Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 6 minutami, Snečer pravi:

Tudi od RKC se niso distancirali, dejansko bi jo morali prepovedati, kot ideološko totalitaristično tvorbo, ki je delovala med 2. svetovno vojno proti Sloveniji.

Poleg tega pa je pokristjanila z mečem naše prednike.

To je šokantno, da 2021 dopuščamo, da neka organizacija prodaja lažne obljube o posmrtnem življenju itd.

Prepovedat kot ostale goljufije.

To dopovej Britancem, Francozom, Rusom, Nemcem, Belgijcem, Italianom, Američanom, Kanadčanom, Australcem, Avstrijcem, Švicarjaem...itd. Torej se imaš za razsvetlenejšega od vseh naštetih, ki jim krščanska vera veliko pomeni in njihov kultura temlji prav na tej doktrini. Ne se hecat no. 

 

pred 9 minutami, Snečer pravi:

Večina nas je čisto normalno živela, najbrž tudi ti. Si imel za jest, šolanje, zdravstvo itd.

Ne pozabi, da smo Slovenci dobili svojo Republiko že po 2. svetovni vojni... imeli svoj jezik, kulturo, meje itd. Ostalo v federaciji.

Pozabljaš pa na tiste, ki so bili močno šikanirani, terorizirani in tudi usmrčeni, če so javno nasprotovali režimu. Ne kupujem pravljic preteklega zločinskega režima. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kugelschreiber pravi:

Nit ne.
 

fašista Ernecla je SDS ujčkal dokler ni nagals in direkt izjavil da je NTA fašističn medij. Do te objave je bil cenjen kolumnist in pogosto retwitan od janesa, vinkota in kompanije. 
 

 

po tolkih letih vemo ze vse, nimamo kej debatirat. Vse je jasno. 

Veliko bolje bi moral poznati zgodovino lastnega naroda. OF je bila maska za pobijanje tistih, za katere je partija domnevala, da ne bi sprejeli komunizma. Pobijanje se je začelo leta 1941, in se nadaljevalo celo vojno in seveda še po vojni. Šlo je za partijski načrt, kako z zastraševanjem in eliminiranjem političnih nasprotnikov priti na oblast, kar se je tudi zgodilo.
Temu nasilju so se uprli ljudje po vaseh, kamor so "partizani" hodili ropat, požigat in pobijat, šele sredi leta 1942, ko so organizirali vaške straže, do tedaj je partija to dejavnost opravljala nemoteno - žrtve so v vsaki vasi in ljudje dobro vedo, kako je to šlo in kdo je kriv. Tako je partija namesto skupnega odpora proti okupatorju izzvala bratomorno vojno - načrtno in namerno, kot Kardelj sam piše o takratnem dogajanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, bladerunner pravi:

To dopovej Britancem, Francozom, Rusom, Nemcem, Belgijcem, Italianom, Američanom, Kanadčanom, Australcem, Avstrijcem, Švicarjaem...itd. Torej se imaš za razsvetlenejšega od vseh naštetih, ki jim krščanska vera veliko pomeni in njihov kultura temlji prav na tej doktrini. Ne se hecat no. 

 

Pozabljaš pa na tiste, ki so bili močno šikanirani, terorizirani in tudi usmrčeni, če so javno nasprotovali režimu. Ne kupujem pravljic preteklega zločinskega režima. 

Omenjeni so se zaradi različnih verzij veroizpovedi veselo klali med sabo skozi vso zgodovino.

So pač neumni, zakaj bi še mi bili, moramo res vsako neumnost uvoziti?

Nobenga se ni sililo, da tu živi. Tudi tebe nihče ne sili, da si tu.

Preveliko opletanje z g... pa v nobenem sistemu ni v redu, tako stanje ko ga imamo danes, tudi ni vzdržno.

K temu seveda veliko prispeva razdiraški maršal twito, poveličevalec domobranstva in rkc.

