Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

2 minutes ago, bladerunner said:

Ne vem, kaj ima vlada zraven, če so banke dajale enormne kredite določenim podjetjem. Vlada ne more in ne sme posegat v avtonomijo bank. 

Takrat je vlada dovolila (svetovala) menedžerski odkup svojim ljudem, ki je kasneje prešlo v splošno prakso. Rezultai poznani.

V naslednji njegovi vladi je šel s postavljanjem svojih stokovnjakov v podjetja ki še niso bila odkupljena (beri še vedno uspešna in nezadolžena) in sicer primorski trio Lovšin (je čakal sojenje - sedanja vlada opustila pregon),  Bavčar (obsojen), Časar (obsojen), primorsko gospodarstvo uničeno.

Kaj ti še ni jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bladerunner said:

Neverjetno! Prilepil sem dva linka aktualnega političnega dogajanja pri nas in v prvem postu na tej strani utemeljil svojo trditev. In kaj se je zgodilo? Vsulo se je cel kup žaljivk na osebni ravni. Razen @izibajker, ni nihče drug niti poskušal ovreči, kar sem napisal.

Pravzaprav se s teboj noče nihče ukvarjat, ker si v nekem svojem imaginarnem svetu. Sicer sem ti prej odgovoril, pa saj ne boš razumel, ampak kaj čmo....

31 minutes ago, ftp said:

citat @bladerunner

Nekaterim res močno primanjkuje samorefleksije,

Ogledalce, ogledalce povej, kdo je najboljši do zdej...???

31 minutes ago, ftp said:

citat @bladerunner

Prav sram me je, da ste nekateri motoristi na tako zelo nizkem kulturnem nivoju in primitivizem kar seka iz vas. Žalostno, da bolj bit ne more. 

Koliko je pri tebi motorista? Samo poznaš nekoga ki ima motor in se imaš za motorista :headbang:, ker v moto temah te nekako ni zaslediti.

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, bladerunner said:

Neverjetno! Prilepil sem dva linka aktualnega političnega dogajanja pri nas in v prvem postu na tej strani utemeljil svojo trditev...

Z lažnivci in bedaki se nima smisla kregat, prvi samo nadaljujejo z lažmi, drugi ne bodo nikoli razumeli.

53 minutes ago, bladerunner said:

Ne vem, kaj ima vlada zraven, če so banke dajale enormne kredite določenim podjetjem. Vlada ne more in ne sme posegat v avtonomijo bank. 

Da napišeš takšno z lahkoto preverljivo laž z resnim obrazom, ali lažeš ali pa si preneumen, da bi razumel kaj pišeš. Zato, glej zgoraj. Če ne razumeš, kaj Janševiška zalega očita Šivilji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, Zivnorc said:

bi bil jaz lastnik foruma, bi takoj izbrisal vse provokativne teme, kjer se ljudje delijo med seboj.... oddaljujejo.... kregajo

Čak, o bmflarjih, GSarjih, govoris, ne? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, bladerunner pravi:

Ne vem, kaj ima vlada zraven, če so banke dajale enormne kredite določenim podjetjem. Vlada ne more in ne sme posegat v avtonomijo bank. 

madona, zdej pa streljaš. Pri nas banke vodi politika, mi je čist vseeno katera, no v glavnem vemo :P

Bankirji moraj dat kredit, drugače letijo stolčki. Zato pa se ti namišljeni direktorčki čist nč sedaj ne spomnijo (in ne upajo povedat)

Na zahodu je drugače, kjer bankirji obvladujejo politiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Zivnorc pravi:

Če bi bil jaz lastnik foruma, bi takoj izbrisal vse provokativne teme, kjer se ljudje delijo med seboj.... oddaljujejo.... kregajo

... skratka vse drugo se dogaja na tem forumu, samo tisto, čemur je MOTORISTIČEN FORUM namenjen, ne.

Strokovne teme so umrle in izumrle.... veliko od resnih in tistih ki kaj znajo (od strokovnosti) že dolgo ni več tu gor....

 

 

... samo še internetni provokatorji.....ki si ne upajo na klasične gasilske veselice.....

 

pol bi morali izbrisati tudi moto gp, pa še kako temo o motorjih, ker eni trdijo da so Bmflarji čudna nacija, drugi, da so kawasakiji grdi, tretji da so rdeči motorji grdi..

Nihče nikogar ne sili, da ostane "tu gor".

In kar opažam, mnogi marsikje nabijajo..forum ustvarjamo člani in samo na nas je, koliko bo kvalteten.

Se pa strinjam z nečem, to naj bi bil moto forum. In kdor nima prispevkov v motorističnem delu, od motorjev, opreme in potovanj, definitivno ne bi smel pisati v drugih temah.

