Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

3 minutes ago, bladerunner said:

Tako skropucalo lahko nastane le v glavi nekoga, ki težko ali pa sploh ne dojema vsebine, ki jo prebere. 

:lol1:

 

Če ne bi videl ne bi verjel :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, bladerunner said:

Je pa zadel žebljico na glavico. 

bolje rečeno zabil "novico" v vašo glavico, pa sedaj trobite vsi v isti glas

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, ftp pravi:

bolje rečeno zabil "novico" v vašo glavico, pa sedaj trobite vsi v isti glas

Komije resnica peče, kot vampirje česenj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, bladerunner said:

Komije resnica peče, kot vampirje česenj. 

haha, po moje bolj vas peče, zato tako grizete naokoli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rad slisal tocno definicijo komija - opis kljucne lastnosti, ki neko skupino oznaci za komije.. ..bladerunner ajde, vzemi zalet.:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, bladerunner said:

Tako skropucalo lahko nastane le v glavi nekoga, ki težko ali pa sploh ne dojema vsebine, ki jo prebere. 

Jp, SDS-ovci ne razumete procesa, kjer vecina pove za kaj glasuje in potem to obvelja. Za vas gre v drugo smer, kar rece Twito, to ste. A hrano tudi konzumirate v obratni smeri kot normalni ljudje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, nejc74 pravi:

Jp, SDS-ovci ne razumete procesa, kjer vecina pove za kaj glasuje in potem to obvelja. Za vas gre v drugo smer, kar rece Twito, to ste. A hrano tudi konzumirate v obratni smeri kot normalni ljudje?

Nihče ne izpodbija rezultatov glasovanja smetarskega medija Jana. Dejstvo pa je, da bralci omenjenega smetarskega medija še zdaleč niso večina. Drugo dejstvo pa je, da različni ljudje različno mislimo in imamo različne vrednote. In nihče me ne bo prepričal, da si tale smrklja s komijevskim pedigrejem v danem trenutku bolj zasluži naziv osebnost leta, kot nekdo iz zdravstvene branže. O tisti “večini”, ki je tole smrkljo izbrala za osebnost leta, imam pač svoje mnenje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 57 minutami, Zok pravi:

Jaz bi pa rad slisal tocno definicijo komija - opis kljucne lastnosti, ki neko skupino oznaci za komije.. ..bladerunner ajde, vzemi zalet.:whistle:

Poglej si npr. metelkovske zadetke, pa ti bo jasno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tedybear pravi:

Zan Mahnjen-nič. Mala podgana. Vpis v stranko in redno čiščenje anusa velikemu liderju ga je prineslo na površje.

Nika Kovač, mlada bajsa s komijevskim pedigrejem, zaradi česar jo je naplaknilo na površje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, bladerunner said:

smetarskega medija

pa ne tako slabega kot Siol, norih24,...

 

7 minutes ago, bladerunner said:

In nihče me ne bo prepričal, da si tale smrklja s komijevskim pedigrejem v danem trenutku bolj zasluži naziv osebnost leta

tako kot....

...nihče me ne bo prepričal, da si tale bedak s komijevskim pedigrejem v danem trenutku bolj zasluži naziv premijeja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

pa ne tako slabega kot Siol, norih24,...

 

tako kot....

...nihče me ne bo prepričal, da si tale bedak s komijevskim pedigrejem v danem trenutku bolj zasluži naziv premijeja

Car zate in vse ostale komije, ki vam je razmontiral gnilo tvorbo sfrj in vaš opevani enoumni zločinski komunistični režim. In tega še danes ne zmorete prebolet. 

pred 5 minutami, ftp pravi:

pa ne tako slabega kot Siol, norih24,...

Kakor za koga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dolgo nisem razumel politike (ker me ni zanimala in me tudi sedaj ne)

... nisem razumel povojnih pobojev...

... golega otoka...

 

... pa še sedaj ne razumem, da nekdo potrebuje nekoga - "voditelja", da mu pere možgane... pa da tak človek sploh preživi..

...in da tak človek sploh preživi, mora imeti nekoga, ki ga ima na špagi, ker sam nima dovolj v glavi, da bi bil sposoben preživeti.... pa še razmnožujejo se ko pri norcih, ko njihova elita potrebuje maso populacije pod sabo....

...se mi zdite kot mladi piščanci, ko vam je kokljo odnesel kragulj, tik preden ste se izvalili, pa vam je potem nekdo natresel malo otrobov...in  ga imate zdaj za mamo....

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...IN ŠE ENKRAT ROTIM ADMINA, DA ZAPRE IN IZBRIŠE TO TEMO..

... ker res ne sodi v motorističen forum.

Ta forum naj bi vzpodbujal druženje ...izmenjavo informacij... karkoli, kar bi bilo pozitivnega in koristnega....

..in ne da se prička o politiki. Za to obstajajo drugi forumi.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, bladerunner said:

Car zate in vse ostale komije, ki vam je razmontiral gnilo tvorbo sfrj in vaš opevani enoumni zločinski komunistični režim. In tega še danes ne zmorete prebolet. 

Tipično za tvoje..ko ne veš naprej, se obrneš nazaj. Žalostno je, ko imate vizijo za nazaj :headbang:

In to je vaš domet.