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans je žurka ob 15h na Prešercu. Narod bo pel hvalnice vladi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, bladerunner pravi:

Veliko bolje bi moral poznati zgodovino lastnega naroda. OF je bila maska za pobijanje tistih, za katere je partija domnevala, da ne bi sprejeli komunizma. Pobijanje se je začelo leta 1941, in se nadaljevalo celo vojno in seveda še po vojni. Šlo je za partijski načrt, kako z zastraševanjem in eliminiranjem političnih nasprotnikov priti na oblast, kar se je tudi zgodilo.
Temu nasilju so se uprli ljudje po vaseh, kamor so "partizani" hodili ropat, požigat in pobijat, šele sredi leta 1942, ko so organizirali vaške straže, do tedaj je partija to dejavnost opravljala nemoteno - žrtve so v vsaki vasi in ljudje dobro vedo, kako je to šlo in kdo je kriv. Tako je partija namesto skupnega odpora proti okupatorju izzvala bratomorno vojno - načrtno in namerno, kot Kardelj sam piše o takratnem dogajanju.

ljudje po vaseh... zanemarljivo število

odpor je hrano vzel, kjer je bila, bila je vojna, simpl

ne glede na to početje, ni bilo prav nobenega razloga prisegat Hitlerju in Bogu

to je bila šele izdaja slovenskega naroda...

ni nobene potrebe, da pišeš z odebeljenim tekstom, sploh neumnosti

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

dans je žurka ob 15h na Prešercu. Narod bo pel hvalnice vladi :P

 

še enih mask ne znajo naročit...

kaj šele, da bi naročili cepivo kot je treba...

tale Ivanova vlada je naravna katastrofa za Slovenijo, večja od korone

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

Preveliko opletanje z g... pa v nobenem sistemu ni v redu, tako stanje ko ga imamo danes, tudi ni vzdržno.

K temu seveda veliko prispeva razdiraški maršal twito, poveličevalec domobranstva in rkc.

Ni problem v opletanju z gobcem, kot temu praviš. Problem je v načinu izražanja. Vsak lahko javno zagovarja svoja stališča in kritizira stališča nasprotnikov. Vendar naj to pove na spoštljiv in kulturen način. Grožnje in vandalska dejanja pa so nesprejemljiv način komunikacije in jih je potrebno zatreti v kali storilce pa sankcionirat. Vedno sem trdil, trdim in bom trdil, da je potrebno izkazovat v komunikaciji moč argumenta in ne argumenta moči. Drugo uporabljajo le primitivci, ki jim je normalna komunikacija tujka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

ljudje po vaseh... zanemarljivo število

odpor je hrano vzel, kjer je bila, bila je vojna, simpl

ne glede na to početje, ni bilo prav nobenega razloga prisegat Hitlerju in Bogu

to je bila šele izdaja slovenskega naroda...

ni nobene potrebe, da pišeš z odebeljenim tekstom, sploh neumnosti

Vaške straže in kasneje domobranska vojska niso nastale brez vzroka, temveč je bil vzrok revolucionarni teror, ki ga je partija zganjala nad svojimi rojaki - namesto nad okupatorji! V slabem letu (od jeseni 1941 do poletja 1942) in na relativno majhnem prostoru (okolica Ljubljane in dolenjske) je partija pobila več kot tisoč ljudi. Vaške straže so preprosti kmečki ljudje organizirali zgolj zaradi obrambe pred nočnimi roparji, požigalci in morilci, ne pa iz neke izdajalske objestnosti. Marsikateri ljudje, ki so to doživeli, še živijo, zapisana so tudi pričevanja. Sosledje dogodkov je popolnoma jasno in zgovorno. Ne nazadnje o tem dogajanju priča sama partijska korespondenca: "izdaja", ki to ni bila, je bila namerno izzvana in načrtno izvedena z nasiljem, da je partija med okupacijo lahko našla "razlog" za pobijanje vseh tistih poštenih slovenskih ljudi, ki bi ji bili ovira pri nameravanem prevzemu oblasti.

Popravljeno . Popravil bladerunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, zdaj se bo nekdo našel, ki javno zagovarjal holokavst itd. na "spoštljiv" način...

Tako zadeva ne funkcionira, sicer imamo anarhijo.

