki je že tko al tko prisesana na državni jošk. Zakaj se gre za boj na oblasti.... ja ko se delajo državni projekti, se nardi razpis. Tam se prijaviš, daš previsoko ponudbo, potem pa višeš znosiš v kuvertah nazaj. Najraje imajo zlato, ki je starejše of 10 let. Al pa BTC. Kera stranka...nima veze državni gnar diši vsem enako... kako vem.. ne praš.

PS: za razliko nekaterih jaz vem, da so vsi enaki. In da sodelujejo med seboj. Nč bat. Za TV je pa predstava... kt čarovnik iz OZ-a.

Popravljeno . Popravil skalar36
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, TakeALookAround pravi:

, k ste mogl maskice nosit in vas se zdej pece, zato vam je pa zdej kul, da vas zarad Goloba se bolj pece, sam da ni Janez. 

.

... stari, pr vsaki vladi neki peče ... :dry:

pr prejšnji je nos peku, pr zdejšnji pa peče cela rit 😩

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr teh sam ne vem a so res tok neumni, al se sam delajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, skalar36 pravi:

za razliko nekaterih jaz vem, da so vsi enaki. In da sodelujejo med seboj. Nč bat.

Se strinjam, da so vsi kolikor se le da, lopovi.

Ampak 8 miljonov ali 800 miljonov je pa le razlika, če jo vidiš. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

 

Sam bi dal glas edino novodobnemu neodvisnemu kandidatu z zdravo kmečko pametjo, kot jo je imel pokojni Ivan Kramberger.

Samo tu se bom vključil. Prvič sem ga v živo poslušal na avtobusni postaji Jesenice, ko sem čakal bus za domov. Je imel svoj šov ravno ob dveh, ko se je gnetlo ljudi po koncu službe. Danes težko rečem...mogoče mesec, dva ali tri kasneje sem ga " narajmal" v starem delu Kranja, ko sem šel kupit radiokasetofon.

Lahko samo rečem- boj pomagaj ljudem, ki jih je ta prepričal. Toliko klobasanja, kaj bo vse spremenil, zagotovil itd.. še danes nihče v politiki ni zmožen, pa imamo vrhunske modele levo in desno in tudi na sredini. Tip je kandidiral za predsednika republike, prejel 18,5% glasov. Ampak vemo, kakšna je dejanska vloga predsednika republike. Samo Predstavniška, brez najmanjšega vpliva na karkoli operativnega. Zato stojim za prvim stavkom tega odstavka.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

Se strinjam, da so vsi kolikor se le da, lopovi.

Ampak 8 miljonov ali 800 miljonov je pa le razlika, če jo vidiš. :headbang:

Ja se strinjam. Eni lepo pocas po malo kradejo. Janša je pa kt ropar na bank, k ve da dolg nav tm, pa hoce na hitr nagrabt, kar se da. 

AMPAK. Trenutno so na oblasti drugi, dejmo še za njih met iste vatleninnse stalno vračat na puklastega zvonarja. Enako kritični za vse.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 14. 2. 2024 ob 12:42, Kugelschreiber pravi:

Vipava/Ajdovsna ma zastave na pol droga. Iztrebljalnik tako tezko verjamemkot jaz. Evica ni podpisala. 
 

https://www.rtvslo.si/slovenija/izjave-o-zavezanosti-sds-u-niso-podpisali-anze-logar-eva-irgl-in-dejan-kaloh/698266

 

 

Ja pa ja. počakaj na volitve :) Bodo spet eno. Janez moj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, skalar36 pravi:

Ja se strinjam. Eni lepo pocas po malo kradejo. Janša je pa kt ropar na bank, k ve da dolg nav tm, pa hoce na hitr nagrabt, kar se da. 

AMPAK. Trenutno so na oblasti drugi, dejmo še za njih met iste vatleninnse stalno vračat na puklastega zvonarja. Enako kritični za vse.