Ne leti na nikogar osebno. (ok, nekaj talentov poznam, ki niti avatarja ne izpolnijo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim, sem pred časom, ko sem se prijavil na motori.hr, bil nekaj časa v čakalnici (moral sem imeti kar nekaj objav v "namenskih" delih foruma, da sem lahko dostopal do drugih vsebin (vici in zajebancija, ...)). Teme o politiki in celo nogometu pa so bile prepovedane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Darko3g pravi:

Če se prav spomnim, sem pred časom, ko sem se prijavil na motori.hr, bil nekaj časa v čakalnici (moral sem imeti kar nekaj objav v "namenskih" delih foruma, da sem lahko dostopal do drugih vsebin (vici in zajebancija, ...)). Teme o politiki in celo nogometu pa so bile prepovedane.

na nekateri forumih se moraš celo predstaviti kdo in kaj si ...

Mislim, da je to tudi na BJBIKERS forum (https://forum.bjbikers.com/)  .. se ne spomnim več, ker sem tam že dolgo član, zadnje čase bolj mal aktiven.

ni politike, ni virusa ;) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Zivnorc pravi:

Če bi bil jaz lastnik foruma, bi takoj izbrisal vse provokativne teme, kjer se ljudje delijo med seboj.... oddaljujejo.... kregajo

... skratka vse drugo se dogaja na tem forumu, samo tisto, čemur je MOTORISTIČEN FORUM namenjen, ne.

Strokovne teme so umrle in izumrle.... veliko od resnih in tistih ki kaj znajo (od strokovnosti) že dolgo ni več tu gor....

 

 

... samo še internetni provokatorji.....ki si ne upajo na klasične gasilske veselice.....

 

Še malo počakaj, temperature se dvigujejo...mislim zunaj :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Darko3g pravi:

Če se prav spomnim, sem pred časom, ko sem se prijavil na motori.hr, bil nekaj časa v čakalnici (moral sem imeti kar nekaj objav v "namenskih" delih foruma, da sem lahko dostopal do drugih vsebin (vici in zajebancija, ...)). Teme o politiki in celo nogometu pa so bile prepovedane.

če pa nis biu njihov :P

v glavnem vlada je...

za vse, ki jih skrbi MS..mate možnost se "predstavit, prijavit, objavit v vseh pomembnih temah" potem pa nabijat dalje v politiki.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo šefom strank KUL o Golobu: Šok je bil tako velik, da je sistem razpadel

"Zavrtelo se je veliko imen. Golob je bil na koncu preliminarno izbran v ožji krog že zgodaj lansko spomlad. Takoj, ko je bilo jasno, da je projekt Vesel zaradi milijonskega honorarja Fife propadel, Čeferin pa je zavrnil ponujeno vlogo. Je pa Čeferin kasneje Milanu obljubil, da bo odločno podprl Goloba, potem ko je tudi njegova prva izbira v osebi Vesela odpadla," je v pismu Marjanu Šarcu, Alenki Bratušek, Luku Mescu in Tanji Fajon, ki je zaokrožilo, zapisal upokojenec Rudolf Horvat. Predsednike strank smo povprašali, ali so pismo prejeli in kako ga komentirajo. Odgovore bomo objavili takoj, ko jih prejmemo.

https://siol.net/novice/slovenija/pismo-sefom-kul-strank-o-golobu-sok-je-bil-tako-velik-da-je-sistem-razpadel-572608

Le preberite si modus operandi komijev, ki jih tu gor tako častite, kot verniki Boga. Neprecenljivo. :headbang:  :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27 minutes ago, bladerunner said:

Pismo šefom strank KUL o Golobu: Šok je bil tako velik, da je sistem razpadel

"Zavrtelo se je veliko imen. Golob je bil na koncu preliminarno izbran v ožji krog že zgodaj lansko spomlad. Takoj, ko je bilo jasno, da je projekt Vesel zaradi milijonskega honorarja Fife propadel, Čeferin pa je zavrnil ponujeno vlogo. Je pa Čeferin kasneje Milanu obljubil, da bo odločno podprl Goloba, potem ko je tudi njegova prva izbira v osebi Vesela odpadla," je v pismu Marjanu Šarcu, Alenki Bratušek, Luku Mescu in Tanji Fajon, ki je zaokrožilo, zapisal upokojenec Rudolf Horvat. Predsednike strank smo povprašali, ali so pismo prejeli in kako ga komentirajo. Odgovore bomo objavili takoj, ko jih prejmemo.

https://siol.net/novice/slovenija/pismo-sefom-kul-strank-o-golobu-sok-je-bil-tako-velik-da-je-sistem-razpadel-572608

Le preberite si modus operandi komijev, ki jih tu gor tako častite, kot verniki Boga. Neprecenljivo. :headbang:  :lol1:

 

Samo medij pogledaš :headbang: pa kdo je objavil :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, nejc74 said:

A se vedno izvajaš propagando za lopove in lažnivce?