Enako velja za poveličevanje domobranstva, rkc, in očitno tudi ideologije sds.

Škodljivo, neprimerno in zavržno.

pred 1 minuto, bladerunner pravi:

Vaške straže in kasneje domobranska vojska niso nastale brez vzroka, temveč je bil vzrok revolucionarni teror, ki ga je partija zganjala nad svojimi rojaki - namesto nad okupatorji! V slabem letu (od jeseni 1941 do poletja 1942) in na relativno majhnem prostoru (okolica Ljubljane in dolenjske) je partija pobila več kot tisoč ljudi. Vaške straže so preprosti kmečki ljudje organizirali zgolj zaradi obrambe pred nočnimi roparji, požigalci in morilci, ne pa iz neke izdajalske objestnosti. Marsikateri ljudje, ki so to doživeli, še živijo, zapisana so tudi pričevanja. Sosledje dogodkov je popolnoma jasno in zgovorno. Ne nazadnje o tem dogajanju priča sama partijska korespondenca: "izdaja", ki to ni bila, je bila namerno izzvana in načrtno izvedena z nasiljem, da je partija med okupacijo lahko našla "razlog" za pobijanje vseh tistih poštenih slovenskih ljudi, ki bi ji bili ovira pri nameravanem prevzemu oblasti.

Zanemarljiva zadeva, raje bi orožje obrnili proti tistim, ki so okupirali državo.

Niso in to je napaka.

Citiraj

Prostovoljna protikomunistična milica (italijansko Milizia volontaria anticomunista, kratica MVAC; pejorativno bela garda; manj natančno vaške straže) je bila slovenska kolaborantska milica pod italijanskim poveljstvom, ki je bila ustanovljena na področju Ljubljanske pokrajine 6. avgusta 1942. Pokroviteljstvo okupatorja nad nekdanjimi vaškimi stražami so zahtevali slovenski politiki, ki so se odločili za sodelovanje z okupatorjem, in militantna rimokatoliška duhovščina.

Sodelovanje z okupatorjem so slovenski pripadniki MVAC sprejemali na priporočilo duhovščine RKC[navedi vir]; ob skritem pričakovanju, da bodo ob morebitnem porazu sil osi lahko stopili pod pokroviteljstvo zahodnih zaveznikov in preprečili komunistično revolucijo.

Ti sedaj opravičuješ belogardiste?

Samo korak si še do Auswitza, kako so tam razvijali cepiva...

Vaške straže = čista kolaboracija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Citiraj

297. člen

(1) Kdor javno spodbuja ali razpihuje sovraštvo, nasilje ali nestrpnost, ki temelji na narodnostni, rasni, verski ali etnični pripadnosti, spolu, barvi kože, poreklu, premoženjskem stanju, izobrazbi, družbenem položaju, političnem ali drugem prepričanju, invalidnosti, spolni usmerjenosti ali katerikoli drugi osebni okoliščini, in je dejanje storjeno na način, ki lahko ogrozi ali moti javni red in mir, ali z uporabo grožnje, zmerjanja ali žalitev, se kaznuje z zaporom do dveh let.

(2) Enako se kaznuje, kdor na način iz prejšnjega odstavka javno širi ideje o večvrednosti ene rase nad drugo ali daje kakršnokoli pomoč pri rasistični dejavnosti ali zanika, zmanjšuje pomen, odobrava, opravičuje, smeši ali zagovarja genocid, holokavst, hudodelstvo zoper človečnost, vojno hudodelstvo, agresijo ali druga kazniva dejanja zoper človečnost, kot so opredeljena v pravnem redu Republike Slovenije.

(3) Če je dejanje iz prejšnjih odstavkov storjeno z objavo v sredstvih javnega obveščanja ali na spletnih straneh se s kaznijo iz prvega ali drugega odstavka tega člena kaznuje tudi odgovorni urednik oziroma tisti, ki ga je nadomeščal, razen če je šlo za prenos oddaje v živo, ki ga ni mogel preprečiti ali za objavo na spletnih straneh, ki uporabnikom omogočajo objave vsebin v dejanskem času oziroma brez predhodnega nadzora.

preberi si to @bladerunner

tvoje poveličevanje kolaborantov in sramotenje OF je kaznivo dejanje pri nas in o tem pač tu ne boš pisal, ne na "spoštljiv" način, ne drugače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snečer pravi:

Aha, zdaj se bo nekdo našel, ki javno zagovarjal holokavst itd. na "spoštljiv" način...

