Skoči na vsebino

Vlada (parlament in politika)


volk

Priporočene objave

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

 

 

če je pa edini Polbog na Slo politični sceni. :P

 

Kako misliš "Pol"?  Pazi, da te Janšist ne sliši.  😧

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, DAMI34 pravi:

če je pa edini Polbog na Slo politični sceni. :P

 

U stvari je bolj PolPot kot PolBog. ☹️

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

U stvari je bolj PolPot kot PolBog. ☹️

Herkul je bil pobog. Večja starleta od Zeusa, ki je bil bog. Vsaka podobnost z JJejem je zgolj naklučje, pa čeprav je tip baje lastnoročno celo Slovenijo osvobodil okupatorja tam okrog 90ih let. :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 3. 2022 ob 9:26, skalaprava pravi:

Ne več dolgo....po 24.4. bo izvedena "deJanšanizacija" :yea1:

To se bo zgodilo samo v primeru, če se bo volitev udeležila večinsko ekonomsko nepismena populacija in pa seveda večinoma tisti, ki jim komijevska trobila perejo glave in posledično nasedajo komijevskim populističnim floskulam. 
Resna, delovna in inteligentna populacija v danem trenutku niti pod razno ne bo volila levo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, bladerunner pravi:

To se bo zgodilo samo v primeru, če se bo volitev udeležila večinsko ekonomsko nepismena populacija in pa seveda večinoma tisti, ki jim komijevska trobila perejo glave in posledično nasedajo komijevskim populističnim floskulam. 
Resna, delovna in inteligentna populacija v danem trenutku niti pod razno ne bo volila levo. 

Če prav razumem , potemtakem je bolje da gredo na volitve pravoverni in razsvetljeni osebki, kateri slepo verjamejo v SDS?

Če se ne motim je volilna pravica dana polnoletnim državljanom RS, lah so debeli suhi, geji, zabiti ali nadpovprečno inteligentni, ampak je dana vsem. Ne morš bilivat, tudi komijem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, bladerunner pravi:

To se bo zgodilo samo v primeru, če se bo volitev udeležila večinsko ekonomsko nepismena populacija in pa seveda večinoma tisti, ki jim komijevska trobila perejo glave in posledično nasedajo komijevskim populističnim floskulam. 
Resna, delovna in inteligentna populacija v danem trenutku niti pod razno ne bo volila levo. 

Cvet slovenske inteligence voli SDS. Dej ne seri, povprečen IQ SDSSovca je okol sobne temperature. 😡

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Frenk 67 pravi:

Cvet slovenske inteligence voli SDS. Dej ne seri, povprečen IQ SDSSovca je okol sobne temperature. 😡

... ko crkne gorilc od centralne....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, skalaprava pravi:

Torej imam preko 25 let delovne dobe izključno v firmah, ki so v 100% tuji lasti (Skandinavija in Japonska), pri poslu imam opravka tudi z ekonomiko, rojen v Švici, inženir tehnične stroke po izobrazbi, vzgajan v krščanskem duhu, noben član moje družine nikoli bil član partije..... pa kljub vsemu zagotovo ne bom volil tvojega Führerja niti njegovega ministranta Toninčka! Niti Kanglo lopovsko niti pokvarjenega Podobnika! 

In ker ne bom volil za ta desni cvetober, sem po tvoje "ekonomsko nepismena oseba, ki so mi komijevska trobila oprale glavo in posledično nasedam komijevskim populističnim floskulam. Povrh vsega sem očitno še neresen, nedeloven ter neinteligenten"! Konec tvojega citata. 

Stari, resno? Mislim, resno?!? Ti se imaš resno za strpnega in povrhu še razgledanega? Pa s čim se drogiraš, model? 

Glej, počasi se boš moral sprijazniti, da bo tvoj diktator na volitvah popušil in to bolj, kot si morda lahko zdajle predstavljaš! In tega se ne da več obrniti! 

Še moja 81 let stara mati, ki je drugače kar verna ženica, ne more prebavljat tvojega Janeza ali ministranta in ostale golazni. In če je njej situacija jasna in ne naseda bonbončkom, verjamem da bo zmaga nad Janšizmom popolna! 