Al je pri koritu, ali pa tako :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima a je Jelinčič že spisal program in kaj nudi :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

ukradeno, ma še vedno velja

 

Dati odhajajoči vladni garnituri dva mesca za odhod je tako, kot če bi dal bančnim roparjem, v vseh bankah, štirinajst dni dan odprtih vrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

Samo medij pogledaš :headbang: pa kdo je objavil :lol1:

Dobra dva meseca pred volitvami.  Slučajno se pismo najprej znajde na desni politicni sferi. Seveda.. slučaj. Tako kot Janša in orožje, Janša in Patria...vse slučajno. In pol svizec zavije...tovarna laži iz Trstenjakove pa to spakira in razpošlje.

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

32 minutes ago, Tedybear said:

Dobra dva meseca pred volitvami.  Slučajno se pismo najprej znajde na desni politicni sferi. Seveda.. slučaj. Tako kot Janša in orožje, Janša in Patria...vse slučajno. In pol svizec zavije...tovarna laži iz Trstenjakove pa to spakira in razpošlje.

Tako slučajno kot pred volitvami "metek" da se predstavi kot mučenik....no ja v očeh bedakov...

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 2. 2022 ob 21:59, Zivnorc pravi:

Če bi bil jaz lastnik foruma, bi takoj izbrisal vse provokativne teme, kjer se ljudje delijo med seboj.... oddaljujejo.... kregajo

... skratka vse drugo se dogaja na tem forumu, samo tisto, čemur je MOTORISTIČEN FORUM namenjen, ne.

Strokovne teme so umrle in izumrle.... veliko od resnih in tistih ki kaj znajo (od strokovnosti) že dolgo ni več tu gor....

 

 

... samo še internetni provokatorji.....ki si ne upajo na klasične gasilske veselice.....

 

Če bodo po kakem čudežu po volitvah slučajno zopet komiji prevzeli oblast, verjemi, bo v tej rubriki naenkrat vse tiho. Mogoče bo občasno kak komi pljunil po SDS in JJ. Kajti pri nas je pač tako, da komiji lahko počno vse in še več, pa jim narod vse odpušča. Na desnico pa za vsako najmanjšo nepravilnost zlijejo na tone gnojnice. Taka je pač realnost v deželici tej. 

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, bladerunner said:

Če bodo po kakem čudežu po volitvah slučajno zopet komiji prevzeli oblast...

ko se bo kak kreten nalimal, pa hvalil rabote prihodnjega norca, ga bomo tudi spljuvali, ne skrbi. Ampak takih idiotov je bolj malo izven SDS, tako da bo dela precej manj. Do takrat pa, pejt raje pucat gnoj v svojo stranko, da ne boste po vsakem vladanju spušili pri ljudeh na celi črti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, DAMI34 said:

Mene pa zanima a je Jelinčič že spisal program in kaj nudi :P

 

Ma isto kot zadnjo rundo, grel bo stolček, glasoval po principu "kdo da več" (to je dodal na novo po ločitvi) ?, obljublja pa 4 provokativne izjave in dva intervjuja na leto... ? 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, MARE 65 pravi:

Pa menda ja ne nova TV :O

čak, tam pa samo resnico povedo. Sem zadnjič poslušal oddajo:

kdo vam laže. Moram povedat, možak k vodi to oddajo je res mal "kmet" in iz sela ma argumenta ma čist dobre. Ob vsakem šanku bu bili garantirano "prihvatljivi" :P

 

pred 14 urami, bladerunner pravi:

Če bodo po kakem čudežu po volitvah slučajno zopet komiji prevzeli oblast, verjemi, bo v tej rubriki naenkrat vse tiho. Mogoče bo občasno kak komi pljunil po SDS in JJ. Kajti pri nas je pač tako, da komiji lahko počno vse in še več, pa jim narod vse odpušča. Na desnico pa za vsako najmanjšo nepravilnost zlijejo na tone gnojnice. Taka je pač realnost v deželici tej. 

desno levo, sredina...ti bom nazorno pokazal...

to je pred volitvami

Morda je slika naslednjega: žival in hrana

sladki vsi, mal različnih barv (vsak svojo pravljico nabija)...ampak na koncu...bom pisal z velikimi črkami, da bodo zastopli tut gluhi:

VSI PRASCI SESAJO ISTE SESKE

 

je jasno al ni?

Ab rabu kdo sliko, kako je po volitvah? Tut take se najdejo :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opis slike ni na voljo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!