Tako zadeva ne funkcionira, sicer imamo anarhijo.

Enako velja za poveličevanje domobranstva, rkc, in očitno tudi ideologije sds.

Škodljivo, neprimerno in zavržno.

Če nekdo zagovarja holokavst, ga ni težko pobiti z argumenti in neizpodbitnimi dokazi, ki so diametralno nasprotje takim trditvam. 

Ni poveličevanje domobranstva ali rkc, če nekdo želi videt širšo sliko takratnih dogodkov. Naloga človeštva je raziskovanje, da se dokoplje do resnice, pa kakršna koli ta že je. 

pred 10 minutami, Snečer pravi:

Ti sedaj opravičuješ belogardiste?

Samo korak si še do Auswitza, kako so tam razvijali cepiva...

Vaške straže = čista kolaboracija.

Ne opravičujem nikogar, le na dogodke gledam širše in slepo ne sledim nobeni ideologiji.

Koncentracijska taborišča so vsega obsojanja in zgražanja vredna. 

Vaške straže pa ne tretiram kot kolaboracijo, temveč obrambo lastnih družin pred partijskimi plenilci in morilci. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Če nekdo zagovarja holokavst, ga ni težko pobiti z argumenti in neizpodbitnimi dokazi, ki so diametralno nasprotje takim trditvam. 

Ni poveličevanje domobranstva ali rkc, če nekdo želi videt širšo sliko takratnih dogodkov. Naloga človeštva je raziskovanje, da se dokoplje do resnice, pa kakršna koli ta že je. 

Ne opravičujem nikogar, le na dogodke gledam širše in slepo ne sledim nobeni ideologiji.

Koncentracijska taborišča so vsega obsojanja in zgražanja vredna. 

Vaške straže pa ne tretiram kot kolaboracijo, temveč obrambo lastnih družin pred partijskimi plenilci in morilci. 

Gori sem ti citiral 297. člen KZ-1, če ni kaj jasno, ti ga naj razloži Jaklič (z ločenim odklonilnim mnenjem).

Kar se pa tiče tvojih nazorov do domobranstva in partizanstva itd. pa jih tu ne bo. Ni dovoljeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snečer pravi:

preberi si to @bladerunner

tvoje poveličevanje kolaborantov in sramotenje OF je kaznivo dejanje pri nas in o tem pač tu ne boš pisal, ne na "spoštljiv" način, ne drugače

Potem enako velja za tiste, ki poveličujete partijo in njena zločinska dejanja. Jaz sodim vse z enakimi kriteriji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem že napisal, si nevaren za našo družbo.

Pravkar, bladerunner pravi:

Potem enako velja za tiste, ki poveličujete partijo in njena zločinska dejanja. Jaz sodim vse z enakimi kriteriji. 

Ne, partija pa pri nas ni zločinska organizacija. Enako kot tudi ne RKC.

Lahko pa se tudi to spremeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, bladerunner said:

To dopovej Britancem, Francozom, Rusom, Nemcem, Belgijcem, Italianom, Američanom, Kanadčanom, Australcem, Avstrijcem, Švicarjaem...itd. Torej se imaš za razsvetlenejšega od vseh naštetih, ki jim krščanska vera veliko pomeni in njihov kultura temlji prav na tej doktrini. Ne se hecat no.

Ma smo pospravili domače izdajalce po drugi svetovni vojni podobno kot Francozi, Nizozemci, .... pa se še zdaj neki razburjate.*

*btw se ne strinjam z izvensodnimi poboji, in zal sta jih pocele obe strani: med drugo svetovno vojno je bila zograj bela stran, ker je bila v zavezništvu z okupatorjem, leta 45 so dobili za vsa leta nazaj. Ni lepo, ni pa vec kaj za popravljat, grobo receno je rezultat nekje 1:1 in edino kar lahko potegnemo iz tega je, da dehumanizacija nasprotnika pripelje do strahot. Bela garda je bila na napačni strani zgodovine, verjamem da vas to boli ampak tezko bo to zaspinat  drugače.