Amen :beer2:

 

Škoda, ker bo pod levo opcijo enako za rajo😉

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Škoda, ker bo pod levo opcijo enako za rajo😉

Vsaj pod nacijem ne bom, kar bo že lep uspeh! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, skalaprava pravi:

Vsaj pod nacijem ne bom, kar bo že lep uspeh! 

Boš pa komi😂

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, skalaprava pravi:

Torej imam preko 25 let delovne dobe izključno v firmah, ki so v 100% tuji lasti (Skandinavija in Japonska), pri poslu imam opravka tudi z ekonomiko, rojen v Švici, inženir tehnične stroke po izobrazbi, vzgajan v krščanskem duhu, noben član moje družine nikoli bil član partije..... pa kljub vsemu zagotovo ne bom volil tvojega Führerja niti njegovega ministranta Toninčka! Niti Kanglo lopovsko niti pokvarjenega Podobnika! 

In ker ne bom volil za ta desni cvetober, sem po tvoje "ekonomsko nepismena oseba, ki so mi komijevska trobila oprale glavo in posledično nasedam komijevskim populističnim floskulam. Povrh vsega sem očitno še neresen, nedeloven ter neinteligenten"! Konec tvojega citata. 

Stari, resno? Mislim, resno?!? Ti se imaš resno za strpnega in povrhu še razgledanega? Pa s čim se drogiraš, model? 

Glej, počasi se boš moral sprijazniti, da bo tvoj diktator na volitvah popušil in to bolj, kot si morda lahko zdajle predstavljaš! In tega se ne da več obrniti! 

Še moja 81 let stara mati, ki je drugače kar verna ženica, ne more prebavljat tvojega Janeza ali ministranta in ostale golazni. In če je njej situacija jasna in ne naseda bonbončkom, verjamem da bo zmaga nad Janšizmom popolna! 

Amen :beer2:

 

to kar si napisal je komijevska propaganda

lp

sjveškdo :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, skalaprava pravi:

Očitno bova oba 😜

Ne bova, ker so komiji in naciji isti za rajo😉

Pač ne volim, vse je isto zlo. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Kmet2 said:

Ne bova, ker so komiji in naciji isti za rajo😉

Pač ne volim, vse je isto zlo. 

 

In kako se naj potem zgodijo spremembe?????

 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kmet2 pravi:

Ne bova, ker so komiji in naciji isti za rajo😉

Pač ne volim, vse je isto zlo. 

 

Potem se žal nimaš tudi kaj pritoževati....ker spremembe se lahko zgodijo samo tako, da se poizkuša kaj spremeniti. Ne kupim tvoje mantre. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Alla pravi:

In kako se naj potem zgodijo spremembe?????

 

Imaš prav, ne morejo se. 

In ne bodo se zgodile tudi pod Golobom(Šarec, Cerar...) itd

In ne bodo se dokler imamo sistem, kot ga imamo😔

pred 21 minutami, skalaprava pravi:

Potem se žal nimaš tudi kaj pritoževati....ker spremembe se lahko zgodijo samo tako, da se poizkuša kaj spremeniti. Ne kupim tvoje mantre. 

Ne kupuj, verjemi potem tistim, ki te že 20 let, kot gumico nategujejo... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav noben  od politikov sam od sebe ne bo spremenil sistema, ki mu dopušča mešanje megle in nekaznovano filanje svojih žepov.....zato mora bit raja še toliko bolj glasna, če želimo, da se kaj spremeni.

Z zelo malimi koraki, ampak vse je boljše kot to do zdaj, k je vsaka "nova "poteza vlade večja brca v temo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega sranja, k se je ustvarlo ne rešjo nobene volitve več. Sam kak komet, al pa "Hitler", pa nov Start.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja vas volim... a vi mene bacate......     :eek: 

 

 

... bi se lahko slišal slogan... in to za kateregakoli politika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Kmet2 pravi:

In ne bodo se dokler imamo sistem, kot ga imamo😔

No, in kako bomo po tvoje lahko sistem spremenili? A tako da ne bomo hodili na volitve? Po mojem tvoja neudeležba na volitvah ne bo ravno vodilo v nov sistem, temveč bo kvečjemu ohranjalo sistem, kot ga imamo sedaj! S tem ko ne greš na volitve v bistvu ravno podpiraš sistem, proti kateremu si!

