Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 14 minutami, Alla pravi:

152854280_3788941951184463_7374983990562039913_o.jpg

tu se celo strinjam z njem. Je pa tale Goran tut patron vreden svojega denarja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 2. 2021 ob 20:33, Snečer pravi:

na vsak način Ivan hoče, da ustaš Thompson pride v Mb

 

a gremo skupaj na koncert? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Koncerta v Mariboru ne bo.

https://www.vecer.com/maribor/aktualno/intervju-srecko-durov-razreseni-nacelnik-ue-maribor-ni-dvoma-odletel-sem-zaradi-thompsona-10235887

Je pa Janša zelo naklonjen tem ustaškim zadevam in je ukrepal.

ti ne vem, res ne spremljam tega in mi tut dol visi za te koncerte :) Če slučajno vidim kje na 24kur ali kaj podobnega... potem saj veš, malo prc prc :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

ti ne vem, res ne spremljam tega in mi tut dol visi za te koncerte :) Če slučajno vidim kje na 24kur ali kaj podobnega... potem saj veš, malo prc prc :D 

Z leti je to sicer vedno manj neugodna tematika, a vseeno, vojaki ndh ležijo prav obe tej poti, ko so bežali v Pliberk.

Ni brezveze Thompson izbral Maribora.

Glede NDH in ustašev so na Hrvaškem zelo razdvojeni, samo poglej njihovega predsednika, če kje zagleda majico HOS, se poslovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 2. 2021 ob 8:41, Kaldu pravi:

Je velika razlika med Borom, Ceco in Thompsonom. Bora je bil znan kritik sistema že v jugi saj kar nekaj njegovih pesmi niso smeli predvajati. Tisto o dunajskih konjarjih pa ni dosti zgrešil, saj smo Slovenci v primerjavi s Srbi daleč stran od nacionalne zavednosti.   Glede petja po "frontah" kot večina pevcev je sledil publiki. Ne on ne Ceca nista poveličevala četništva in ubijanja drugače vernih Slovanov.  Ceca se politično ni nikoli izpostavljala, sem pa prepričan, da je Arkan zaslužil med vojno manj kot JJ s prodajo orožja.

Oba v svojih pesmih ne  spodbujata nacionalizma in mržnje. 

Thompson je čisto druga zgodba, njegovi koncerti so prežeti z nacionalizmom in poveličevanjem ustašev. Kar poglej ikonografijo njegovih obiskovalcev. Kdo so bili ustaši med 2.svetovno vojno pa bi bilo dobro, da se izobraziš.

Samo za informacijo, v Nemčiji obstaja  dokumentacija, v kateri se SS pritožuje nad surovostjo ustašev. 

In človek, ki jih poveličuje, naj bi bil dobrodošel v Sloveniji?

 

 

citiram: 

Citiraj

Na koncertu v Kninu, tedaj središču srbske paradržave na Hrvaškem, je med vojno pel: »E moj druže zagrebački, eto nas kod vas u pljački, mi čemo vas opljačkati, a vi čete svi plakati.« Glede Albancev je pel »Šiptari se kote, jebem te živote«. Pred nekaj leti je pred zbranimi četniki v osrednji Srbiji ponosno prisegel kot četniški vojvoda.

Da smo si na jasnem, nič proti njemu, nič proti skupini, Riblja čorba mi je top in je dnevno na sporedu :)

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Z leti je to sicer vedno manj neugodna tematika, a vseeno, vojaki ndh ležijo prav obe tej poti, ko so bežali v Pliberk.

Ni brezveze Thompson izbral Maribora.

Glede NDH in ustašev so na Hrvaškem zelo razdvojeni, samo poglej njihovega predsednika, če kje zagleda majico HOS, se poslovi.

Ma saj ti pravim @Snečer, da mene ta tematika ne zanima kaj dosti. Zgodovina je itak veda o umrlih ki muči žive in meni se to ne ljubi :)  

Kekca na hrvškem sta pa ko "A je to" :lol1:ZM in AP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud z miško se ne dotaknem ..mi lahko crkne ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, kaizer pravi:

Da bi bilo to res....

174856061_unnamed(1).jpg.d74ae025ae6162297a07d20ecc39db63.jpg

probat ni greh je reku uni, k je bitkojna kupil 10 let nazaj..js kar stiskam lajk, lajk, lajk..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Janez obvlada, Zlatka je tko lepo utisal, z lahkoto. ? Mladino v soli je pa treba takoj cepit, ko ti ga misli srat po cesti. Mas pol mir ceu lajf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, nejc74 pravi:

V dno duše me je sram, da sem bil 21. junija 1988 na Trgu Osvoboditve in izrazal podporo bodočemu grobarju slovenske demokracije.

baje ljudje uporabljamo samo 10% možganov.. tako da imaš še zmeraj nekaj na voljo za kakšno pametno odločitev.. pa za 32 let nazaj se sekiraš - saj nisi nobenga fental ....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, thumper said:

baje ljudje uporabljamo samo 10% možganov.. tako da imaš še zmeraj nekaj na voljo za kakšno pametno odločitev.. pa za 32 let nazaj se sekiraš - saj nisi nobenga fental ....

 

bom rajs sparal svojih zadnjih 10%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, franc said:

Ah, pa saj ste verjetno gledali kaj se zgodi če uporabiš možgane na 100% (Lucy)

https://www.imdb.com/title/tt2872732/

Filmska fikcija.

lp

Lucy ma dovolj bujne oprsje, da bi se tudi samo z eno celico kar daleč prebila :) Sicer vem da je to tema o vladi, ampak če nas ze ta jebe na suho, dajmo zraven vsaj kaj lepega gledat:

7a5cf7ed3217c54d54bdb24056fa25af.jpg

  • Haha 2
  • Srček 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si predstavljate  pogrom, če bi južnoafriški sev v javno bolnišnico prinesla Ana Roš, ki je za tovarno zlobe "tista slovenska kuharica, ki rada javno govori čez državo"? 

(zajem zaslona Necenzurirano)

 

Bi bil takšen kot takrat, ko Šarec ni šel v Bruselj, za sebe ima pa 100 in en izgovor?

ana.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!