Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

Pa Jehovci in ostale sekte ti niso do kolen. Ti si res totalno zadrt. Mati mila, pa kakšno drogo si ti daješ v heroin, da take mečeš ven. Nisi normalen, res ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, bladerunner said:

Si tudi ti nasedel zgornji manipulaciji?

Totalno.. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Pajk pravi:

Pa Jehovci in ostale sekte ti niso do kolen. Ti si res totalno zadrt. Mati mila, pa kakšno drogo si ti daješ v heroin, da take mečeš ven. Nisi normalen, res ne. 

Vidim, da te močno peče, ko nekdo napiše nekaj, kar tvoj okrnjeni um ni zmožen sprocesirat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti najmanj🤣🤣🤣. Se ne hranim s takimi primitivnimi izjavami. Pa moj um je vsaj svoboden za razliko od tvojega. Če je kdo tukaj zmanipuliran, si ti na prvem mestu. Bi napisal, da so ti možgane sprali, samo kaj ko jih že zdavnaj nimaš več. Zato pa samo ponavljaš eno in isto. Blablabla, komi, blabla, komi, blablabla, komi in tako v nedogled. Te je pa zabavno brat, kako se boriš s svojimi frustracijami😂

Popravljeno . Popravil Pajk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Pajk pravi:

Niti najmanj🤣🤣🤣. Se ne hranim s takimi primitivnimi izjavami. Pa moj um je vsaj svoboden za razliko od tvojega. Če je kdo tukaj zmanipuliran, si ti na prvem mestu. Bi napisal, da so ti možgane sprali, samo kaj ko jih že zdavnaj nimaš več. Zato pa samo ponavljaš eno in isto. Blablabla, komi, blabla, komi, blablabla, komi in tako v nedogled. Te je pa zabavno brat, kako se boriš s svojimi frustracijami😂

Meni jih niso mogli komiji sprat, ker sem bil v tistem času večinoma v tujini in se tam tudi šolal. Zato imam pa boljši vpogled v tiste čase, ker sem bil deležen večstranskega informiranja, kot je to praksa v demokratičnih državah s pluralno družbo. Tisti, ki ste pa ves čas ždeli v totalitarni jugi, kjer so vas polnili z enostranskimi informacijami po diktatu totalitarnega režima, ste pa fasali tako močno indoktrinacijo, da ni več nobenih možnosti, da bi se skopali iz komunistične zablode. Žal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17 minutes ago, bladerunner said:

Demonter enopartijskega režima in gnile sfrj.

Razloži malo, kako je on prispeval k temu. Ali je samo on to rekel, pa ti slepo verjameš njegovim besedam?  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, ciciban pravi:

Stari pa tebi res dogaja... A ti prav pluse šteješ? Če ti to tolk pomeni in če bo ozdravlo tvojo paranojo, ti pod vsako tvojo umetnino od danes dalje stisnem srčka. Takle, za mojega lupčka... Prikritega homija... En srčkek na dan, odžene paranojo stran. 

Sej mi kr gre... 

Pa ti si pravi fant od fare. Meni sicer dol visi za všečke. Tisto v enem prejšnjih mojih postov sem samo mimogrede objavil, ko sem videl, kako nekateri padajo na zmanipulirane poste. 
Drugače pa, kot si nekoč napisal, si zelo blizu mene. Če se kdaj srečeva, te rade volje povabim na kofe. Pa bova kako rekla o čem drugem, ne o politiki. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Pajk pravi:

Razloži malo, kako je on prispeval k temu. Ali je samo on to rekel, pa ti slepo verjameš njegovim besedam?  