Starim komunistom noben ne verjame da jim ni slo za oblast, ravno tako kot noben ne verjame belogardistom, da niso izdali lastnega naroda.

Ravno tako se ne strinjam z vami piskajočimi SDS-ovci, ki vam je prvinska oblika komunikacije licemerstvo:

"dol s komunsti" => vasa stranka je polna bivsih komunistov => eeeeee, dol z onimi ostalimi komunisti

"levicarji so izdajalci naroda, vabijo begunce" => hm, desnica se je zlilzala z okupatorjem => ja, ker komunisti so prvi zaceli

itd, itd, eno samo jamranje in podtikanje

SDS je stranka, ki je osnovana na nezadovoljnih starih partijcih, ki niso mogli tam uresničiti svojih idej

npr SD je pa stranka starih partijcev, ki se je prenovila toliko da je ostala konkurenčna v novem okolju

pa ne pozabit prevetrit pogleda na celoto:

Slovenija je bila del SFRJ 45 let

Slovenija je zdaj samostojna 31 leta

realnost je to, da so socializem, SFRJ, KP vedno bolj nepomembne teme.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

Kot sem že napisal, si nevaren za našo družbo.

Jaz osebno nisem nevaren za nikogar. Nevarni pa so vsi tisti, ki se poslužujejo raznoraznih groženj do drugače mislečih. Teh pa v zadnjem času kar mrgoli. Kaj so krivi otroci JJ in njegova žena, da bi jih nekdo brutalno zaklal in rezal glave? Kaj je kriva občinska svetnica LMŠ v beli krajini, da ji je bilo potrebno v njeno hišo vreči molotovko in s tem ogroziti življenja njej in njeni družini? Taki predstavljajo nevarnost za družbo in ne nek navaden kamionar, ki pošteno opravlja svoj poklic. Malo se tudi sam zamisli, kdo so tisti, ki predstavljajo resno grožnjo družbi. Dobro veš, da sem bil tudi sam tarča grožnje s smrtjo na tem portalu. In ti trdiš, da sem jaz komu nevaren? Večjo kredibilnost bi izkazal, če bi resno opozarjal tiste, ki na tem portalu žalijo druge in jim tudi grozijo. Take bi bilo potrebno utišati. Kajti od groženj, do dejanj, je lahko samo en korak. Malo razmisli o teh rečeh.  

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ti je tu grozil z resno grožnjo s smrtjo? Pač neprimerna komnikacija, enako kot verjetno pismo za Urško.

Tvoje podpiranje nevarne ideologije je nevarno in kaznivo. Sem te opozoril.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Snečer pravi:

Ne, partija pa pri nas ni zločinska organizacija.

Parija oz. ZKS uradno ne obstaja več. Nekatera njena dejanja v preteklosti pa so zločinska in temu se ne da oporekati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

Kot sem že napisal, si nevaren za našo družbo.

Kakšna je naša družba? Sam se ne strinjam ne z enimi ne z drugimi udeleženimi v boju? Družba je razdeljena, kateri so v večini me ne zanima. Sam sem za svobodo, trenutno ne Janša ne RKC nista za svobodo, med 2 WW je bilo drugače. Ne vem kako ste nekateri okosteneli in se še vedno delite na nasprotnike pred 80 leti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Parija oz. ZKS uradno ne obstaja več. Nekatera njena dejanja v preteklosti pa so zločinska in temu se ne da oporekati. 

RKC pa še je pri nas, zakaj to dopuščamo? zgodovinsko gledano zločinska dejanja od ustanovitve naprej

Pravkar, vandrovec pravi:

Kakšna je naša družba? Sam se ne strinjam ne z enimi ne z drugimi udeleženimi v boju? Družba je razdeljena, kateri so v večini me ne zanima. Sam sem za svobodo, trenutno ne Janša ne RKC nista za svobodo, med 2 WW je bilo drugače. Ne vem kako ste nekateri okosteneli in se še vedno delite na nasprotnike pred 80 leti.