Razlika (vsaj po mojem) je, da nas je JJ "jeb.l" direktno (se je potrebno spomniti na vodni top in da so policaji dejansko streljali na protestnike, kar se ni dogajalo tudi v najbolj "svinčenih letih" ) , ti nas pa bolj posredno, pa je za večino bolj sprejemljivo (vsaj občutek je tak) .

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 urami, Kugelschreiber pravi:

Narod je glup. 

Ne morem se strinjati s to frazo.

Res je nekaj procentov glupega. Vsi ostali pa nimajo kaj voliti in volijo manjše zlo. Hitro bi večino naroda ločilo plevel on zrna, če bi bilo to mogoče.

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in ne.

Večina ima spomin zlate ribice.

V normalni državi z normalnimi ljudmi in normalnim sistemom, bi bil Janković v zaporu, ne pa župan.

Je še kar nekaj manj očitnih v naši politiki, ki v normalni državi ne bi prišli niti blizu, pri nas pa vladajo.

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, franc pravi:

Ja in ne.

Večina ima spomin zlate ribice.

V normalni državi z normalnimi ljudmi in normalnim sistemom, bi bil Janković v zaporu, ne pa župan.

Je še kar nekaj manj očitnih v naši politiki, ki v normalni državi ne bi prišli niti blizu, pri nas pa vladajo.

lp

Ko bi se ločil plevel od zrnja, bi se stvari same uredile.

Sposobni in pošteni bi hitro uredili, da lopovi ne bi prišli blizu. Žal pa temu ni tako. Politika se je ustvarjala leta z namenom priti h koritu in vzeti kar se da, dobiti povezave in se prisesati na različne...

Politika ni ustvarjena za poštenje ampak za haranje, a je kje drugače kot pri nas, večinoma je še slabše in le redko kje bolje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, franc pravi:

Ja in ne.

Večina ima spomin zlate ribice.

V normalni državi z normalnimi ljudmi in normalnim sistemom, bi bil Janković v zaporu, ne pa župan.

Je še kar nekaj manj očitnih v naši politiki, ki v normalni državi ne bi prišli niti blizu, pri nas pa vladajo.

lp

A ti poznaš kakšno normalno državo? 😇😂🤣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, hajamoto pravi:

A ti poznaš kakšno normalno državo? 😇😂🤣

Čisto normalne ne. Bolj normalne od naše, pa veliko.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Tedybear pravi:

Je imel svoj šov ravno ob dveh, ko se je gnetlo ljudi po koncu službe.

K sm bil otrok, je bil ene parkat na kranjskem sejmu, tle spodi na savi. Full rad sm šu na ta sejm. Sam sm pol enkrat rajš doma ostov, prepričval starše, da nam šu. Sm se tok une njegove opice bal. Zgledala je kt King kong :lol1: On pa kt cigan. Pa še govoru je full čudn-štajersko. Jp, takrat še ni blo interneta. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Scarabeo 500 said:

Ne morem se strinjati s to frazo.

Res je nekaj procentov glupega. Vsi ostali pa nimajo kaj voliti in volijo manjše zlo. Hitro bi večino naroda ločilo plevel on zrna, če bi bilo to mogoče.

 

Kako pa naj si razlozimo zokije, janese in leljake? Folk to voli znova in znova. In znova.  Vecina se pr nas (morda) zgane ko rata res nevzdrzno.  Pazi, kangla je spet prisel v drugi krog!?

 

morda narod ni glup. Se pa obnasa glupo u pickumater.  

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kako pa naj si razlozimo zokije, janese in leljake? Folk to voli znova in znova. In znova.  Vecina se pr nas (morda) zgane ko rata res nevzdrzno.  Pazi, kangla je spet prisel v drugi krog!?

 

morda narod ni glup. Se pa obnasa glupo u pickumater.  

dodaj še ruparja...borca za penzionere :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!