In kašen sistem bi ti imel recimo? Torej očitno veš, kakšen sistem bi rad imel, naredil pa za to ne bi ravno veliko, recimo ustanovil svoje gibanje in skušal nagovoriti ljudi za tvoje poglede....šel s svojo listo na volitve.....morda bi me prepričal in bi volil za tebe....morda....

Sicer pa ne rabiš volit etablirane stranke. Imaš na razpolago kar 22 različnih strank in niso vse iz tega sistema in s prtljago v ozadju! Torej ni res, da ni izbire....izbira je in niso vsi isti. Saj veš, včasih kakšen model prijavi, da so itak vsi motoristi isti, pa oba veva da to niti slučajno ni res!

 

Da se ne boš zdaj preveč jezil na mene..... zgolj debatirava :winkiss: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Alla pravi:

Prav noben  od politikov sam od sebe ne bo spremenil sistema, ki mu dopušča mešanje megle in nekaznovano filanje svojih žepov.....zato mora bit raja še toliko bolj glasna, če želimo, da se kaj spremeni.

Z zelo malimi korali, ampak vse je boljše kot to do zdaj, k je vsaka "nova "poteza vlade večja brca v temo

Načeloma ti dam prav anpak če misliš leve in desne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, skalaprava pravi:

No, in kako bomo po tvoje lahko sistem spremenili? A tako da ne bomo hodili na volitve? Po mojem tvoja neudeležba na volitvah ne bo ravno vodilo v nov sistem, temveč bo kvečjemu ohranjalo sistem, kot ga imamo sedaj! S tem ko ne greš na volitve v bistvu ravno podpiraš sistem, proti kateremu si!

In kašen sistem bi ti imel recimo? Torej očitno veš, kakšen sistem bi rad imel, naredil pa za to ne bi ravno veliko, recimo ustanovil svoje gibanje in skušal nagovoriti ljudi za tvoje poglede....šel s svojo listo na volitve.....morda bi me prepričal in bi volil za tebe....morda....

Sicer pa ne rabiš volit etablirane stranke. Imaš na razpolago kar 22 različnih strank in niso vse iz tega sistema in s prtljago v ozadju! Torej ni res, da ni izbire....izbira je in niso vsi isti. Saj veš, včasih kakšen model prijavi, da so itak vsi motoristi isti, pa oba veva da to niti slučajno ni res!

 

Da se ne boš zdaj preveč jezil na mene..... zgolj debatirava :winkiss: 

Sistem da predsednik države odloča😏

Na volitve ne grem, ker bo isto sranje al JJ al pa ptič in šivilja itd

 

Kako vem😁

Ker tudi jaz že 46 let tlačim zemljo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim,da napačno gledamo. Vsi ti poliiki so večina neuspeli pravniki - to niso super ljudje, ki se spoznajo na vse! Spet pridemo do skritih ljudi, ki jih nobeden ne pozna - to so svetovalci! Te mediji nikoli ne razkrijejo, koliko jih ima samo SDS (kot najmočnejša stranka v SLO) on ekonomskih, socijalnih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S sistemom, ki ga imamo danes ni načeloma nič narobe.

Bolj je problem z mentaliteto ljudi. Dokler se bomo šli balkanska posla in izogibnje odgovornosti in dvojnih standardov pred zakonom bo situacija ista.

Namesto da so vodilni zgled za državljane, se dogaja ravno nasprotno. Ukradi, utaji sprenevedaj se...

Premik v glavi se zgodi zelo počasi in se ponavadi zgodi z zamenjavo generacije ali več generacij. Žal bo trenutna politična garnitura morala pod rušo da bo nastal prostor za napredno misleče.

Grejo lahko balkanci iz balkana, zelo težko pa gre balkan iz balkancev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!