Veliko je prispeval. O tem ni nobenega dvoma za tiste, ki smo bili blizu takratnemu dogajanju na tak ali drugačen način in vsak na svoj način prispevali, da se je stvar na koncu tudi realizirala. O podrobnostih ti pa tule ne bom pisal že iz razloga, ker bi se nekateri obesili na prispevek, kot lešinarji na mrhovino. Pa jim tega zadovoljstva ne mislim poklanjat. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si taprau vernik,kako lahko verjames nekomu kot je nas ivan karkoli,ce je nasemu vodji komunizem omogocil solanje in vse ostale ugodnosti ki jih je veselo izkoristil,bil je sef komunisticne mladine in kar naenkrat ga je presvetlilo in je postal zagrizen domobranec in antikomunist,zlaze se pa itak vsakic ko usta odpre,skratka govna na kubik z njegovo stranko skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Frenk 67 pravi:

Matr ste neracionalni. Pr ns so to lepo vsako stvar posebi delal. Prekopal asfalt, zakrpal nazaj, čez par mescov pa spet kopal, zakrpal, ......  Če delaš vse naenkrat se sam enkrat provizije talajo. Neracionalno! 🙄

to je demokracija na komi način. :P

 

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, luxsa pravi:

Ti pa si taprau vernik,kako lahko verjames nekomu kot je nas ivan karkoli,ce je nasemu vodji komunizem omogocil solanje in vse ostale ugodnosti ki jih je veselo izkoristil,bil je sef komunisticne mladine in kar naenkrat ga je presvetlilo in je postal zagrizen domobranec in antikomunist,zlaze se pa itak vsakic ko usta odpre,skratka govna na kubik z njegovo stranko skupaj.

Zdej so ga že na njegovi, pardon Madžarski, TV pogruntal 🤣

Image

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, bladerunner pravi:

Si en post pod tem lepo demonstriral, kako misliš (manipuliraš) s svojo glavo po vzoru svojih ideoloških prednikov. Dobro so te zdresirali.  

Če misliš o komunalnih dejavnostih pri nas. Take stvari je pr nas vodu podžupan iz SDS-a. 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če so namreč omenjeni strankarski in medijski podrepniki vladnikov, ki nas srdito napadajo, tako zelo proti svobodi javne besede oziroma medija kot je Insajder.com – potem je to, kar objavljamo, očitno pomembno in koristno za vsestransko ter celovito obveščanje javnosti.

 

https://insajder.com/slovenija/bullshit-nova24tv-demokracija-namesto-dokazov-o-jansevem-obisku-v-kijevu-servirali-nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2022 ob 1:20, bladerunner pravi:

Demonter enopartijskega režima in gnile sfrj.

...kaj pa počne?

Enopartijski sistem po vzoru SFRJ, seveda s seboj na čelu, ki pa je edina razlika.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, ftp pravi:

...kaj pa počne?

čudeže...majkemi 🤣

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 3. 2022 ob 0:26, bladerunner pravi:

V tem tvojem postu prebiram samo neke splošne trditve, kaj naj bi nekdo hotel, poizkušal, mu še ni uspelo itd..., itd... Naštej vsaj nekaj konkretnega, kaj imaš v mislih, ne pa da samo nasplošno brez ene utemeljitve in konkretiziranja nabijaš nekaj, kar so ti servirala komijevska trobila in komijevski pisuni.   

Kolega, v zadnjih 30 letih smo prebrali za eno malo knjižnico raznoraznih člankov in komentarjev vezanih na domačo politično sceno, katerekoli barve ali provenience... In to od relevantnih novinarjev (levih, desnih, sredinskih... kar hočeš), ne pa kakšnih fejstbuk pisunov in expertov. Pa ogromno izjav, intervjujev od vsakokratnih akterjev na političnem odru smo tudi videli in slišali. Maršal Twito je praktično edina zvezda stalnica, ki naše nebo krasi ves ta čas, zato smo z njegove strani tudi največ tozadevnih informacij pokasirali...

Pa menda ja ne misliš, da ti bo kdorkoli tule na forumu šel nekaj dokazovat, iskat, brskat v arhive, iz naftalina vlečt  vse te besede in stavke vseh teh gumpcev, na čelu s tvojim idolom, ki si ga ti uspel (sam pri sebi) lansirat  v sfero božanskega.

Nič ni nenavadno, če si tak goreč politični vernik. Vedno so se (in se bodo) našli raznorazni križarji, ki v svetem imenu bijejo svete vojne in zagovarjajo svete voditelje...

Uživaj še naprej, v svoji gorečnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ne predstavljam. Prava mala katastrofa za to državo. Verjamem, da če dobi še en mandat, da se bo situacija zaostrila. Ne samo politično....

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!