Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 9 minutami, Endlich pravi:

Večina napisanega drži.

Verjetno bo pa čas pokazal, da bi se lahko zadolžili manj. Je bil odmeven primer, ko je vodja območne enote gozdarjev prejel 5.300 eur covidnega dodatka. Počakajmo in bono videli koliko takih in podobnih primerov bo še prišlo na dan.

Ne bom več pisal na to temo, saj sedaj je kar je.

 

Ne bom trdil, da je bilo vse prav narejeno. Strinjam se, da so se dogajale tudi nepravilnosti. Namenoma ali ne, naj ugotovijo za to usposobljene institucije.  

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, skalar36 pravi:

Z zadolzevanjem je tako. Uspešni in pametni ljudje palcujemo napake nesposobnih ljudi. Res je lahko dobit kredit. Težko ga je vrniti. In spet ga vračajo pametni in pridni ljudje. 

Delno se strinjam s tabo. Je pa tudi res, kaj se počne z izposojenim denarjem. Če so investicije pravilne in se z investicijami sredstva oplemeniti, ni nič narobe z zadolževanjem. Pri nas smo z zadolževanjem po negativni obrestni meri, kar pomeni poceni denar, rešili gospodarstvo in posledično obdržali standard, ki smo ga imeli pred Corona krizo. Torej se je zadolževanje izplačalo.  

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadloževanje se vedno in EDINO izplača posejevalcu. In povzdigovat dosežek izposoje ni nekaj kar bi bilo hvale vredno. Naj ze propade, kar je slabo, da začnemo že enkrat graditi na novih temeljih. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, skalar36 pravi:

Zadloževanje se vedno in EDINO izplača posejevalcu. In povzdigovat dosežek izposoje ni nekaj kar bi bilo hvale vredno. Naj ze propade, kar je slabo, da začnemo že enkrat graditi na novih temeljih. 

Me zanima, če bi upal to tveziti ljudem, ki bi brez zadolževanja izgubili delovna mesta in reden dohodek. Posledično pa se znašli v hudi revščini. in takih nebi bilo malo. Če o ekonomski vedi nimaš pojma, raje ne komentiraj nekaj na kar se ne spoznaš in o tem nimaš širše predstave. 

Popravljeno . Popravil bladerunner
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Zivnorc pravi:

?

kdo ga je spustu? Ta lev al ta desn?

Sam naj ga počisti :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, bladerunner said:

Ni problematična diploma iz drugih republik SFRJ, če je z njo vse v najlepšem redu. Problem je pravosodni izpit pridobljen v drugih republikah SFRJ, ki ni bil priznan kot veljaven v SRS. ...

hahaha, še kar lažete, neumorni lažnivci, moralni propadleži. Dobijo vas na laži, 1x, 5x, 100x. Vi pa lažete, lažete, se izvijate, si izmišljate nove zadeve, pa so spet same laži. Drek mečete na ostale, pa sploh ne razumete, da od vsega tega dreka, ki ga premetavate po rokah zaudarjate na daleč.  Potem pa jamrate da vas noben ne mara. :kmet:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Me zanima, če bi upal to tveziti ljudem, ki bi brez zadolževanja izgubili delovna mesta in reden dohodek. Posledično pa se znašli v hudi revščini. in takih nebi bilo malo. Če o ekonomski vedi nimaš pojma, raje ne komentiraj nekaj na kar se ne spoznaš in o tem nimaš širše predstave. 

Glede na obliko zadolževanja in kasneje razporejanje tega denarja, to nima nobene veze z ekonomijo. Korona dodatki, in sredstva za penzionerje ni zdrava ekonomija. Ampak ne dvomim, da mi boš razložil. Sej obvladaš vse, psihologijo, živel si z indijanci, se vozil z vojaškimi letali, študiral politilogijo in ekonomijo, družbene vede in  filozofijo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, skalar36 pravi:

Glede na obliko zadolževanja in kasneje razporejanje tega denarja, to nima nobene veze z ekonomijo. Korona dodatki, in sredstva za penzionerje ni zdrava ekonomija. Ampak ne dvomim, da mi boš razložil. Sej obvladaš vse, psihologijo, živel si z indijanci, se vozil z vojaškimi letali, študiral politilogijo in ekonomijo, družbene vede in  filozofijo... 

če bi se ti vozil z F19 bi tut teb u glavi zvonilo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

če bi se ti vozil z F19 bi tut teb u glavi zvonilo :P

 

jebo te F19....sm moral guglat.  :D 

 

Vem, blejtraner, vem. Ti si pisal kodo za ta špil. 

5 hours ago, skalar36 said:

Korona dodatki, in sredstva za penzionerje ni zdrava ekonomija.

zdrava ekonomija je prost trg cen energentov, cene u luft, pol pa energijske vaučerje talat. Zdrava ekonimija je popedenat hotele, jih dat v eno firmo, dokapitalizirat z vaučerji, in prodat mal pod ceno, ampak za gotovino, de lahk pred volitvami še kak vučerčk pahnemo med folk..... To je zdrava ekonimija. Bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 hours ago, Kugelschreiber said:

jebo te F19....sm moral guglat.  :D 

 

Vem, blejtraner, vem. Ti si pisal kodo za ta špil. 

zdrava ekonomija je prost trg cen energentov, cene u luft, pol pa energijske vaučerje talat. Zdrava ekonimija je popedenat hotele, jih dat v eno firmo, dokapitalizirat z vaučerji, in prodat mal pod ceno, ampak za gotovino, de lahk pred volitvami še kak vučerčk pahnemo med folk..... To je zdrava ekonimija. Bo šlo?