 

40 minutes ago, bladerunner said:

Kakor za koga. 

to se pa strinjam

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

28 minutes ago, Zivnorc said:

...IN ŠE ENKRAT ROTIM ADMINA, DA ZAPRE IN IZBRIŠE TO TEMO..

... ker res ne sodi v motorističen forum.

Ta forum naj bi vzpodbujal druženje ...izmenjavo informacij... karkoli, kar bi bilo pozitivnega in koristnega....

..in ne da se prička o politiki. Za to obstajajo drugi forumi.

Tudi jaz idiotizmov, blatenja, hujskanja in razdora iz te teme ne bi pogresal. Ljudje so se znasli na sodiscu se zaradi marsicesa milejsega od tega, kar bladerunner tule serje. 

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, ftp pravi:

Tipično za tvoje..ko ne veš naprej, se obrneš nazaj. Žalostno je, ko imate vizijo za nazaj :headbang:

In to je vaš domet.

 

to se pa strinjam

Prvič, sedanjost temelji na preteklosti. Kdor ne razume preteklosti, tudi ne razume sedanjosti. Drugič, moja vizija je, da se vodenje države vsake toliko časa izmenjuje med političnima poloma. Že zaradi higijeničnih razlogov. Nikoli in nikjer ni dobro, da državo predolgo časa vodi ena politična opcija, ker se na tak način podre ravnovesje. Kadar ravnovesje ni vzpostavljeno, po navadi sledi takšna ali drugačna katastrofa. Zato jaz vedno sprejemam in bom sprejemal tudi v prihodnje volilni izid. Pa če mi bo ta všeč ali pa ne. Leva politična opcija tega ni sposobna, ker še vedno meni, da oblast samoumevno pripada samo njim. Dokaz temu so petkova divjanja po Lj. in pa razni neuspeli poskusi odstranitve trenutne vlade. Mnogi levičarji še danes ne razumejo bistva demokracije in pluralnosti družbe. In to je med drugim ena glavnih težav levičarjev. 
Levičarji ne razumete, da se predstavnike oblasti postavlja in odstavlja izključno in samo na demokratičnih volitvah in ne na ulicah. Prej, ko vam bo to jasno, bolje bo za državo in družbo. Če tega ne boste zmogli sprejeti, lahko to zelo resno ogrozi mir in sobivanje te družbe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Zok pravi:

Tudi jaz idiotizmov, blatenja, hujskanja in razdora iz te teme ne bi pogresal. Ljudje so se znasli na sodiscu se zaradi marsicesa milejsega od tega, kar bladerunner tule serje. 

Več kot prepričan sem, da je bladerunner zaradi svojih izjav zadnji na tem portalu, ki bi se znašel na sodišču. Kdor tega ne vidi je slep ali pa se spreneveda do onemoglosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda zato, ker si jansist...

9 minutes ago, bladerunner said:

Več kot prepričan sem, da je bladerunner zaradi svojih izjav zadnji na tem portalu, ki bi se znašel na sodišču. Kdor tega ne vidi je slep ali pa se spreneveda do onemoglosti. 

Itak, ce ne bi dvignil poziva na sodisce..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Zok pravi:

Morda zato, ker si jansist...

Itak, ce ne bi dvignil poziva na sodisce..

Prijavi me, pa boš ugotovil. 
Samo opozorilo pravnim analfabetom: kriva ovadba je kaznivo dejanje. Kar se mene tiče, gospod Matoz je že v nizkem startu, da zoper vlagatelje krivih ovadb vloži ovadbe. Toliko v pojasnilo. Zdaj pa kar izvolite in veselo vlagajte ovadbe zoper mene. Vendar ne potem jokat, ko bodo posledice nevzdržne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, bladerunner said:

Prijavi me, pa boš ugotovil. 
Samo opozorilo pravnim analfabetom: kriva ovadba je kaznivo dejanje. Kar se mene tiče, gospod Matoz je že v nizkem startu, da zoper vlagatelje krivih ovadb vloži ovadbe. Toliko v pojasnilo. Zdaj pa kar izvolite in veselo vlagajte ovadbe zoper mene. Vendar ne potem jokat, ko bodo posledice nevzdržne. 

Torej si le prisklednik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, bladerunner said:

Kdor ne razume preteklosti, tudi ne razume sedanjosti.

Kdor pogreva preteklost, jo zato ker jo pač ne razume.

37 minutes ago, bladerunner said:

moja vizija je

ogrska

38 minutes ago, bladerunner said:

Nikoli in nikjer ni dobro, da državo predolgo časa vodi ena politična opcija, ker se na tak način podre ravnovesje. Kadar ravnovesje ni vzpostavljeno, po navadi sledi takšna ali drugačna katastrofa.

Samo v teoriji. Ko pa pride bedak...

39 minutes ago, bladerunner said:

Levičarji ne razumete, da se predstavnike oblasti postavlja in odstavlja izključno in samo na demokratičnih volitvah in ne na ulicah. Prej, ko vam bo to jasno, bolje bo za državo in družbo. Če tega ne boste zmogli sprejeti, lahko to zelo resno ogrozi mir in sobivanje te družbe. 

Saj je bila oblast sprejeta z volitvami, kasneje pa jo je nekdo "kupil" in rezultat nakupa se vidi. Žal zelo dobro vidi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!