Nič nismo razdeljeni. Samo tu pa tam se pojavijo hepani z nekimi idejami iz preteklosti, da moraš v zgodovinske knjige pogledat.

Ivan, kot sin domobranca, pač uporablja privržence domobranstva in RKC za svoj pohod na oblast.

In taki tipi so nevarni.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Kdo ti je tu grozil z resno grožnjo s smrtjo? Pač neprimerna komnikacija, enako kot verjetno pismo za Urško.

Tvoje podpiranje nevarne ideologije je nevarno in kaznivo. Sem te opozoril.

 

Zdaj mi pa samo razloži, v čem je nevarna ideologija, ki naj bi jo jaz podpiral? 

Torej je zate grožnja s smrtjo nekomu samo neprimerna komunikacija? Pa ne se no hecat. Taki, ki se poslužujejo dejanj z grožnjami so družbeno dno in predstavljajo veliko nevarnost za družbo. To je neizpodbitno dejstvo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, bladerunner pravi:

Zdaj mi pa samo razloži, v čem je nevarna ideologija, ki naj bi jo jaz podpiral? 

Torej je zate grožnja s smrtjo nekomu samo neprimerna komunikacija? Pa ne se no hecat. Taki, ki se poslužujejo dejanj z grožnjami so družbeno dno in predstavljajo veliko nevarnost za družbo. To je neizpodbitno dejstvo. 

grožnja mora biti resna... če ti nekdo v anonimni debati, ki je nekulturna, reče "ubil te bom", menda ne kličeš policije

zagotovo ni tisti, ki ti je to rekel, mislil resno...

in zagotovo tudi ti to veš...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, vandrovec pravi:

Kakšna je naša družba? Sam se ne strinjam ne z enimi ne z drugimi udeleženimi v boju? Družba je razdeljena, kateri so v večini me ne zanima. Sam sem za svobodo, trenutno ne Janša ne RKC nista za svobodo, med 2 WW je bilo drugače. Ne vem kako ste nekateri okosteneli in se še vedno delite na nasprotnike pred 80 leti.

Če drugače gledam na nekatere dogodke, še zdaleč ne pomeni, da sem komu nasprotnik ali še huje, sovražnik. Pač gledam na nekatere stvari drugače, kot nekateri drugi in to je vse. Pa zaradi tega ni potrebno, da se preziramo ali še huje, sovražimo. Kar se mene osebno tiče, sem lahko v real life prijatel z človekom, ki ima popolnoma drugačne ideološke ali kake druge poglede na dogodke od mene. To mi ne predstavlja nobene težave. 

pred 3 minutami, Snečer pravi:

grožnja mora biti resna... če ti nekdo v anonimni debati, ki je nekulturna, reče "ubil te bom", menda ne kličeš policije

zagotovo ni tisti, ki ti je to rekel, mislil resno...

in zagotovo tudi ti to veš...

 

Zato tudi nisem nikogar o tem obvestil. Še najmanj pa policije. Sem mu pa s policijo zagrozil v samoobrambi. To pa drži. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

Na domobrance in izdajalce ne moreš drugače gledat in tu je težava, vedno bo.

Veliko zgodovinarjev obstaja, ki so dokumentirano ovrgli trditve partijskih kolegov o preteklih dogodkih na na tem prostoru. In vedno več jih bo.  

Mene osebno pa zanima samo resnica in nič drugega. Vedno bolj pa se kaže, da je v zgodovinopisju, ki so jo pisali partijski zgodovinarji vse več neresnic in potvorb. Še veliko raziskovalnega dela čaka zgodovinarje, da bodo spisali tako zgodovino, ki se nam je v resnici zgodila. Samo to me zanima in nič drugega. Resnica, pa kakršnakoli že ta bila. Laž in vse kar temelji na zlaganosti, preziram in bom to počel tudi v prihodnje.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!