Sigurno je blo plačano vse za "pošteno ceno" samo eno je bil prikazan del cene drugo se je malce razdelilo med "interesneskupine". 

Poljska je velika država, Nemčija ima ogromno kapitala podjetji.... Kitajska kupuje deleže raznih držav.... s kje se je našla Mađarska da bojo zdej kar Slovenijo kupili? 

Kako je lahko nastal mega Konzum/Mercator, ki je (bilo) podjetje z največjim "minusom"..... to so posebni ekonomski modeli ko podjetja z dolgovi kupijo druga podjetja in s tem še povečajo dolg.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pavel Gantar v svoji izjavi ni oblatil nosilca javne funkcije osebno, temveč se je na skrajno neprimeren način lotil dela slovenske policije, katero je imenoval "organizirana tolpa". In na tak neprimeren način blatil policijo, ker je izvajala dejavnost, ki ji tudi pritiče (skrb za javni red). Zato je prav, da so Gantarja oglobili zaradi žalitve slovenske policije, ki je samo izvajala svojo dejavnost proti tistim, ki jim je malo mar za javni red in ne spoštujejo epidemioloških razmer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, GeeSXer pravi:

Globoko je padla ta vlada. Globoko.

 

24.4.2022

Novi štiriletni mandat desnosredinske vlade. 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, bladerunner pravi:

Pavel Gantar v svoji izjavi ni oblatil nosilca javne funkcije osebno, temveč se je na skrajno neprimeren način lotil dela slovenske policije, katero je imenoval "organizirana tolpa". In na tak neprimeren način blatil policijo, ker je izvajala dejavnost, ki ji tudi pritiče (skrb za javni red). Zato je prav, da so Gantarja oglobili zaradi žalitve slovenske policije, ki je samo izvajala svojo dejavnost proti tistim, ki jim je malo mar za javni red in ne spoštujejo epidemioloških razmer. 

In od danes naprej je jasno, da je dr. Olaj prizadet – vsaj tako je odločila Policijska postaja Dolenjske toplice. Sicer ne vem na podlagi česa so to presojali, ampak kdo sem jaz, da bi ugovarjal sklepu policijske postaje. Če oni tako pravijo – bo pa ja držalo, kajne?

https://www.had.si/blog/2022/01/31/policijska-postaja-dolenjske-toplice-odlocila-da-je-dr-olaj-prizadet/

Popravljeno . Popravil GeeSXer
a
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, GeeSXer pravi:

In od danes naprej je jasno, da je dr. Olaj prizadet – vsaj tako je odločila Policijska postaja Dolenjske toplice. Sicer ne vem na podlagi česa so to presojali, ampak kdo sem jaz, da bi ugovarjal sklepu policijske postaje. Če oni tako pravijo – bo pa ja držalo, kajne?

https://www.had.si/blog/2022/01/31/policijska-postaja-dolenjske-toplice-odlocila-da-je-dr-olaj-prizadet/

Dr.Olaj je prizadet, ker je Gantar javno žalil slovensko policijo, on pa je njen generalni direktor. In kot tak, se čuti prizadetega, ker nekdo žali policijo samo zaradi tega, ker je delala javni red, ki je bil grobo kršen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 minutes ago, bladerunner said:

Dr.Olaj je prizadet....

mentalno kar precej ja. Ooooo, prvič se strinjava. Sicer pa vemo: janšistev sta dve vrsti, mentalno prizadeti in moralno propadli.

Vam kar teče voda v grlo, smo že pri aktivnem zatiranje svobode govora :D. Imam sporočilo za vas: "Danes mi, jutri vi"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, nejc74 pravi:

mentalno kar precej ja. Ooooo, prvič se strinjava. Sicer pa vemo: janšistev sta dve vrsti, mentalno prizadeti in moralno propadli.

Vam kar teče voda v grlo, smo že pri aktivnem zatiranje svobode govora :D. Imam sporočilo za vas: "Danes mi, jutri vi"

Zanimivo, veš da sem ponosen, kadar tovrstne opazke slišim iz ust rdečuhov. Vsaj vem, da pravilno razmišljam. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, nejc74 said:

mentalno kar precej ja. Ooooo, prvič se strinjava. Sicer pa vemo: janšistev sta dve vrsti, mentalno prizadeti in moralno propadli.

Vam kar teče voda v grlo, smo že pri aktivnem zatiranje svobode govora :D. Imam sporočilo za vas: "Danes mi, jutri vi"

? zna bit da obstajajo tri vrste. V Senožečah obstajajo trije tipi ljudi. Ločenci, alkoholiki in ločeni alkoholiki. Verjetno je v bazi sds podobno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 1. 2022 ob 14:26, bladerunner pravi:

Se ti ne zdi, da se v svojih komentih preveč osredotočaš na ad personam, namesto na ad rem?

Daj ne bluzi, lepo te prosim. Od svojega ljubljenega vodje si prekopiral par stavkov, in jih tu gor objavil pod svojim imenom. Temu se po domače reče plagiat. Ni treba rem-ija špilat. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!